Як створити обліковий запис Apple ID?

Як створити обліковий запис Apple ID

Ті, хто володіє будь-яким технічним гаджетом всесвітньо відомої компанії Apple, стикалися з тим, що програмні продукти, які Ви хочете інсталювати на свій гаджет, можливо отримати в App Store, аудіо-файли – в iTunes Store. Здається досить буденно і легко, але для більшості проблеми починаються ще при введенні особистих даних на момент реєстрації. Дуже часті випадки, коли потрібно прив’язка платіжної картки. Ми розповімо, як створити Apple ID без карти.

Зареєструвати свій унікальний AppleID можна використовуючи iTunes. Тому, потрібно завантажити і запустити його.

Створити Apple Id через Itunes.

Розглянемо, процес поетапно.

1. Відкрийте iTunes і для початку відвідайте iTunes Store, він, як багато хто знає, видно в бічному меню. Тепер слід вибрати App Store, з меню по серединці.

2. Натисніть режим прокрутки сторінки до низу і подивіться вправо вниз. Тут Ви помітите прапор держави, обраного Вами на самому початку. Не хвилюйтеся, якщо Ви випадково встановили не ту країну, є можливість це поправити пізніше, але доведеться просто ввести індекс і телефон.

3. Ось нарешті ми підійшли до дійсно важливого етапу. Щоб створити Apple ID на айфоне, зайдіть в App Store і інсталюйте будь-який вподобаний Вам програмний продукт, тільки пам’ятайте, що він повинен бути безкоштовним.

Створити Apple Id через Itunes

4. Перед Вами – стандартне віконце з проханням про внесення даних AppleID. Натисніть на пункт «Створити AppleID».

Створити Apple Id через Itunes

создать-учетную-запись-Apple--ID4-2

5. Ось тепер процес реєстрації запущений. Вам слід підтвердити свою згоду на початок реєстраційного процесу і дати згоду з умовами та гарантіями угоди. Це стандартна процедура. Потім вводяться деякі Ваші особисті дані:

– Електронний ящик;
– Пароль (досить складний);
– Відповідь на 3 простих запитання;
– Ваша дата народження.

Створити Apple Id через Itunes

6. Наступною дією – заповнення пункту, що стосується варіантів плати. Ваш варіант – «Ні». Впишіть свої ПІБ, адресу проживання, індекс і номер. У самому кінці – «Створити AppleID».

Створити Apple Id через Itunes

7. На пошту прийде лист про підтвердження про реєстрацію, переходимо по посиланню і потрапляємо на сторінку підтвердження. Вводимо Ваш Apple ID (пошта яку ви вказали при реєстрації) і пароль.

Створити Apple Id через Itunes

8. Після введення даних ви побачите, що адреса підтверджений і натискаємо «Повернуться в магазин.

Створити Apple Id через Itunes

Прочитавши цю нескладну інструкцію, Ви тепер знаєте, як створити Apple ID. Ви без проблем з цим впораєтеся!

Створити Apple Id через Itunes

Відео. Apple Id без кредитної карти.

Дивіться також...