Як стати репетитором і заробити на цьому?

Як стати репетитором і заробити на цьому

На електронну пошту нашого журналу надійшов лист. Публікуємо його на сторінках нашого журналу.

Подобається ваш сайт і вирішила поділитися інформацією, як стати репетитором.
Багато людей скаржаться на відсутність роботи в своєму місті, на те що зарплати маленькі, а що заважає кожному людині спробувати себе в якості репетитора?

Всі думають, що репетитор – це людина з досвідом, освітою, знаннями, але це не завжди так. Давайте спочатку дамо визначення, хто такий репетитор?

Репетитор – це людина, яка володіє знаннями в певній сфері і допомагає дітям до школи, школярам, ​​студентам з предметом або різними предметами. Роз’яснює їм матеріал краще ніж в школі.

Як стати репетитором і заробити на цьому
Що чекають батьки від репетитора?

Різні батьки, хочуть різного від репетитора. Є батьки, які хочуть, щоб:

– допомагали з домашнім завданням по заданому в школі предмету;
– щоб добре підготували до здачі іспиту;
Зараз обов’язкові іспити ОГЕ, ЄДІ, ДПА. Тестова система, де з пропонованих варіантів, потрібно вибрати єдино вірний. Є просто перевірочні тести на засвоєння матеріалу.
На жаль, така форма у вигляді тестів не підходить розвиненим дітям, які можуть пояснити будь-яку відповідь, яким потрібна просто рядок або білий аркуш, щоб вони написали свої міркування на питання.
У будь-якому випадку дітей потрібно розвивати й навчати.
– щоб репетитор доніс інформацію до дитини так, щоб він зрозумів пройдений в школі матеріал.
– проведення часу з дитиною;
Є замкнуті діти, соціально непристосовані, яких лякає коли багато людей. І якщо дитина сам виявив бажання ходити до репетитора, батьки радіють, що дитині це подобається.
Це обговорюється з кожним батьком.

Батьки самі не можуть донести до дитини матеріал, кричать на дітей і зриваються. У деяких діти з чужою людиною тихі та спокійні.

Задає домашнє завдання репетитор?
За замовчуванням звичайно так, тому що голова завжди повинна працювати, а пройдений матеріал засвоюватися. Але є мами, які кажуть, що в школі багато задають і що не потрібно ставити домашнє завдання, а просто вирішувати поставлене матеріал і все.
Зараз школярі дуже часто йдуть на канікули, в наш час такого не було. І багато людей вважають, що діти дуже багато відпочивають, тому і знають дуже мало.

Я не володію знаннями ідеального англійської мови, так як в школі його почали проходити тільки з 6 класу, а діти зараз проходять з 2-го класу, а хтось взагалі з 1-го. І без практики мова забувається. Але я допомагаю з перекладом, домашнім завданням школярам, ​​на рівні своїх знань. Проходимо з ними нові слова і сама я вчу нові. За свої заняття я беру дуже недорого для Підмосков’я, всього 300 рублів за 1 годину. А починала з того, що поставила ціну ще нижче, щоб привернути увагу.
Є люди, яким важливий статус, хороші відгуки центру навчання, але там і ціна значно вище.

Як стати репетитором і заробити на цьому

Мій чоловік займається математикою і історією. Математика – це його коник, він володіє математичним складом розуму, з легкістю вирішує завдання, рівняння, відсотки. А з приводу історії розповім наступне. Я свого часу теж не розуміла історію і робила уроки історії з батьком. Він приходив з роботи, їв і в цей час я йому читала заданий матеріал, а потім читала питання в кінці підручника і він допомагав мені з відповідями на них. Я записувала в зошит під диктовку, а коли мене запитували на уроці, то відповідала за зошиті, зачитувала слово в слово, т.к своїх думок у мене не було.

Зараз ще до підручників є спеціальні зошити, які потрібно заповнювати: дати, закінчити фразу, щось вписати в пропущені графи.

Є багато спеціалізованих сайтів, де можна розмістити анкету з сертифікатами і документами. Сайт сам себе рекламує. Люди звертаються за допомогою в пошуку репетитора для своїх дітей і консультант їм радить. При здійсненні першого уроку, репетитор платить всю суму або більше встановленої (за заняття) фірмі (сайту), за те що знайшли клієнта. Виходить репетитор проводить заняття безкоштовно і оплачує проїзд. Звичайно це не вигідно, але з іншого боку велика ймовірність, що вам знайдуть учня і далі ви будите з ним займатися далі.

