Як відіпрати фарбу з джинсів?

Як відіпрати фарбу з джинсів?

Колись давно джинси були одягом роботяг і в них навіть не пускали в ресторан. В даний час в серйозних і великих фірмах є дрес-код і в них теж не пропустять.

Зараз джинси користуються популярністю – це повсякденний одяг багатьох людей. Їх носять діти, підлітки, а також чоловіки, жінки. У деяких офісах так можна приходити на роботу.
Гуляючи в парку можна присісти на лавочку, а після побачити, що на джинсах залишився слід від фарби. Або можна вдома робити ремонт і вляпатися в фарбу. Ще дана проблема зустрічається в житті у художників, малярів, а також у будівельників. Жінки часто фарбують волосся в домашніх умовах і фарба може потрапити на одяг. І тут постає питання, а як відіпрати фарбу з джинсів? Або можна поставити питання інакше, як видалити плями з джинсів?

Як відіпрати фарбу з джинсів

Як виводити фарбу з одягу?

У нашому прикладі – це джинси, на яких фарба. Наше завдання видалити плями фарби з джинсової тканини. Знову ж, сама фарба може бути акриловою, масляноїю- це теж варто враховувати.

Розглянемо засоби, за допомогою яких можна вивести фарбу з джинсів?

Зубна паста.

Зубною пастою не тільки люди чистять зуби вранці і ввечері, є ще безліч застосувань. Одне з них – це відтерти фарбу з джинс. Наносимо пасту на пляму, потім беремо жорстку щітку і водимо в напрямку «туди-сюди». Робимо так кілька разів, доведеться докласти зусиль руками. Потім кладемо штани в пральну машинку в звичайному режимі. Після фарба повинна зійти.

Господарське мило.

Ви думаєте, що господарське мило пішло з життя сучасної людини? Але ж ні! Багато все також застосовують його в пранні. Отже, беремо джинси, змочуємо проблемне місце, потім наносимо мило і втираємо в забруднення. Відкладіть хвилин на 15, а потім в пральну машинку.

Залежно від складу фарби, зробили ви цю дію одразу ж або фарба вже давно висохла, залежить і кінцевий результат.

Рідина для миття посуду.

В кожній родині є рідина для миття посуду. Крім стандартного застосування пробуємо інше. Беремо губку, наносимо засіб, додаємо води і цю піну наносимо на фарбу. Чекаємо близько хвилин 10-15 поки піна вбереться, потім споліскують це місце водою і в пральну машинку.

Спеціальні розчинники.

Уайт-спірит, ацетон, бензин, скипидар – це їдкі речовини, мають дуже сильний запах. З їх допомогою можна вивести плями фарби з джинс. При роботі варто одягнути рукавички, також маску на обличчя, а також відкрити вікно, робити це на балконі або на відкритому просторі, наприклад в саду, на столі на дачній ділянці. Самі джинси краще покласти на Кленк. Наносимо розчинник на ватний диск і пробуємо відтерти фарбу. Після потрібно відправити в прання.

ут зробимо примітка, що така агресивна дія може призвести до зміни кольору в проблемному місці.
Пральний порошок і соняшникова олія.

Гуляючи в парку можна присіс

Спробуємо ще один метод в боротьбі за чистий одяг. Наносимо на джинси пральний порошок і соняшникову олію. Зверху прикладаємо рушник, щоб воно ввібрало фарбувальний склад. Потім відправляємо в прання.

Глина і бензин.

Наносимо склад на пляму. Біла глина виштовхує фарбу з одягу на поверхню. Після прання пляма можливо залишиться, але менш помітне, ніж було раніше.
Лезо.
Що робити, якщо фарба вже застигла на одязі? Як вивести фарбу з джинс? Беремо звичайну бритва і проводимо по штанам. Велика частина фарби за допомогою такого методу зійде.

Як відіпрати фарбу з джинсів

Що робити, якщо фарба все одно не відіпрати?

Якщо відіпрати фарбу з джинс не вийшло. Перше що приходить на розум – це носити такі джинси на дачі, а може і в селі. Робити в них роботи по поливу, збору врожаю. Можна віддати нужденним людям, їм невелика пляма з фарбою буде не так важливо, як вам.

Порада від творчих людей – пришити на місце плями аплікацію або гарну вишиванку. У магазинах, де продають тканину, а також творчих магазинах великий вибір: квіти, тварини, прапори, написи, літери, птиці та багато іншого.

Варто ще відзначити, щоб не допустити плями на джинсах, варто прочитати корисні поради на нашому сайті.

Як попередити появу плям?

Легше попередити появу фарби на одязі, ніж її видаляти різними способами. При роботі з фарбою треба дотримуватися заходів обережності.

Фартух.

На курсах з живопису людині обов’язково видадуть фартух. Якщо людина щось фарбує на будівництві або робить ремонт в квартирі, то робити це треба в одязі, яку не шкода викинути або забруднити.

На нашому сайті ми розкрили всі секрети, ніж відтерти фарбу з джинсів. Пробуйте і знаходите кращий спосіб для ваших штанів.

Дивіться також...