Як видалити повітря з радіатора (батареї) опалення?

У цій статті, я розповім, як стравити повітря з радіатора опалення. Як завжди зробимо це просто, швидко і легко. Після перегляду, кожен зможе впоратися з цим, важким на перший погляд, завданням. Приступимо.
В даному випадку у нас сталевий радіатор, з нього ми і будемо стравлювати повітря. Повітря стравливается в наступних випадках:

• Якщо радіатор повністю холодний
• Якщо при подачі теплоносія, вгору радіатора холодний, а низ радіатора теплий.
• Або ж просто для профілактики, щоб переконається, що в радіаторі немає повітря.

Для цього будемо використовувати кран Маєвського. Ось так він виглядає. Він служить для відведення повітря з радіатора. Зараз я розповім Вам, як він працює. При покупці крана Маєвського та установки його на радіатор в комплекті до нього, йде ось такий пластиковий ключ (так само вони бувають ще металеві), він служить для відкривання клапана і відведення повітря. (Якщо у вас немає такого ключа, можете купити його в магазині, він коштує приблизно 20 центів. Так само можете використовувати тонку плоску викрутку, вона ідеально підходить, і можна обійтися без ключа, в цьому відео я все покажу).

І так, щоб стравити повітря з радіатора, вставляємо ключ Маєвського, беремо будь-яку ємність (в моєму випадку це миска), хто ставить відро, навіть бачив, ставили совок. Беріть все що завгодно, лише б не текло на підлогу. Перед тим, як ми почнемо. Прошу звернути увагу, на вихідний зливний отвір і його напрямок, щоб Ви розуміли, в якому напрямку буде йти вода. Ставимо миску під радіатор, повертаємо ключ проти годин стрілки і відкручуємо клапан, у нас пішла вода. У моєму випадку повітря в радіаторі відсутня, можна сміливо закривати клапан. Так само раджу подивитися на воду, яку ми злили з радіатора, вона повинна бути чистою.

Якщо у вас йде брудна вода, злийте її, поки не піде чиста вода. Перевірка радіатора пройшла успішно. Тепер Лайфхак, як і обіцяв. Якщо у Вас не виявилося ключа, використовуємо тонку плоску викрутку. Вставляємо її в отвір, і крутимо так само проти годин стрілки. Ось так просто можна обійтися без ключа, використовуючи викрутку. У цьому радіаторі так само йде вода без повітря. З цим радіатором теж все в порядку.

Якщо ж у вас, при відкритті клапана буде чути повітря, і вода не пішла, стравлювати повітря, поки не піде вода, і не припиниться шипіння повітря. Після того, як повітря припинив виходити з радіатора, і йде одна вода, закриваємо кран Маєвського. Як бачите все просто.

Таким способом перевіряємо всі батареї в приміщенні. Після того, як ви стравити все повітря, батареї у вас будуть повністю заповнені теплоносієм. Відразу підвищитися тепловіддача і в кімнаті стане тепліше. От і все. Як і обіцяв все просто і доступно.

Відео. Як видалити повітря з радіатора (батареї) опалення за 3 МІНУТИ.Кран Маєвського. Радіатор холодний.

Дивіться також...