Як викликати командний рядок в Windows 8,10.

Наш сайт як зробити все самому вітає вас на сторінках нашого журналу. На сайті багато корисних тем: бізнес, фінанси, авто, будинок, ремонт, дозвілля і розваги, вироби своїми руками, рецепти.
Сьогодні ми розповімо докладно нашим читачам, як відкрити вікно командного рядка з будь-якої папки.

Для початку давайте дамо визначення, що таке командний рядок?
Командний рядок – це програмна оболонка, яка дозволяє в текстовому режимі вводити комп’ютера різні команди.

Нудні і малозрозумілі технічні терміни ми писати не будемо, щоб не завантажувати вас інформацією, а постараємося описати все доступною мовою.

Стандартної клавіші для запуску командного рядка при роботі з ОС Windows не існує, але можна натиснути комбінацію клавіш Win + R. У вікні виконати надрукувати CMD.

Робота з Windows XP.
Для даної програми є додаток, яке називається “Open Command Window Here”. Додаток можна завантажити за цим посиланням або з сайту Deposit. Встановлюємо цей додаток на комп’ютер або ноутбук. Потім натискаємо правою кнопкою миші на папці, шлях якої необхідно відкрити в командному рядку. В меню з’явиться новий запис Open Command Window Here. Натискаємо на дану рядок і відкривається cmd.exe, де шлях буде до вашої папки.

Робота з Windows Vista або Windows 7.
Якщо на вашому комп’ютері нова версія Windows, тоді додатково встановлювати нічого не потрібно. На папці, яка вам необхідна натисніть (і утримуйте) клавішу Shift, потім клацайте правою кнопкою комп’ютерної миші. У контекстному меню з’явиться Відкрите вікно командного рядка тут.

Примітка: можна просто відкрити вікно командного рядка і перетягнути в його вікно з провідника папку (шлях який ми хочемо відкрити). До цього пишемо в командному рядку CD. Це буде працювати в Windows, але не буде працювати в Windows Vista.

Робота Total Commander.
У total-ой командному рядку вводимо cmd і натискаємо клавішу на клавіатурі Enter, то негайно відкриється необхідний шлях.

Як закрити вікно командного рядка?
Натискаємо кнопку exit і командний рядок закривається.

Які переваги дає використання командного рядка?
Уміння користуватися командним рядком не є обов’язковим. Новачкові опанувати всі тонкощі командного рядка не просто.
Командним рядком користуються в основному системні адміністратори і просунуті користувачі ПК.
Якщо перед користувачем стоять однотипні завдання, велика кількість фалів, копіювати або перейменувати файли при певних умовах, то за допомогою командного рядка він може їх оптимізувати.
Адміністратори користуються даним процесом, щоб отримати відомості про роботу мережевих пристроїв, також можуть судити про можливі причини несправності та збої, також подивитися інформацію про мережеву активність і її працездатності.

jak-zrobiti-samomu.com.ua – інструкції, ілюстрації, відео!
Залишайтеся з нами, пишіть коментарі, додавайте наш сайт в закладки!

У вас є питання? Чи не знайшли підходящу статтю? Задайте ваше запитання на сайті через форму зворотного зв’язку і найближчим часом стаття з’явиться на сайті.

Відео. Як викликати командний рядок в Windows 8, 10.

Відео. Як пропінгувати сайт. Пінг сайту. Перевірити пінг сайту.

Дивіться також...