Як відправити посилку?

Як відправити посилку?

Зараз багато людей продають свої речі на сайтах безкоштовних оголошень, допомагають людям, які потребують речах. Інтернет-магазини в контактах теж вказують, що після оплати товару можуть відправити посилку поштою або транспортними компаніями. Постає питання, а як можна відправити посилку?
Редакція сайту jak-zrobiti-samomu.com.ua дає інструкцію це питання.

1. Як відправити посилку поштою Росії?
Відділення пошти Росії є в кожному великому місті і населеному пункті. У великих містах відділення пошти є в торгових центрах і це прекрасно, що зараз це набирає обертів. Можна зайти в торговий центр, купити подарунок і відправити друзям і родичам. У ТЦ відділення працює до пізнього вечора, продаються листівки, канцелярія, журнали і газети.
Пошта Росії має офіційний сайт – pochta.ru. На сайті можна знайти багато корисної інформації, відстежити посилку за трек номером, дізнатися загальний телефон для підтримки клієнтів. На сайті є графа «вакансії», тому якщо ви в пошуку роботи зверніть увагу, і подивіться вакансії фірми.
Розглянемо більш детально, всі нюанси пов’язані з поштою.

Як відправити посилку

1.1. Які вимоги для відправлення посилки?
На пошті можна купити коробку або білий пакет для того, щоб відправити вашу посилку. Ціни залежать від розміру упаковки, пакети дешевше, ніж коробка. Робимо вибір, купуємо. Якщо ви хочете заощадити на відправленні, то можна прийти зі своєю коробкою або пакетом. Які вимоги?
Можна упакувати посилку в білий або чорний пакет. Можна упакувати посилку в коробку без написів. Звичайні магазинні з-під товару не підійдуть, на них є написи і зображення.
Наприклад, ви відправляєте верхній одяг: дві куртки або пальто і куртка.
Складаємо одяг, можна перев’язати стрічкою, потім вкладаємо в звичайний великий пакет (будь-який), а тільки потім в чорний. Чорні пакети продаються у великих магазинах, основне їхнє призначення для будівельного сміття. Пакуємо товар. Вкладаємо пакети з одягом в чорний пакет. Формуємо краю пакета за габаритами, решта підгинаємо (або відрізаємо) і приклеюємо на скотч. Приходимо на пошту. Там просимо бланк відправлення (або його можна скачати в інтернеті і роздрукувати). Заповнюємо бланк.
Далі співробітник пошти бере спеціальний скотч і обклеює посилку по краях, приклеює бланк відправлення, приклеюємо наклейку зі штрих-кодом.
Якщо є можливість, то можна купити маленькі прозорі файли (А5) і вкласти туди бланк відправлення. На вулиці може бути негода, а такий файл захистить написану інформацію.
На комп’ютері співробітник набираємо текст від кого, кому, ви оплачуєте і отримуєте чек.

У деяких місцях можна упакувати коробку в однотонний матеріал і написати ручкою адреса та індекс.
Люди в поштових відділеннях скрізь різні. Правила чорний або білий пакет, своя коробка, на жаль працюють не скрізь. Співробітники зобов’язують купувати тільки у них. Якщо ви стикаєтеся з такими моментами телефонуйте на гарячу лінію, скаржтеся до вищих інстанцій, приймайте те, що потрібно буде купити упаковку у них або шукайте інші способи відправки товару.

1.2. Як відстежити посилку за трек номером?
На сьогоднішній момент це можна зробити двома способами. На сайті або в додатку для мобільного телефону. Шкода, що немає терміналу в офісі, де будь-яка людина (не всі вміють користуватися інтернетом) може прийти і ввести номер. Друге дуже полегшує життя. У чеку є 14 цифр – це і є трек номер. Додаємо в додаток і починаємо відслідковувати. Спочатку інформація може бути відсутнім, але потім з’являється. Показується де взяли, потім куди йде. В кінці буде написано за скільки днів доставили посилку.
Відмінний варіант, що можна додавати кілька посилок одночасно.
Іноді, посилка не рухається. Навіть може не змінюватися історію тиждень. Не треба панікувати, дзвонити на гарячу лінію і лаятися зі співробітниками. Справа в тому, що в маленькі міста посилки накопичуються і відправляються разом. Варто розуміти, що машини витрачають бензин і заради однієї посилки в ту сторону руху не буде.
За трек номеру ми бачимо, що співробітники працюють цілу добу. Зверніть увагу на час переміщення посилок.
Слово трек номер в чеку не написано, там три великі літери РПО.

