Як віджиматися без ніг?

Як віджиматися без ніг?

   Ми постараємося навчити Вас незвичайного способу віджимань – «віджимань без допомоги ніг». Суть їх полягає в тому, що людина робить упор на м’язи рук, не допомагаючи собі м’язами ніг, адже ноги вони повинні знаходитися над поверхнею підлоги. Планш – це основа вправи, при цьому тіло перебуває в горизонтальному положенні.

   Це складно зробити і щоб у Вас все вийшло, як слід, доведеться інтенсивно тренуватися. У першу чергу, добре освоїти класичні віджимання. Без такої основи слідувати далі не має сенсу. Обов’язковий мінімум – п’ятдесят віджимань, виконаних вузьким хватом, і стільки ж – широким. Якщо Ви поки не можете це зробити, тренуйтеся, виконуючи вправи, наприклад, на турніку, щоб зміцнити свої м’язи.

   Є спеціальні схеми, завдяки яким можна освоїти виконання вправ без ніг.

Як навчитися віджиматися без ніг?

Схема №1.

Крок 1.

   Найперше і основне – віджиматися з руками на рівні пояса. З кожним днем підставляйте руки ближче до талії. Якщо не буде виходити, не турбуйтеся, наполегливі тренування – і у Вас все вийде. Доведіть себе до фізичної форми, коли Ви зможете зробити 20 віджимань. На підготовку у Вас може піти кілька місяців, але це не страшно. Головне, Ви досягнете результату і зміцните м’язи.

Як навчитися віджиматися без ніг?

Крок 2.

   Після успішного освоєння першого етапу тренувань, можна сміливо рухатися до наступного – віджимань біля стіни. Це далеко ще від віджимань без ніг, але все ж, вже ближче. Упріться ногами в поверхню стіни і робіть вже звичні віджимання. Рекомендується виконувати в шкарпетках, щоб забезпечити ковзання. Розгинання рук робіть за рахунок м’язів рук, не роблячи сильний упор на ноги. Чим більше подібних вправ Ви зможете зробити, тим краще. Але, як і на минулому етапі, необхідний мінімум – двадцять разів.

Як навчитися віджиматися без ніг?

Крок 3.

   Цей крок перехідний, після нього Ви вже зможете легко робити класичні вправи без ніг. Отже, ляжте в упор лежачи і спробуйте робити віджимання з піднятими і злегка розставленими в сторону ногами. У Вас неодмінно вийде, якщо до цього Ви робили все, дотримуючись інструкції. Намагайтеся опускатися під час віджимань максимально низько. І таким чином дійдіть до стану, коли Ви можете віджатися 20 разів. На це може піти досить багато часу, але все ж, воно того варте.

Як навчитися віджиматися без ніг?

Крок 4.

   І нарешті, фінальний етап. Він схожий на попередній, але різниця полягає в тому, що вправи Ви повинні виконувати з зімкнутими ногами, що знаходяться над поверхнею підлоги. Це вкрай складна вправа і подужаєте Ви його тільки через місяці посилених, виснажливих тренувань. І пам’ятайте, якщо у Вас відразу не виходить якийсь з елементів, не здавайтеся!

Як навчитися віджиматися без ніг?

   У цьому відео Ви можете ознайомитися з додатковою інформацією щодо підготовки та  виконання віджимань без ніг:

Схема №2.

   Ця схема тренувань теж підходить для того, щоб навчитися виконувати віджимання без ніг.

Крок 1.

   Згрупуйтеся на підлозі і опустіть прямі руки для упору, при цьому злегка підніміть ноги, це поза «поплавок». Перебуваєте в такому положенні максимально довго. При виконанні поплавця тримайте таз настільки високо, наскільки у Вас вийде.

Крок 2.

   Постарайтеся виконати віджимання, перебуваючи в положенні «поплавець». Кількість віджимань – мінімум двадцять. Тільки тепер варто приступати до освоєння наступного виду віджимань.

Крок 3.

   Спробуйте стати в упор для віджимань з піднятими і розведеними ногами. Простойте в такому положенні максимально довго. Тепер переходите до тренування самих віджимань в такому положенні. І знову, тільки виконавши мінімум 20 разів, можна переходити до наступного етапу.

Крок 4.

   Тепер вправа «Віджимання без ніг» повинна у Вас вийти. Спочатку зведіть ноги разом і простійте в такій планці. Робіть це до тих пір, поки Вам не ставатиме досить легко. Тепер можете перейти до самих віджимань. У вас повинно вийти!

Дивіться також...