Як видалити дерево на ділянці?

Як видалити дерево на ділянці

Зараз багато людей замислюються про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких. Люди шукають хороше місце для того, щоб приїхати на відпочинок або переїхати на постійне місце проживання. Багато сімей переїжджають з великих міст і квартир на постійне місце проживання в село, а також в міста з жарким кліматом: Крим, Анапа, Сочі та інші. Насолоджуватися морем, зоряним небом, чудовою погодою, садити свої овочі та фрукти і отримувати вітамін D на сонці – це мрія будь-якої людини.

Люди хочуть мати свою земельну ділянку. Там повітря чистіше, замість маленької квартири можна побудувати будинок з безліччю кімнат і у кожного члена сім’ї буде окрема кімната, а також для гостей можна зробити окрему кімнату. Діти будуть постійно гуляти на свіжому повітрі у дворі, а не сидіти за комп’ютером в чотирьох стінах.

Добре, якщо ви купили готову чисту ділянку і валка дерев вам не потрібна. А якщо за ділянкою багато років ніхто не доглядав? На ній виросло багато дерев, то як тоді бути покупцеві? Чисті ділянки без дерев коштують дорожче, ніж занедбані земельні ділянки з деревами. Тому перш за все, потрібно задуматися про те, як прибрати дерева з вашої ділянки? До того ж, при випаданні великих зимових опадів, сильного вітру дерева можуть нести небезпеку майну і життю людей не тільки на заміській ділянці, але і в місті. Особливості, як видалити дерево, як обрізати дерево потрібно знати.

Як видалити дерево на ділянці

Розповімо докладно, як видалити дерево на дачній ділянці?

Видалити дерево на ділянці не так просто, як здається, на перший погляд. Важко дається обрізка дерев певного виду: дуб, дерев роду горіх, верби, тутовник (інша назва шовковиця). Вид, товщина, висота рослини впливає на ціну і час виконання робіт зі спилювання дерев на ділянці. Якщо потрібно видалити такі дерева тополя або вербу, то це являє велику серйозність в процесі роботи, тому що дані породи дерева складаються з тендітної структури.

Неправильна обрізка дерева може призвести до того, що гілки будуть падати, тому обрізати дерево потрібно правильно. Даний вид дерев необхідно зрізати невеликими сегментами або застосувати спосіб автовишки, який цілеспрямовано скине фрагменти.

За допомогою бензопили можна виконати спилювання рослин на дачній ділянці. Ділянка повинна бути вільною, має бути місце, куди будуть падати сегменти. Для даної дії необхідно застосувати натяжку стовбура особливою ​​мотузкою. Дана дія об’єднана з тим, що потрібно підніматися на висоту.

Дерева можуть бути гладкими, без сучків і тоді, щоб спиляти дерева, необхідно додаткове альпіністське обладнання: Гаффі (шпори або кігті), драбина, каска, монтажний пояс з надійним карабіном, пристрої для спуску і підйому, спеціальні жорсткі черевики, хороша страхувальна система, руки повинні бути захищені рукавичками та інші необхідні елементи для того, щоб видалити дерева.

Земельна ділянка може бути огороджена парканом, який повинен залишитися в цілісності. Гілки можуть розташовуватися на території сусіда, а з роками це буде повноцінне дерево. Людина рідко виконуватиме спил дерева на території сусіда.

Як видалити дерево на ділянці

Щоб видалити дерево або розрізати на сегменти потрібно мати професійне обладнання.

  1. Оцінюємо обсяг майбутньої роботи.

Ви вже вирішили ви будете робити це своїми силами або будуть працювати професіонали.

  1. Погодні умови.

Не можна займатися вирубкою дерев в вітряну погоду. Важко буде припустити траєкторію падіння.

  1. Чистий ділянку.

Нічого зайвого, що заважає роботі. На території під час проведення роботи не повинно бути тварин, дітей і людей.

  1. Мотузковий трос.

Дерево обв’язуємо мотузкою, для даної дії повинні бути помічники.

  1. Напрямок.

Визначтеся куди ствол буде падати? З цього боку робимо підруб під кутом в 45 градусів. Використовуємо сокиру.

