Як видалити програму в Windows 8?

Як видалити програму в Windows 8?

    У того, хто раніше користувався тільки «сімкою», можуть виникнути труднощі при деінсталяції програм. У новій системі Майкрософт дещо змінила алгоритм очищення системи від непотрібними програм. Пам’ятайте, що частина додатків – системні – їх видалення може негативно позначитися на роботі ПК. Найкраще при розбивці жорсткого диска всі системні файли помістити в окрему його частину, а офісні додатки, ігри та музику зберігати в іншій папці.

Правильна деінсталяція програм Metro в Віндоувз 8.

Необхідно зробити наступне:

1. Клікнути по ній правою кнопкою миші, потім «Видалити» – немає нічого простішого .. Зазвичай в стандартний набір входять такі компоненти, як «Люди» та «Фінанси», ними зазвичай користуються рідко і не всі.

Як видалити програму в Windows 8

2. Якщо програми не видно на Робочому столі, слід перейти до списку «Всі програми». Знайдіть програму. Виберіть «Видалити», це внизу. Якщо Вам хочеться просто прибрати її з Робочого столу, існує пункт Відкріпити від початкового екрана.

Як видалити програму в Windows 8

3. Можна деінсталювати програми через «Установку і видалення програм».

Як видалити програму в Windows 8

Для цього необхідно:

1) Зайти в «Пошук» – мишку відвести в правий кут екрану до появи віконця меню, де російськими літерами прописати слово «Установка».

2) Після перейти по графі «Установка і видалення програм» випливе віконце з переліком різних додатків – визначитеся з вибором непотрібного, клікніть по ньому і зверху натисніть на кнопку «Видалити».

3) Після видалення програми, натисніть “готово” і все, програми більше не буде. Таким же чином, ви можете видалити будь-яку іншу програму, зробивши ту ж послідовність дій.

Як видалити програми Windows 8 за допомогою команди «Виконати».

Якщо необхідно позбутися від програм, якими Ви користувалися, коли у вас стояла «сімка», скористайтеся спеціальним інструментом, який передбачений в Віндоувз 8. Цей спосіб зображений на малюнку. Викликати це меню можна через пункт «Виконати».

Як видалити програму в Windows 8

Віндоувз 8 відрізняється від «сімки» відсутністю меню Пуск. Для нових користувачів часто буває це не дуже зручно. Їм також дивно бачити на екрані численні Metro-додатки.

Коли непотрібні програми видалені – це дозволяє вивільнити додатковий простір на жорсткому диску для ваших улюблених файлів, фото, ігор, відео. Потрібно декілька хвилин на те, щоб навести на комп’ютері порядок. Якщо ви трохи консервативні, нова система спочатку може бути незвичною, але працювати з нею легко. Особливо зручна «вісімка» для власників портативних пристроїв. Оновлений інтерфейс, багато цікавих можливостей – ось, що дає юзерам ОС Windows8. Програмки в цій системі запускати ще швидше, ніж за допомогою кнопки Пуск, до якої всі звикли.

Докладну інструкцію про те, як правильно видаляти програми з Windows8 можна подивитися тут:

Дивіться також...