Як видалити Гугл аккаунт з Андроїд смартфона або планшета

У даній статті я розповім, як видалити Гугл (Google) аккаунт c планшета або смартфона під управлінням Android без втрати додатків, ігор та іншої важливої ​​інформації. Приступимо.
Будемо розглядати найпростіший і надійний спосіб. Інструкція буде універсальна для всіх пристроїв і пункти меню для видалення Аккаунта Гугл, істотно відрізнятися не будуть. І так, заходимо в розділ «Налаштування» і опускаємося вниз списку, шукаємо розділ «Акаунти» (в інших моделях цей пункт може називатися «Інші Акаунти»).
фото 1
Переходимо в розділ «Акаунти». У списку бачимо підключений Аккаунт Гугл, натискаємо на нього.
фото 2
Бачимо що всі дані синхронізуються з нашим Гугл Аккаунтом. Для видалення Аккаунта натискаємо вгорі в правому куті екрану на три точки (в інших моделях буде кнопка «Ще» внизу).
фото 3
З списку вибираємо пункт «видалити акаунт». На екрані з’явиться попередження «Всі повідомлення, контакти та інші дані з цього аккаунта будуть видалені з телефону».
фото 4
Підтверджуємо видалення і натискаємо «видалити акаунт». От і все. Аккаунт Гугл видалений з вашого пристрою, а всі програми і файли залишаться на своєму пристрої. Якщо ж такий спосіб, з якихось причин вам не підходить або ж у вас не виходить видалити Аккаунт таким способом існує інший спосіб видалення Аккаунта Гугл зі свого пристрою (але з видаленням всіх призначених для користувача даних).

Відео вже додано на каналі. Скидання налаштувань Hard Reset на Android. Після скидання, ви отримаєте повністю новий пристрій як з магазину. Для цього Вам потрібно буде скинути пристрій до заводських налаштувань (його ще називають hard reset). Якщо у вас виникли питання, пишіть в коментарях під відео. Дякую за увагу, всього доброго.

Відео. Як видалити Гугл аккаунт з Андроїд смартфона або планшета

Дивіться також...