Як стерилізувати інструменти?

Зараз багато людей стали більше уваги приділяти своєму здоров’ю. Тому стали більше читати інформації в інтернеті. На нашому сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua ми постійно публікуємо статті на різні теми, в тому числі і теми про здоров’я.
Сьогодні тема піде про те, як стерилізувати інструменти в гласперленовий стерилизаторе?

Існує кілька різновидів стерилізаторів, ми розглянемо простий у використанні і бюджетний варіант.
Почнемо з того, що є різні способи, щоб ручки були красивими, ми вже писали про те, як доглядати за руками? У сучасному світі також потрібно робити манікюр і педикюр. Жінки, які можуть собі дозволити йдуть на ці процедури в салон краси, у яких бюджет скромніше роблять в домашніх умовах. При будь-якому розкладі інструменти, якими робиться догляд за руками і ногами повинні оброблятися. У салонах краси в повинен бути сухожар, але його вартість висока і не всі його закуповують. Стерилізатор гласперлен можуть дозволити собі кожна жінка, а також перукарня або навчальний центр з манікюру та педикюру.

Як стерилізувати інструменти в гласперленовий стерилизаторе?

Гласперлен – це стерилізатор для манікюрних (і підкорених) інструментів. Являє посудину з кришкою, є провід, який вставляється в розетку. Після його придбання радимо прочитати інструкцію, яка йде в комплекті до приладу.

Як користуватися гласперленовий стерилізатором?
У ємність насипаємо скляні кульки. При першій покупці вони йдуть в комплекті. Через деякий час їх необхідно міняти.

Закриваємо кришку. Включаємо в розетку. Натискаємо на кнопку включення. Усередині відбувається нагрівання кульок. Зверніть увагу, що внизу горить індикатор.


Які інструменти можна стерилізувати?
В даному посудині можна стерилізувати тільки металеві інструменти, наприклад манікюрні ножиці, пушер (шабер), манікюрна кюретка (інструмент для корекції врослого нігтя), металеві пилки, а також фрези приладу для апаратного манікюру і педикюру.
Крім nail індустрії агрегат також використовується в стоматології та логопедії.

Поки відбувається процес нагріву кульок, горить зелена кнопка.

Коли кнопка перестає горіти, то відкриває кришку і вставляємо манікюрні інструменти. До кварцування їх радять обробити спеціальним дезинфікуючим розчином і просушити, щоб всередину покласти «чисті» інструменти. Чекаємо близько 20 секунд. Потім перевертаємо (якщо потрібно) на іншу сторону. Під дією тепла віруси і мікроби гинуть з робочої поверхні інструментів.

Манікюрні інструменти гарячі, брати їх краще за допомогою ганчірочки або серветки в декілька шарів.

Після вимикаємо гласперлен. Кладемо інструменти на серветку.
Приступаємо до манікюру або педикюру. Важливо визначитися з формою нігтьової пластини, докладніше читайте тут. Потім можна зробити класичний французький манікюр, місячний манікюр, нанести шелак, стемпинг або відзначитися і зробити оригінальний дизайн нігтів, наприклад намалювати на нігтики міньйонів, або мумію.

Переваги стерилізації гласперленом:
– споживає невелику кількість енергії;
– використовується як вдома, так і в салоні;
– швидко стерилізує інструменти;
– малий час прогрівання;
– інструменти не тупляться;
– займає мало місця;
– бюджетний варіант;
– легкий;
Можна брати з собою, наприклад якщо ви майстер і виїжджаєте до клієнтів додому.

недоліки:
– занурюється тільки робоча частина;
– тільки інструменти з металу;
– невеликий обсяг;

Коли міняти кульки?
Коли вони змінили колір, стали жовтіше. Якщо користуватися ним не часто, то кульки можна замінювати 1 раз на пів року.

Яка вартість?
Приблизна вартість гласперленовий стерилізатора від 1.000 рублів (15 доларів) і вище. Іноді, бувають випадки коли загублена коробка з інструкцією і продавець поступається в ціні. В такому випадку можна купити близько 600 рублів.

Де купити?
В інтернет – магазині по темі нігтів та дизайну, а також в магазинах і кіосках з даної тематики.

Яка температура нагріву?
Температура нагріву досягає до 230 градусів.

Тепер ви знаєте як правильно стерилізувати інструменти. Якщо ви живете не одна або не один, то робити це необхідно, т.к найчастіше манікюрні інструменти у подружжя одні на двох.
Якщо ви ходите в салони, то обов’язково уточніть інформацію, як майстер проводить стерилізацію манікюрних інструментів? Чоловікам теж варто знати, т.к вони теж доглядають за руками або в салон ходять їхні дружини. Категорія вагітні дуже тонкі натури, яким потрібно щоб майстри все робили правильно. Погана стерилізація інструментів, зайва «зараза» може становити небезпеку для майбутнього плода.
Майстер нігтьового сервісу при вас повинен стерилізувати інструменти та після, коли вони охолонуть, використовувати їх. Другий варіант – у майстри 2 комплекти інструментів і, щоб не витрачати час майстер заздалегідь проводить кварцування і складає інструменти в крафтового пакетик, який заклеюється. На ньому написано час і стоїть дата стерілізаціі.

Нехай ваші нігтики будуть красивими, а інструменти стерильними!

Відео. Як стерилізувати інструменти в гласперленовий стерилизаторе?

Дивіться також...