Як вибратися з убогості і боргів?

Як вибратися з убогості і боргів?

До нас по пошту прийшов лист, де жінка в розпачі і просить підказати, як вибратися з боргів?
На просторах Інтернету багато людей, сім’ї, підлітки шукають шляхи заробітку, читають статті про економію коштів, як економити на покупці продуктів, а давайте міркувати, як вибратися з убогості?

Як вибратися з убогості і боргів

1. Безкоштовні сайти.

В Інтернеті є сайти, де можна взяти безкоштовно речі: квіти, одяг, взуття, іграшки, техніку, книги і журнали і інше. Подивіться, що пропонують такі сайти?
На таких ресурсах одні люди позбавляються від мотлоху, непотрібних речей. Багато переїжджають в інше місто (в основному на заробітки) і не хочуть викидати речі, які іншим можуть стати в нагоді в повсякденному житті.
Інші ж навпаки збирають такі безкоштовності, т.к немає можливості купити нові речі, люди рахують кожну копійку, живуть на маленьку пенсію або допомогу.
З такими сайтами частина бюджету економиться. Можна почати збирати.
До речі, якщо ви пишете відгуки на просторах Інтернету, то відомі фірми висилають безкоштовні товари на тестування.

2. Додатковий заробіток.

Як правило, робота знаходиться не відразу, тому поки ви перебуваєте в пошуку роботи, дивіться підробіток. Найпростіше з чого можна почати підробіток без грошових вкладень – це писати відгуки в мережі Інтернет. Багато хто скаже, що на відгуках багато грошей не заробиш, але на оплату мобільного телефону, мережі Інтернет і проїзду заробити можна, а це вже не мало.
Репетитор ще один затребуваний підробіток серед населення, найпоширеніший – це репетитор англійської мови.
Багато підробляють творчістю, але якщо чесно в Росії ручна праця не цінується, всі хочуть подешевше і їм простіше купити дешеві китайські речі. Тут вже кому як пощастить з майстринь, які вміють щось робити руками.
Також почитайте цікаві статті з нашого сайту: як заробити на масовках на ТБ? Як заробити мамі в декреті? Як стати копірайтером?
Найчастіше виплата відбувається на електронний гаманець. Щоб вивести кошти без відсотків, переводимо на мобільний телефон оператора мегафон, до якого прив’язана пластикова картка. Також буде корисна стаття як вставляти картку в банкомат?

3. Робота.

Велику роль в становленні людини як особистості відіграє робота. На це можуть вплинути батьки, родичі або друзі. Сім’ї, де є достаток, зв’язки, таким дітям світить хороше майбутнє.
Багато батьків думають мудро, і не тримають підлітків на своїй шиї. Після 18 років ті йдуть працювати, тим самим забезпечуючи себе, набувають досвіду і стажу в роботі, а головне бачать як заробляються кошти. Після такого досвіду підлітки будуть знати ціну грошам, і вже не будуть витрачати гроші на дорогі речі.
Якщо у людини є досвід роботи, то тут потрібно розповідати про попереднє місце роботи, особисті якості, знання комп’ютерних програм. Як скласти резюме ми писали в цій статті.
У 18 років можна відкрити рахунок в банку і почати збирати кошти, і років до 40-45 можна накопичити на своє житло, щоб не брати іпотеку.

Як вибратися з убогості і боргів

4. Книги, сайти, відео.

Книги, сайти, відео, корисні статті варто розглядати для себе як джерело знань. Тільки необхідно робити ретельний вибір, і не витрачати час на дурниці. Адже багато авторів пишуть просто заради видання книги і заробляння грошей, але вони не несуть корисної інформації.
На нашому сайті багато корисних тем, наприклад: як економити сімейний бюджет, як економити на побутовій хімії, як економити при покупці продуктів, як погасити кредит, куди можна вкласти кошти. Читайте, робіть висновки і застосовуйте на практиці.

5. Спільне проживання.

Спільне проживання – ще один спосіб вибратися з убогості. Двоє людей в квартирі, а значить два джерела доходу. Наприклад обидві людини працюють, або пенсіонери, а може мають і ще додаткові джерела надходження грошових коштів (здача квартири, гаража, участь у масовках або опитуваннях).
Проживання удвох вигідно не тільки у фінансовому плані, але і в інших. Наприклад, допомогти з прибиранням, готуванням, покупками в магазині або на ринку. У хороших сімейних парах обов’язки по дому розподіляються, і таким чином все робиться спільно і спільно – це запорука міцних сімейних уз. Жінка – це не робоча конячка, безкоштовний додаток до побутової техніки, яка повинна тягнути все на своїх плечах.

Як вибратися з убогості і боргів

6. Не брати кредити.

Багато банків нав’язують кредит звичайним людям. Ніколи не потрібно вестися на такі «чудові і вигідні для вас» умови кредитування. Слово кредит має вас лякати, і потрібно представляти всі ризики з ним пов’язані.
У вашій голові повинна бути установка, що кредит – це подвійна переплата, що в разі відсутності у вас грошових коштів на рахунок йтимуть пені. Якщо ви забудете внести грошові кошти на рахунок в певний день, то вам будуть дзвонити співробітники банку і нагадувати. На тижні це може відбуватися багато разів.

7. Не жити з п’яницями і азартними людьми.

У Росії багато чоловіків п’ють, після курять, а це велика стаття витрат для сімейного бюджету, адже це відбувається практично кожен день. Є ті, хто повертається з роботи і п’ють пиво, є ті хто випивають в вихідні. А скільки свят у році (особливо на новий рік)?
На просторах Інтернету, і в жіночих журналах дуже багато подібних історій від жінок. Багато хто живе, терплять з різних причин: «він батько моїх дітей, нікуди піти, не хочу повертатися до батьків». Але в таких відносинах треба ставити крапку і ніколи не потрапляти на ті ж граблі. Скажу зі 100% упевненістю, що в Росії є чоловіки, які взагалі не п’ють. Ні, вони не хворі, просто вони не бачать в цьому необхідності.
Милі жінки, так давайте ставити собі чіткі цілі і знаходити саме такого супутника, який буде йти з вами по життю і допомагати вам.
Також до цієї категорії можна віднести і ігроманів – вони прирівнюються до п’яниць. Вони сидять цілими днями біля комп’ютера, і їх життя складається за принципом «аби їх не чіпали». Їм не цікаві подорожі, відпочинок, піти в гості. Вони можуть сидіти до 2-3 ночі або грати цілодобово на проліт. У таких відносин немає майбутнього.

8. Правильні інвестиції.

Коли є кошти їх потрібно вкладати в свою освіту, здоров’я, в освоєння мови. Батьки вкладають грошові кошти в освіту та курси для дітей, щоб забезпечити їм світле майбутнє.
Можна вкладати кошти в банк. Нехай і невелика сума, але вона буде приносити вам дохід.

На сайті ми розглянули поради, як вибратися з бідності. Головне мати хорошого наставника або мати голову, щоб прийти до розумінням про фінансів самому. Важливо розуміти, що якщо просто сидіти вдома на шиї у батьків і чекати дощ з грошей, то нічого у вашому житті відбуватися не буде. Життя не любить ледачих, воно любить активних.

Як вибратися з убогості часто обговорювана тема на просторах Інтернету, якщо вам є що сказати, то чекаємо ваших коментарів до статті!

Дивіться також...