Як упакувати квіти. Майстер клас з флористики.

Як красиво упакувати фіалку

На свята прийнято дарувати квіти. Часто люди дарують один одному зрізані квіти, але є й ті, хто вважає за краще дарувати кімнатні квіти в горщиках. Такі квіти стоять довше за часом.

Найчастіше в подарунок купують фіалки, вони цвітуть, мають різне забарвлення і форму квітів. Вартість фіалок в магазині за 1 горщик близько 12 $. Іноді в горщику можуть рости кілька діток біля основного квітки, а це значить, що в майбутньому можна буде розсадити їх і буде вже не одна, а кілька фіалок, які можна буде подарувати.

В даному майстер-класі ми розповідаємо і показуємо, як красиво упакувати фіалку. Фіалка буде цвісти фіолетовим кольором, тому підбираємо в тон пакувальний папір.

Кімнатна рослина не потребує великого обсягу горщика, бажано щоб горщик був з отворами, через які буде стікати зайва вода. Ставимо горщик в піддон і приступаємо до упаковки.

  Матеріали і інструменти:

– красива упаковка, кілька кольорів;
– нитка (або канцелярська гумка);
– тонка атласна стрічка;
– ножиці і скотч;

Примітка: упаковка для квітки може бути різною, в даній інструкції використовується фетр і звичайна упаковка для квітів.

1. Ось таку фіалку ми будемо упаковувати. Вона маленька і ще не зацвіла.

Як упакувати квіти
2. Відрізаємо невеликий шматочок упаковки, ставимо на неї квітка.

Як упакувати квіти
3. Знизу одягаємо канцелярську гумку або зав’язуємо нитки навколо горщика, щоб зафіксувати положення пакувального паперу.

Як упакувати квіти
4. Далі відрізаємо упаковку іншого кольору.

Як упакувати квіти
5. Фіксуємо її краї на скотч.

Як упакувати квіти
6. Відрізаємо упаковку іншого кольору, обертаємо горщик і фіксуємо на скотч.

Як упакувати квіти
7. Зав’язуємо атласну стрічку, фіксуємо на вузол і зав’язуємо бант.

Як упакувати квіти
8. Відрізаємо зайву упаковку, щоб вона виглядала гармонійно з горщиком і не закривала всю квітку краями паперу. Відрізаємо краї кутом.


Тепер ви самі можете красиво упаковувати квіти в подарунок, для флористів та творчих людей – це корисна інформація та обов’язково стане в нагоді в житті!

Ви можете розміщувати даний майстер-клас з нашого сайту в соціальних мережах, групах і форумах за умови посилання на наш сайт.

Відео. Як упакувати квіти. Як красиво упакувати фіалку?

Дивіться також...