Як встановить обої на робочий стіл Windows 7?

Як встановить обої на робочий стіл Windows 7

    Поміняти фон на робочому столі – справа 1 хвилини. Тут не потрібно бути програмістом, адже ця операція доступна кожному. У цій інструкції ми покажемо Вам декілька способів, як можна виконати зміну фону на робочому столі. Є деякі, важливі нюанси, які слід знати перед встановленням фону.

Як поставити фон на робочий стіл?

1. Перед тим як встановити шпалери на робочий стіл, переконайтеся, що розмір підготовленої картинки відповідає розширенню екрану. Якщо цього не зробити, можна зіткнутися з проблемою – картинка на тлі робочого стола не повністю його заливає, з’являються чорні лінії та інші дефекти.

2. Тепер приступимо до встановлення шпалер. На робочому столі, натискаємо праву клавішу на мишці. Перед нами відкривається невелике меню, в якому ми вибираємо самий нижній пункт «Персоналізація».

Як поставити фон на робочий стіл

3. Після перед нами спливає віконце з картинками, і функціями по зміні фону, заставки, колірної гами та іншого. Нам потрібно зробити свій вибір на функції «Фон робочого столу», яка розташована знизу вікна.

Як поставити фон на робочий стіл

4. Тепер у нас є можливість вибрати шпалери для робочого столу з шаблонів, або ж завантажити свій фон, використовуючи клавішу «Обзор». Так само знизу ми бачимо вибір розташування картинки. І ще один нюанс, операційна система Windows 7, пропонує нам вибрати відразу кілька шпалер для робочого столу, які будуть міняти через час, вказаний нами самими.

Як поставити фон на робочий стілЯк поставити фон на робочий стіл

5. Натискаємо «Зберегти зміни» і отримуємо нові шпалери на нашому робочому столі!

Як поставити фон на робочий стіл5

    Так само операційна система Windows 7 пропонує нам більш швидкий спосіб установки шпалер на робочий стіл. На ярлику будь-якої картинки можна натиснути правою клавішею миші та побачити в випливаючим вікні, одну з функцій, яка називається «Зробити фоновим малюнком робочого столу».

ВІДЕО. Як встановити шпалери на робочий стіл?

Дивіться також...