Люди пенсійного віку, вчителі, які вже не викладають в школі, люди з математичним складом розуму, та й просто творчі люди, які можуть донести інформацію до дитини за допомогою фломастерів і картинок можуть знайти собі такий підробіток.

Як стати репетитором і заробити на цьому

Мінуси і плюси роботи репетитора:

плюси:
– робота в домашніх умовах;
Найчастіше репетитор працює у себе вдома і в найближчих районах. При гарній оплаті виїжджає до клієнта додому.
– можна займатися по skype;
Не виходячи з дому можна навчати через чат, з аудіо або відео трансляцією. Немає оплати за проїзд.
– робота на своїх знаннях і уміннях;
Абсолютно будь-яка людина розуміє хоча б в 1 шкільному предметі і може донести інформацію хоча б до школяра.
– в основному робота в післяобідній час;

т.к  учні вчаться стандартно 5 днів в тиждень, повертаються приблизно в 13-14 години.
– зручний графік роботи;
Ви самі встановлюєте дні, години. 1 день можете зробити собі вихідний і будите займатися тільки своїми справами.
– завжди є гроші;
При стабільному відвідуванні хлопців, завжди є готівка в гаманці або на карті. А це означає, що голодними точно не будите.

мінуси:
– неадекватні діти;
Зі своєї практики мені попався дитина 2-го класу з агресивною поведінкою. У перший день він сидів мовчки, нормально відповідав на питання, намагався робити розумний вираз обличчя, тому що мама сиділа в коридорі. Без неї він кричав, імпульсивно висловлював думки, весь час просив їсти, скаржився на життя, все у нього було через гнів. При закінченні заняття благав не говорити мамі про погану поведінку.
Хочеться сказати всім батькам, що мало хто займається саме вихованням своїх дітей. Йде вседозволеність навіть з чужими людьми. З такими дітьми повинні працювати психологи.
– вкладатися грошима в картки, навчальну літературу;
Щоб пояснювати мало мати просто знань, потрібно знати в якому класі яка тема. Наприклад, в стандартних школах проходять англійську мову за підручниками серії spotlight і щоб розуміти що читає школяр, які слова для його класу, бажано купити собі такий же.

Іноді підручники віддають безкоштовно на сайтах безкоштовних оголошень і спеціалізованих сайтах. Також можна взяти навчальну літературу в бібліотеці.

– не завжди учні приходять;
Як показує практика школярі не дуже відповідальний народ. Вони можуть забути, не прийти і навіть не подзвонити. І тоді репетитор залишається без оплати.
В такому випадку досвідчені репетитори підстраховують себе тим, що беруть оплату вперед за заняття і в разі відсутності без попередження оплачується урок (або 50% від вартості), адже людина готується.
– в літній і зимовий час канікули і учні відпочивають;
Тут і плюс і мінус. За всі місяці можна накопичити заощадження і відправиться на відпочинок, підвищувати свої знання, піти на курси. Деякі готуються до вступу в школу, інститут і тоді репетитор їм необхідний.
Мудрі батьки шукають репетитора з англійської мови для своїх дітей, щоб репетитор вклав більше слів. Чим більше слів знає дитина, тим краще він буде засвоювати матеріал у 2-му класі і батькам не доведеться робити уроки за нього і користуватися програмами перекладу, словниками.
– учні можуть прийти з ГРЗ і ГРВІ;
Так може проявитися тим, що може захворіти і сам педагог, а потім і його сім’я.
– не завжди школярі приходять з оплатою;
Потім потрібно дзвонити мамі і нагадувати про оплату. Можна попросити перевести гроші на стільниковий телефон або картку.
Зі свого досвіду, на телефон мені перевели аж на 6 місяців вперед. Все ж готівкою отримувати оплату найкраще.
– псування майна;
Школярі не замислюються про місце за яким сидять і про чуже майно. Вони можуть гризти ручки, олівці, розмальовувати скатертину або відривати від неї мереживо.
Є цікаві школярі, які заходять в туалет і відкривають полки, дістають флакони, дивляться що там всередині?
– при піднятті ціни навіть на 50 рублів, бувають батьки, які обурюються.
Виходить, що в країні підвищують комунальну оплату, оплату за проїзд і за логікою батька репетитор завжди повинен брати за свої послуги, за допомогу з домашнім завданням маленькі гроші. До того ж при невеликій оплаті потрібно розуміти, що вона буде підніматися, т.к таких цін зараз немає. Навіть початківці репетитори не завжди дають погані ціну.

