Як скопіювати з флешки?

Як скопіювати з флешки

      У світі цифрових технологій, дуже швидко все змінюється. Замінили дискети на диски, а потім флешки і переносні жорсткі диски. Флешки та флеш накопичувачі зараз використовуються практично у всіх сучасних пристроях. Вони не габаритні та можуть зберігати багато інформації. У даній статті ми розповімо, як скопіювати з флешки на комп’ютер інформацію: фільми, музику, файли і т.д.

Як скопіювати з флешки на комп’ютер?

    Розглянемо найпростіший приклад, без використання файлових менеджерів. Будемо використовувати звичайний провідник (стандартний перегляд файлів для комп’ютера). Насамперед підключаємо флешку до комп’ютера і очікуємо кілька секунд. Має спрацювати автозапуск флешки і потрібно вибрати “Відкрити папку для перегляду файлів”.

Як скопіювати з флешки
Якщо вікно автозапуску не з’явилося, або ви його випадковим чином закрили, необов’язково знову виймати і вставляти флешку. Якщо система Window XP, Windows 7, заходимо в «Пуск» і натискаємо «Комп’ютер».

Як скопіювати з флешки
Якщо Ви використовуєте систему Window 8 і більше свіжу версію, заходимо в «Мій комп’ютер» на робочому столі або запускаємо провідник.

Як скопіювати з флешкиПерёд ВАМИ відкриється вікно, в якому будуть відображені: жорсткі диски, CD / DVD – дисководи і носії (флешки)!

Як скопіювати з флешки

Важливо! Підключення будь-якого стороннього пристрою висвічується в цьому вікні.

Як копіювати, переміщати файли і папки?

Розглянемо два способи копіювання інформації з флешки на комп’ютер.

Спосіб №1. Копіювання за допомогою контекстного меню.

Натискаємо на флешку, і відкриваємо її подвійним клацанням миші. Вибираємо на флешці файли або папки, які нам потрібні щоб скопіювати або вирізати (перемістити), натискаємо праву кнопку миші, з’явиться контекстне меню і вибираємо потрібний Вам пункт.

Як скопіювати з флешки

Після вибору необхідно пункту з контекстного меню, вибираємо місце, куди Вам потрібно скопіювати або вставити файли. У нашому прикладі ми вибрали папку «Документи», натискаємо праву кнопку миші в будь-якому місці на білому фоні, і натискаємо лівою кнопкою на контекстному меню «вставити» і чекаємо поки файли скопійовано в папку.

Як скопіювати з флешки

Коли копіювання закінчилося, можна витягти безпечно флешку. Тепер Ваші файли знаходяться в папці «Документи».

Спосіб №2. Переміщення з вікна у вікно.

Відкриваємо два вікна. Одне вікно флешки (звідки будемо копіювати), друге вікно папку куди будемо копіювати.

Як скопіювати з флешки

Тепер затискаємо лівою кнопкою миші (файл або папку) і, не відпускаючи ліву кнопку переміщуємо в потрібне нам вікно.

Як скопіювати з флешки

Відмінності від першого способу в тому, що цей об’єкт ми перемістили і з флешки (або з папки від куди ми копіювали він зник). Така відмінність копіювання від переміщення.

Як скопіювати з флешки
Таким чином, проходить копіювання з будь-яких носіїв на Ваш комп’ютер. У цій статті можете подивитися, як записати музику на флешку.

Відео. Як скопіювати з флешки на комп’ютер?

В процесі запису.

Дивіться також...