Як створити Apple id на айфоне?

Як створити Apple id на айфоне

     Кожному власнику гаджета з фірмовим «яблучком» відомо, що таке AppleID. Можливо, Ви навіть намагалися його створити. Якщо це вдалося Вам без найменших труднощів, вітаємо, Ви один з небагатьох, хто зміг це зробити. Для більшості ж, це пов’язане з деякими труднощами. Наша стаття допоможе Вам їх подолати. Прочитайте все дуже уважно, дотримуйтесь пунктам інструкції, і Ви теж станете володарем AppleID, щоб не прив’язуючи при цьому свою карту.

Ось кілька підказок для тих, хто сумнівається, що ця стаття для нього:

– На сторінці з варіантів оплати немає пункту «НІ»;
-Вам потрібно поміняти AppleID на пристрої з встановленим IOS, який хтось використовував до Вас;
– На Вашу електронну пошту не надходило повідомлення про підтвердження AppleID;
– Вам потрібно з якихось причин змінити свій пароль AppleID;
– Ви отримали повідомлення про необхідність звернутися на підтримку iTunes.

Якщо у Вас виникло будь-яке з цих питань Вам дійсно сюди. Почнемо, мабуть, з самого початку.

Що таке AppleID?

Виходячи з визначення, це звичайний запис, завдяки якому у Вас є прекрасна можливість використовувати будь-який з наданих Apple сервісів. Але якщо розібратися, то це звичайна поштова скринька з паролем і Ви їх вводите в момент реєстрування запису. Якщо у Вас працює ця «пара», то Ви без проблем можете завантажувати або купувати додатки, медіа-файли, використовувати функцію FindMyPhone, працювати з поштою, списком контактів і т.д., і все це в горезвісному iCloud. Пам’ятайте, що будь-який з сервісів Apple зажадає від Вас введення даних AppleID.

Що стосується процесу створення AppleID, то тут є пара варіантів, які вибираються з урахуванням пристрою, з яким Ви працюєте. Ми зупинимося на двох основних способах:

– На гаджетах компанії Apple (iPad або iPhone);
Створити Apple ID через itunes.

Як створити AppleID без кредитної картки?

Наприклад, Ви тримаєте в руках свій новий гаджет від Apple. Хочете завантажити додаток або аудіо-файл. Але щоб Ви не захотіли зробити, Вам доведеться вводити пароль AppleID. Щоб просто почати роботу з гаджетом, не заходячи в AppStore, Ви можете спочатку просто натиснути пункт «Пропустити крок», а потім повернутися до цього.

Створення AppleID без карти на iPad (iPhone або iPоd).

Етап 1. Будьте уважні, це дійсно істотно.
Перейдіть в AppStore на Вашому пристрої (будь-то iPad або iPhone). Знайдіть пункт «ТопЧарти». Натисніть на пункті «Безкоштовні», він знаходиться вгорі. З’явиться список безкоштовних програм. Виберіть те, яке Вам припало до душі, і завантажить його. Це перший крок до того, щоб створити AppleID без карти.

Етап 2. У вікні, яке з’явилося, знайдіть пункт «Створити AppleID». Його потрібно вибрати.

Як створити Apple id на айфоне

Етап 3. Держава. Від того, яку країну Ви оберете, залежить кількість доступних додатків. Ви можете вибрати США, Росію чи будь-який інший регіон незалежно від місця проживання. Але пам’ятайте, що кількість додатків для США найбільше.

Як створити Apple id на айфоне

Етап 4. «Обслуговування». Потрібно підтвердити згоду і прийняти умови.

Як створити Apple id на айфоне

Етап 5. Створення нового запису. Уважно заповніть всі поля на сторінці. Зверніть увагу на рівень складності пароля. Він повинен бути як мінімум 8-значним, в ньому повинна бути 1 заголовна, 1 велика літера, 1 цифра. Після цього буде ряд питань, що стосуються безпеки, теж дайте відповідь на них.

Як створити Apple id на айфоне

Етап 6. Інформація про оплату. Ось ми й дійшли до пункту, на якому у більшості з’являються проблеми і питання. Тільки у випадку, коли Ви слідували тому, що описано на першому етапі інструкції, у Вас буде 4 види карт для вибору, серед них буде і «Ні». Виберіть його, якщо хочете завантажувати додаток безкоштовно.

Як створити Apple id на айфоне

На наступному кроці Вам все одно потрібно буде ввести дані карти: ПІБ, адресу проживання. Введення правдивих даних зовсім необов’язково. Єдине, на що слід звернути увагу, це на індекс. Він повинен бути правильним, тобто реально існуючим, хоч і не належать до Вашого регіону.

Етап 7. Перевіряти облікову. Коли Ви кликнете «Далі», завершиться процес реєстрації. У самому кінці потрібно буде підтвердити адресу Вашої електронної пошти. На ваш ящик прийде лист, необхідно буде натиснути пункт «Підтвердити зараз».

Таким чином, Ви отримали AppleID і без труднощів можете користуватися всіма доступними сервісами.

Відео. Як створити Apple id на айфоне?

Як відв’язати карту від облікового запису AppleID?

     Звичайно, ситуації, коли користувач не помітив «НІ», і йому довелося вводити дані своєї карти, трапляються нерідко. Це не критично. Але якщо гаджетом буде користуватися дитина, Ви можете позбутися всіх грошей на своїй карті. При виборі платного контенту, гроші автоматично будуть списуватися з прив’язаною платіжної картки. Причому відбудеться це не відразу. Гроші знімуть через кілька днів. Якщо їх на карті недостатньо, то ID буде заблоковано. Тому будьте уважно, і пам’ятайте, що якщо пристроєм буде користуватися свідомий зріла людина, яка розуміє значення слів «платний контент», все буде в порядку. В іншому випадку краще відв’язати карту.

Відв’язування карти від AppleID.

Етап 1. Зайдіть в Настройки, далі – в App (iTunes) Store. Виберіть AppleID і введіть Ваш мейл.
Етап 2. Відкриється вікно, де у Вас з’явиться можливість перегляду AppleID.
Етап 3. У пункті PaymentInformation в самому кінці, в Type вкажіть None.

Коли карта буде відключена, платний контент стане недоступний, але це ніяк не позначиться на можливості скачувати безкоштовні програми і музику.

Ось так ми разом з Вами швидко створили AppleID, який Вам знадобиться при користуванні Вашим гаджетом. Те, як вчинити з картою, а саме, прив’язати її чи ні, залежить тільки від Вас. Обміркуйте все добре, а ми сподіваємося, що наші статті Вам допоможуть.

Дивіться також...