  1. Валочний пропил.

З іншого боку робимо валочний пропил.

  1. Валка дерева.

Краще робити це з друзями. Команда натягує мотузки по команді і тягнуть дерево в потрібну сторону.

  1. Порядок.

Розрубуємо дерево на сегменти, розчищаємо територію. Залишився пень, який можна використовувати як стіл або стілець. Якщо він не потрібен, то прибираємо його з території.

Як видалити дерево на ділянці

Спил дерев частинами з автовишки.

Безпечна валка дерев на висоті здійснюється за допомогою автовишки. Даний вид видалення дерев дорогий, тому що тут послуги професійного машиніста, робота спецтехніки. Якщо є місця, куди не може проїхати автовишка, тоді проводиться спилювання дерев за допомогою арбористів. Бригада має професійне обладнання, досвід роботи і знання, як видалити дерево.

Коли без арбористи не обійтися?

Арбористи – це людина, яка має досвід, знання і може правильно розпиляти або видалити дерево. Арбористи мають спеціальне обладнання, техніку, костюми, а звичайній людині доведеться витрачається і все це спорядження купувати. Нижче перерахуємо причини, за якими люди зазвичай звертаються до професіоналів:

– вам потрібно дорого продати земельну ділянку;

Ви задумалися про продаж земельної ділянки і не хочете продавати його дешево. Тоді вам потрібно привести земельну ділянку в порядок. Для цього на території не повинно бути дерев, необхідно спиляти дерева, щоб покупець зміг побудувати будинок в будь-якому місці, де йому подобається.

– не можна спиляти дерева своїми силами;

Дерево заважає і у вас не виходить здійснити спил дерева своїми силами;

– на гілках дерева є сліди хвороби;

Дерева можуть хворіти різними хворобами, вихід – тільки спил.

– у вас немає спеціального обладнання;

Валка дерев здійснюється спеціальним обладнанням. Воно коштує грошей і надалі вам воно не знадобиться;

– видалення аварійних дерев;

У різних містах змінюються погодні умови, іноді може йти дощ з сильними поривами вітру, іноді град або за день може випасти багато опадів снігу. Від снігу гілки дерев сильно згинаються і під вагою можуть зламатися.

– вивести сегменти дерев з ділянки;

Спиляти дерева – це основна робота, а також необхідно потурбуватись про те, щоб розчистити територію від залишків розпилу.

– дерево впирається в будинок, вікна;

Рослини ростуть вгору і ніхто не формує правильно крону. Через кілька років дерева можуть затуляти віконний простір, упиратися гілками в будівлю або дах.

– дерево заважає проїжджої частини;

Утруднений доступ до під’їзду або виїзду вашого заміського будинку або квартири.

– необхідний спил пнів в нуль;

На дачній ділянці є пні, вони мають потужну кореневу систему. До будівництва будинку потрібно подбати про те, щоб пнів не було на вашій території.

– на ділянці багато дерев;

На покинутих ділянках багато дерев. До будівництва будинку потрібно видалити дерева з ділянки.

– у дерева прогнив ствол;

Рослини, яким багато років можуть мати прогнилий стовбур – це загрожує обваленню і людина не знає в який бік впаде дерево.

– дерево впало на машину;

Природні катаклізми можуть мати різні наслідки. Стовбури дерев можуть падати на транспорт і вручну, один або навіть дві людини їх прибрати не в силах. Необхідно обережно видалити дерева.

– вирубка чагарників;

Як видалити дерево на ділянці

Що робити із залишками спила?

На дачній ділянці фрагменти дерева підійдуть як розпалювання для багаття або печі. Інший варіант, можна розмістити оголошення і продати або віддати нужденним. Багато людей пенсійного віку мають велику потребу в дровах, для того, щоб обігріти будинок в холодну погоду.

Як видалити дерево на ділянці

Спасибі за те, що читаєте наш сайт! У нас цікаві статті, які пишуть копірайтери з досвідом роботи. На нашому сайті є годинник і ви завжди будете знати точний час!

Підписуйтесь на наш цікавий і пізнавальний сайт в Facebook. Інструкції, ілюстрації, відео.

Дивіться також...