У навчальних центрах ціни високі, дитину потрібно туди водити або возити. Діти там займаються в групі, а це погано. Найчастіше навчання у вигляді ігор, тобто не зовсім навчання, а більше веселощі, щоб їм було не нудно і цікаво. При нерозумінні матеріалу часто дитині соромно в цьому зізнатися при всіх.
Найкраще знайти приватна особа, яка живе поруч з вашим будинком пояснити що хочете ви від репетитора. Якщо дитині подобається репетитор, то можна уточнити чи зможе ще репетитор впорається з іншим предметом, за яким дитина відстає.

Для маленьких дітей заняття в 1 годину – це дуже багато. У школі урок триває 45 хвилин і навіть деякі школярі не витримують 1 годину. Час обговорюється з батьками. Вік до школи і школярі до 3 класу зазвичай займаються по 40 хвилин. Є активні школярі, які можуть і 1,5 години займатися.

Скільки можна заробити репетитора?

Початківець репетитор не може поставити середню або вищу ціну, він ставить нижче всіх, щоб привернути увагу. Потім поступово її підвищує. Адже всі розуміють, що таких цін просто немає.

Як стати репетитором і заробити на цьому

Початківці репетитори беруть близько 500 рублів за 1 годину. Такий ціновий діапазон дуже рідкісний, знайти складно. Щоб виділиться з натовпу потрібно ставити ще менше, а потім поступово можна підвищувати ціну.
Люди зі знаннями своєї справи беруть в середньому від 1000 рублів за 1 годину або 45 хвилин.
Досвідчені репетитори займаються за ціною близько 2000 рублів за 1 годину. Досвідчені – це ті, у кого свої методики, велика практика, стаж викладання в школі або у ВНЗ. Тільки дитині всі ці фактори ні до чого, т.к є люди, які вміють до себе розташовувати, а є які немає.
Можна просто вирішувати завдання з математики і брати певну ціну, приблизно від 200-500 рублів, оформляти реферати, писати дипломні роботи.
Ціни вказані для Москви і Підмосков’я. Деякі роблять методичні посібники, передруковують вже створену інформацію і продають.

Де розміщувати оголошення?
1. Сайти безкоштовних оголошень.
У Росії популярністю користуються Авіто і додаток для мобільного телефону під назвою дзига.
2. Газети.
У кожному районі є свої місцеві газети. Розміщення оголошення в них коштує недорого.
3. Друковані оголошення.
Друкуємо будинку оголошення, вказуємо предмет і ціну. Розвішуємо на безкоштовних дерев’яних міських дошках.
4. На сайтах.
Багато сайтів в Інтернеті приймають рекламу за гроші або на основі бартеру. Бартер – це наприклад, написати статтю з корисною інформацією для порталу, залишити контактні дані: посилання в соціальних мережах, телефон, пошту, вказати місто. Сайту вигідні унікальні статті, корисна інформація, а людині залишити контакти.
5. Соціальні мережі.
Зараз більшу популярність набирають соціальні мережі. У них люди створюють групи за інтересами і там можна залишати оголошення або створити свою групу.

Всі батьки чекають, що репетитор – це паличка виручалочка і дитина тут же буде отримувати п’ятірки в школі. Мало хто усвідомлює, що вдома потрібно повторювати пройдений матеріал, дивитися відео, читати книги, бувати на виставках і взагалі вчити (нові слова по-англійської мови, формули, запам’ятовувати дати). Якщо дитина і батьки не намагаються, то потім це вимовляється репетитора.
Якщо ви вмієте донести думку до школяра, ціна у вас невелика для вашого району, то сарафанне радіо зробить свою справу і вас будуть рекламувати батьки.
Школярі можуть писати реферати, підробляють таким чином і студенти, наприклад викладають хімію або іноземна мова.

Вмійте підробляти, передавати свій досвід і знання і тим самим збирати кошти. У наш час таким чином навіть школяр може сам заробляти кошти на похід в кіно, іграшки, солодощі.

Дивіться також...