Як встановити додаток на iphone?

Як встановити додаток на iphone?

        Купивши новий телефон або планшет, Вам необхідно встановити на них програми. Тільки маючи необхідні додатки на гаджеті, можна впевнено себе почувати і бути в перших рядах користувачів Інету. Деякі продавці гаджетів, встановлюють на них додатки, використовуючи свій Apple ID, при цьому не дають до нього пароль. Отримавши в користування такий гаджет, Ви не зможете отримувати оновлення до встановлених додатків, а також встановлювати нові. Тому ми пропонуємо просту інструкцію, як встановити програми на iphone, Ipod і ipod touch і як це зробити самостійно і безкоштовно.

Як безкоштовно встановлювати програми на iphone?

     Для встановлення програм на Iphone, необхідно мати зареєстрований Apple ID з логіном і паролем (без нього не можна буде нічого скачати в Apple Store). Якщо такого у вас немає, тоді необхідно створити Apple ID.

1. Відкриваємо телефон і на робочому столі відкриваємо додаток під назвою «App Store».

Як встановити додаток на iphone?

2. Вибираємо додаток в запропонованому списку популярних (вони не завжди можуть бути безкоштовними, дивіться уважно), або через пошук знаходимо необхідні додатки – ігри, програми і т.д. Переходимо на вибраний нами додаток. При виборі додатку, дивимося, щоб поруч з ним стояв значок «Free», що означає «Безкоштовно». У нашому прикладі ми вибрали Viber (безкоштовна програма).

Як встановити додаток на iphone?

3. Нажимаємо на значок «Free», потім, на екрані з’явилося вікно «Install». Так ми починаємо процес установки програми на наш девайс.

Як встановити додаток на iphone?

4. Після чого, відкриється вікно, з пропозицією ввести свій Apple ID і пароль. Вводимо логін і пароль.Якщо у вас немає Apple ID, натискаємо «Створити Apple ID» і виконуємо дії з реєстрації Apple ID. Бувають випадки що вводити не потрібно свій обліковий запис і установка почнеться автоматично.

Як встановити додаток на iphone?

5. Після авторизації Вашої Apple ID почнеться завантаження обраної програми «Viber», про що буде свідчитипотовщення лінії кола. Після установки воно буде доступне на вашому робочому столі телефону. Нажимаємо на нього і запускаємо завантажений додаток.

Як встановити додаток на iphone?

Таким не складним чином Ви можете встановлювати все, що хочете з магазину додатків Apple.

Відео. Як встановити додаток на iphone?

Дивіться також...