Як відкрити домофон?

Як відкрити домофон?

    У минулій статті не вийшло розкрити всі варіанти відкриття домофона, і довелося писати другу статтю, в якій ми розглянемо інші моделі домофона. Ми Вам допоможемо потрапити в свій під’їзд, якщо Ви випадково забули на роботі чи вдома ключі.

Як відкрити домофон Laskomex AО-3000?

    Якщо Вам цікаво, як відкрити домофон Ласкомекс, то слід знати, що Ласкомекс 3000 – шифровий замок, який можна розкрити, не володіючи спеціалізованими знаннями, як і деякі інші домофони зі схожою системою. Щоб отримати доступ до системних параметрах замка, потрібно:

Як відкрити домофон Laskomex AО-3000

  • чотири рази натискати на клавіші із зображенням ключа і “0” по черзі;
  • ввести пароль, наперед заданий виробником, для входу в параметри системи (на всіх стандартний) – 6666 (на екрані буде “сссс” – індикація входу в Настроювальне меню);
  • коли висвітиться значок “Р-“, ввести цифру 8 (інсталяційний код, щоб відкривати двері або для обслуговування системи живлення шифрового замку). Якщо провести такі маніпуляції і заблокувати двері за допомогою цього замку, то протягом 45 секунд у вас буде доступ в будинок.

Як відкрити домофон Строй Мастер?

    Іноді буває, що майстри, які встановлюють домофони, міняють стандартний пароль від виробника і тоді потрапити в приміщення буде досить складно, але якщо цього не сталося, то слід по черзі ввести такі комбінації:

Як відкрити домофон Строй Мастер

   1234, 6767, 3535, 9 999, 12345, 0000, 11639. Можливо, сьогодні нам пощастило, і один з варіантів таки підійшов, тоді натискаємо “В”, відкриваємо двері і після цього тиснемо “С” (щоб система продовжувала роботу в стандартом режимі ).

Як відкрити домофон Техком?

Для того, щоб відкрити двері з домофонами Техком цього виробника потрібно затиснути по черзі (не відпускаючи клавіш) цифрами 1 6 0 (можливо 5 лютого 8 у іншому випадку *) і відпустити так само послідовно, але навпаки – 0 6 1 (або 8 +5 2 відповідно *). Прозвучить сигнал і замигає індикатор “—-“, що означатиме готовність до введення пароля “+4321” (можливо одна тисяча двісті тридцять чотири *) (стандартний код у цієї марки). Далі тиснемо “В”, потім “3” і знову “В” – двері буде відкрита.

Як відкрити домофон Техком

* – Для нової версії прошивки програмного забезпечення домофона.

Як відкрити домофон Беркут Ls2001?

   Цей варіант домофонів успадкував шляхи обходу від Метаком і Цифрал. Для того, щоб двері відчинилися необхідно:

Як відкрити домофон Беркут Ls2001

  • “1” – “ключ” – “5702”
  • “100” – “ключ” – “7 272” або “7 273” (перша варіація коду відкриває під’їзди з квартирами від 1 до 127, а другий – квартири з 128 до 256)

Як відкрити домофон Поліс?

     Він же домофон марки Райнман 2000 (такий він був до 2001 року, після був вдосконалений). Зламується просто, але трохи довго. Для цього вводимо: “ключ” – “987654” – “123456”. На дисплеї з’явиться буква “Р”, тиснемо цифру “8” і під’їзд відкриється на 45 секунд. Можливо, що цей домофон нового типу Поліс-51ТМ або Поліс-52ТМ (обидва без цифрового табло), то тут потрібно знати індивідуальний код. Якщо у вас його немає – простіше різко смикнути двері, використовувати спеціальний механічний ключ або замкнути звичайним шокером електроніку замку (є ймовірність повного блокування двері і тоді її можна буде відкрити тільки за допомогою фірми-установника).

Як відкрити домофон Поліс

Як відкрити домофон Keyman?

     Одні з найбезпечніших домофонів в плані обходу спеціального коду або ідентифікатора. Імовірність зламати такий домофон вкрай мала – приблизно 5%. Але все ж є шанс на те, що при його установці майстри полінувалися / забули / спеціально залишили заводські коди і ідентифікатори. Для доступу до дверей проводимо наступні маніпуляції з кодами:

Як відкрити домофон Keyman

  • “Виклик” – код “100” – пароль “789” – звуковий сигнал – стандартний пароль налаштувань “123456” – цифра “8”

Як відкрити домофон NFC?

    “Виклик” – “170862” – звуковий сигнал – цифра “0”. Необхідно згадати про надійність захисного ПЗ таких домофонів, так як вони відмінно захищені. Їх прошивка заблокує подальші дії, що ведуть до несанкціонованого доступу до налаштувань домофона і до подальшого відкриттю дверей. Існують такі домофони, які працюють за допомогою технології NearFieldCommunication, NFC (“комунікація ближнього поля”, якщо дослівно перекладати). Домофони, засновані на прийомі – передачі мережевого сигналу (пакета даних) можуть бути відкриті тільки оператором головного управлінського блоку – він же власник квартири або консьєрж. При вхідному сигналі від панелі прийому карти або ключа на модуль управління, сервер обробки сигналів визначає, чи валідний поступив запит на відкриття дверей, і тільки тоді розблокує дверний замок. Це означає те, що зламати їх можливо тільки зсередини і при наявності комп’ютера або планшета / смартфона. Такі домофони функціонують завдяки IP- телефонії: відкрити двері за допомогою коду / пароля / послідовності маніпуляцій з цифрами і допоміжними клавішами не вийде ніяк. Взагалі.

Як відкрити домофон NFC

Відео. Як відкрити домофон Беркут Ls2001?

https://www.youtube.com/watch?v=SSh4Ei0hHFM

Відео. Как открыть домофон Keyman?

https://www.youtube.com/watch?v=KAz5uYKJ9Zk

Дивіться також...