Як вибрати форму нігтів?

Як вибрати форму нігтів?

    Красиві доглянуті нігті, звичайно ж, прикрашають руки жінки. Різноманітність кольорів лаків дозволяє створювати будь дизайни. Є можливість скорегувати і форму нігтів. Зробити це можна спираючись на свій смак або враховуючи певні особливості нігтів. Отже, як вибрати форму нігтів?

Як вибрати форму нігтьової пластини?

   Все залежить від того, якого розміру і форми Ваші власні нігтики, наскільки вони міцні і як швидко ростуть. Хоч нігтьова пластина у кожної людини і унікальна, існують певні узагальнюючі особливості. Отже, спробуємо визначитися, що підійде Вам.

Овал з рівними боками

Підійдуть такі нігтики володарям м’яких ламких нагідок. Нігті такої форми найменш схильні до навантажень. Щоб у Вас вийшло, як на картинці, трошки закругліть край нігтики. Якщо обидва краї пошкодилися, їх можна просто обпиляти, зробивши овальними і зберігши довжину.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Конус

Нігті повинні вийти такої форми, яка нагадує овал яйця. Вона зробить нігті більш схильними до ламкості, тому більше підійде власницям міцною нігтьової пластини. До того ж, завдяки такій формі нігті будуть виглядати тендітними.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Широкі овали

Така форма у Вас вийде, якщо Ви почнете підпилювати їх як при овальному варіанті. Єдина відмінність – запиляєте кінчик до квадратної форми. Завдяки цьому нігтики стануть міцнішими. Ця форма просто ідеальна для тих, хто любить класичний французький манікюр.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Гострі нігті

Це класична форма нігтів. Її краще вибрати дівчатам з міцними довгими натуральними нігтями. Все, що потрібно, це злегка загострити нігті до кінчика. Це трохи подовжить їх візуально і зробить більш акуратними.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Півмісяць

Ця форма просто знахідка для власниць коротеньких ногтиків. Коли вони виростають на міліметр-півтора їх роблять округлими. Якщо Ви не любите довгі нігті – це Ваш ідеальний варіант.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Квадрат

Нігті повинні трохи відрости прямо. Після того, як довжина стала Вам підходящої, просто запиляєте кінчик точно під прямим кутом. Ця форма добре підкреслить довгі нігті, але не підійде до коротких, так як зробить вигляд руки більш важким.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Закруглені куточки

Створюється вона просто. Починаємо, як при квадратній формі, потім просто закруглюємо куточки. Дуже практична форма, яка, до всього, виглядає вельми елегантно.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Башточка

Щоб надати таку форму нігтя, їх потрібно спиляти по боками. Вийде вид вістря. Це вельми слабкі нігті, адже у них відсутня бічна поверхню. Підійде тільки дама з міцними нігтями.

Як вибрати форму нігтьової пластини

Відео. Як вибрати форму нігтів?

https://www.youtube.com/watch?v=qlBQL8NioDI

Дивіться також...