Як виділити всі файли?

Як виділити всі файли

При роботі з операційною системою Windows, більшість часу доводиться приділяти роботі з різними файлами та папками. В основному використовуються різні операції: копіювання, видалення і переміщення. Щоб заощадити час на виконання цих завдань, потрібно навчитися виділяти всі файли і папки. Всі способи підходять для будь-якої операційної системи на вашому домашньому комп’ютері або ноутбуці.

Інструкція є універсальна і підходить як для виділення файлів (картинки, текстові документи, відео), так і для виділення папок. Способи виділення, які використані в статті підійдуть: Провідник, Total Comander і т.д.

Як виділити всі файли в папці?

Спосіб 1.

Одним з найшвидших і ефективніших способів виділення усіх файлів і папок, комбінація клавіш на клавіатурі – Ctrl + A. Потрібно спочатку затиснути клавішу Ctrl і натиснути клавішу A (на англійській розкладці клавіатури).

Як виділити всі файли в папці

Спосіб 2.

Затиснути ліву кнопку миші і виділити потрібну область виділення файлів або папок. Такий спосіб ідентичний способу 1, різниця лише в тому, що тут ми можемо виділити тільки потрібні файли, і повністю все як описано в першому способі.

Як виділити всі файли в папці

Як виділити кілька файлів одночасно?

   Затискаємо клавішу Ctrl на клавіатурі, і, не відпускаючи її, лівою кнопкою миші натискаємо на потрібні нам файли. Таким чином, виходить вибіркове виділення файлів.

Як виділити кілька файлів одночасно

Відео. Як виділити всі файли?

Дивіться також...