Як відправити посилку

1.3. Скільки коштує відправити посилку?
Перш за все це залежить від ваги посилки. Щось маленьке, наприклад альбом для монет, лялька Барбі ваги практично не мають, а значить приблизно 100-200 рублів. Ще дивлячись в яке місто.
Можна прийти в поштове відділення, дати товар, його зважать, введуть параметри в комп’ютер і підкажуть, скільки буде коштувати відправлення.
1.4. Що таке електронний підпис?
Коли приходить посилка на пошту, людина отримує повідомлення. Його кладуть в ящик за вказаною адресою. Раніше потрібно було заповнювати бланк зі зворотного боку, сидіти і переписувати дані з паспорта. Цим ви підтверджуєте, що ви це ви, а не інша людина.
Зараз технології зробили крок вперед. Можна попросити співробітника зареєструвати вас в системі або зробити це самостійно через офіційний сайт.
Коли приходить повідомлення, просто прийти на пошту з повідомленням. Назвати стільниковий телефон, оператор надсилає код. Його потрібно сказати менеджеру і вам видадуть посилку. Це економить у людини час.

1.5. Як отримати посилку на пошті?
Приходимо в відділення. Займаємо чергу. Коли настає ваша черга простягаємо повідомлення, показуємо паспорт, що зазначені ПІБ і дані в паспорті одні і ті ж – це ви. Співробітник сканує повідомлення і шукає посилку на полиці.
Якщо у вас є трек номер, в додатку ви бачите, що посилка прийшла на пошту. Тоді приходимо на пошту і показуємо стільниковий телефон з номером. Як варіант, можна написати його окремо на папірці.

1.6 Як бути, якщо вам прислали податок на чуже майно?
Прийшов податок на нерухомість, гараж, а в мене цього немає. Як бути? На таких «листи щастя» не мають зворотної адреси, на жаль. Треба подзвонити на гарячу лінію і з’ясувати адресу або знайти потрібне податкове відділення через інтернет. Багато відділення мають електронну адресу, але якщо вислати лист, у відповідь буде тиша.
«Мені прислали податок на гараж в Ногінську. Вказані мої дані і квитанція на 450 рублів ».
«Мені прислали квитанцію на оплату квартири в місті Реутово, якої у мене немає».
З будь-якою людиною подібне може статися. Що робити?
Складаємо лист. Краще на комп’ютері. Друкуємо свої ПІБ, пишемо, що ви не є власником гаража, квартири і того, що надіслали. Вказуємо номер вхідного листа, краще зробити копії документів, які прийшли і вгорі в кутку написати, що це копії.
Просіть зняти з вас неправдиву інформацію і дати вам письмову відповідь. У вас буде підтвердження. Можна попросити вислати на електронну пошту, що простіше, швидше і краще, а можна вказати адресу і відправити через пошту Росії.
«Мені такий лист прийшов. Зробила дзвінок в податкову на гарячу лінію, висіла 10 хвилин, слухала музику. Потім мене з’єднали з тим відділенням, яке просить заплатити. У листі вони зазначені. Співробітник представився, я записала ці дані, розповіла свою ситуацію.
Телефонний дзвінок не є фактом підтвердження або спростування інформації. Мене попросили вислати рекомендований лист через пошту Росії, де я вкажу всю ситуацію. Так, я повинна витратити час і кошти, але вони невеликі. Зате я зніму з себе неправдиву інформацію.
Надіслати рекомендований лист коштує недорого. Купуємо великий конверт, вкладаємо роздруківку, вказуємо адресу і чекаємо. Через деякий час, нешвидко мені прислали відповідь на електронну пошту. Є всі підписи і печатки. Відповідь, що податок, який я повинна сплатити анульований.
Добре те, що добре закінчується. Шкода, тільки що можуть помилитися, надіслати не ту інформацію. Не питають додатково документи на володіння майном ».

Інший варіант.
На сайті nalog.ru пройти реєстрацію, отримати доступ до особистого кабінету і електронний підпис. Відстежувати всі майно, яке можуть помилково присвоїти вам або у вас є, на сайті це буде видно. І відразу дати роз’яснювальний відповідь ФНС.
За допомогою електронного підпису можливостей буде багато, можна скачати бланк, мати інформацію про пільги і ін.

Поради, які варто пам’ятати:
Індекс.
Правильно заповнюйте індекс відправлення. Поштове відправлення приходить за індексом. Якщо ви допустили помилку, то прийдете туди, куди прийшла посилка. Можливо, співробітники подивляться адресу і відправлять за потрібною адресою.
Правильно і чітко писати.
Чітко заповнюйте адресу та ПІБ одержувача. Щоб на пошті не виникло питань.
Ранок – немає!
Чи не приходите в ранкові години, тому що багато людей намагаються встигнути зробити справи до роботи і на пошті можна простояти годину.
Обід.
Якщо користуєтеся часто поштою Росії пам’ятайте, коли у співробітників обід. Вони теж живі люди і працювали багато годин.
Встановити додаток.
Встановити додаток і відстежувати свої посилки. Іноді, можна не отримати сповіщення, тому рекомендуємо вам встановити додаток. Якщо чекаєте посилку, то питати у людини номер і відслідковувати через додаток.
Вихідні дні.
Звичайні поштові відділення вихідні в понеділок і неділю. Субота – це робочий день, тільки він скорочений.
У ТЦ поштові відділення працюють завжди.
У маленьких містах, на хуторі постовое відділення працює тільки 3 рази в тиждень: понеділок, середа, п’ятниця.
Оплата готівкою.
У століття терміналів і пластикових карток, пошта Росії ще не прийшла до того, що можна оплатити посилку або бандероль за карткою. Оплата відбувається тільки готівкою.
Яка чергу?
У деяких поштових відділеннях співробітники займаються різними виконанням завдань. Один приймає посилки на відправку, інший їх видає. Коли займаєте чергу, уточніть чи правильно ви вибрали місце.
Стільці.
Якщо людина пенсійного віку, мама з дітьми або вагітна, то краще не стояти, а зайняти чергу і чекати коли будете ви. В цей час сісти за стіл. Бережіть здоров’я, коли є можливість сидіти, то сідайте . Від довгого стояння на ногах, може хворіти хребет, і гудіти ноги.

Вам не пощастило, якщо перед вами людина відправляє багато замовних листів. Простояти на пошті можна годину, поки співробітник заповнить всі дані по кожному листу і прийме оплату.

Крім пошти Росії є ще транспортні компанії. Наприклад boxberry і СДЕК.

2. Як відправити посилку через транспортну компанію?
Заходимо на сайт транспортної компанії boxberry.ru або cdek.ru. Шукаємо відділення, яке розташовується ближче до вас. Уточнюємо години роботи відділення, перерва обід.
Приїжджаємо з посилкою. Купуємо коробку або пакет потрібного розміру. З приводу своїх пакетів або коробки інформації у нас немає. Це потрібно уточнювати на місці.
Співробітник вводить дані в комп’ютер. Запитує ви будете платити за відправлення або той, хто буде отримувати товар? Невеликі відправлення коштують недорого.
Зазвичай у відділенні свої фірмові пакети, своя грамотна упаковка товару. Інформаційний бланк вкладається в прозорий файл.
Через транспортну компанію також можна ввести трек і відстежити посилку.
Коли приходить посилка, то повідомлення приходить через viber (безкоштовний чат для спілкування, який не люблять в Росії, тому що приходить дуже багато спаму від компаній).
Також інформація дублюється в повідомленні. Написано в яке відділення доставлений товар, години роботи, телефон та термін зберігання.

На сайті транспортної компанії СДЕК можна подивитися вакансії. Тут різні способи оплати, в тому числі і електронні платіжні системи WebMoney і Яндекс.Деньги.
На сайті boxberry.ru за допомогою спеціального сервісу можна повернути кеш-бек.

Плюс транспортних компаній в тому, що в основному це доступні місця, поруч з магазинами, поруч із зупинками, їх кілька, немає черги, ввічливий персонал, який не короткі години прийому, як на пошті до 6 годин, а довше. Люди в основному працюють 5 \ 2 і вирішують свої завдання після роботи.

Як відправити посилку

3. Як відправити посилку через bablacar, beepcar.
Існують різні способи пошуку попутників на автомобілі. Водій таким чином відбиває гроші за витрачений бензин. Подорожні таким чином економлять і відчувають себе комфортніше, ніж в електричці або поїзді.
Вибираємо сервіс, встановлюємо додаток на мобільний телефон. Шукаємо необхідний маршрут. Зв’язуємося з користувачем. Говоримо, що вам потрібно не самому їхати, а передати посилку. Обговорюємо ціну, можливо, через те, що буде невелика посилка, яка буде знаходитися в багажнику, ціна буде нижчою.

Багато з недовірою ставляться до пошти Росії, але в маленькі міста доставити можна тільки з їх допомогою, на жаль. Якщо компанія велика, ви хочете заощадити час і нерви, то зробите вибір в сторону транспортних компаній.
Якщо ви блогер, пишіть відгуки, то багато фірм висилають товар на безкоштовне тестування. В основному це пошта Росії і СДЕК.
Деякі люди користуються сервісами, які їздять на авто і передають їм посилки.
Дивіться скільки способів відправити посилку, вибирайте те що вам ближче до дому, інструкцію як відправити посилку ми вам підказали.

Люди живуть в різних містах і добре, якщо ви продаєте товар через сайти безкоштовних оголошень і вказуєте, що можете відправити поштою Росії.
Надсилайте посилки близьким і друзям, вітайте їх зі святами. У році не так багато свят, а їм буде приємно!
Допомагайте людям речами, які їх потребують. У маленьких містах обстановка набагато гірше, ніж в великих містах. У містах мільйонниках багато людей віддають речі безкоштовно. Якщо ви знайдете час, відправите речі нужденним, то це благотворно позначиться на вашій кармі!

Дивіться також...