Як вставити карту памяті?

Як вставити карту памяті

    У життя кожної людини буває багато моментів, які хочеться зберегти на фото або відео. Але щоб поділитися ними з друзями, потрібно знати, як вставити карту пам’яті в комп’ютер або фотоапарат, а також як перенести фото і відео з карти пам’яті на комп’ютер. Для тих, хто не знає цієї процедури, а запитати у оточуючих соромиться, я зараз розповім в найдрібніших деталях.

Як скинути фото на комп’ютер?

Карта пам’яті це та ж флешка, яка має форму прямокутної пластинки з контактами. Карти пам’яті бувають різні за розміром та об’ємом, швидкістю передачі даних. Не зайвим тут буде нагадати, що для фотоапаратів можна використовувати карти пам’яті 4 класу швидкості, а для відеокамер і відеореєстраторів – не нижче 10 класу. Всі перераховані девайси мають спеціальні програми для перенесення фото і відео на комп’ютер, при підключенні через спеціальні шнури, якими вони комплектуються. Але такий метод складний та заплутаний. Найлегше, перенести фото і відео на комп’ютер, підключивши карту пам’яті девайса безпосередньо до комп’ютера.

Карт пам’яті багато, але 2 їх виду використовуються найбільш часто.

Як вставити карту памяті

Перший вид це карта SDHC, таі інший вид це карта мікро SDHC.

Більшість ноутбуків, планшетів і телефонів мають слот для підключення однієї з цих карт або обох. Слот має вигляд вузької щілину шириною 2,5 см.

Як вставити карту памяті

Стандартна карта SDHC має з одного боку контакти і зрізаний кут. Це зроблено для того, щоб карту можна було вставити в слот тільки однією стороною. Якщо ви вставляєте карту в слот, а вона не хоче влазити, ні в якому разі не застосовуйте силу. Просто переверніть її на 180 ° іншою стороною. Якщо карта вставлена ​​правильно, вона повинна зафіксуватися, а ви почуєте тихе клацання.

Як вставити карту памяті

 Для того, щоб вийняти карту пам’яті з слота, потрібно трошки натиснути на неї пальцем, і вона вийде з слота на пару міліметрів. Потім можна її витягнути зі слота.

Карта пам’яті вставляється і виймається однаково, як на ноутбуці, так і на фото- і відео- апаратах.

Щоб підключити в слот карту мікро SDHC, необхідно мати спеціальний адаптер, який можна купити в комплекті з картою. Потрібно вставити цю карту в адаптер, з одного боку він має невелику щілину. Карта мікро SDHC в адаптер теж може бути вставлена ​​тільки однією стороною. І тому, у неї з боку є спеціальний виступ. Потрібно вставляти таку карту в адаптер таким чином, щоб контакти на адаптері й на карті були зверху. Потім карту з адаптером можна вставити в слот для стандартних карт.

Як вставити карту памяті

На стаціонарних комп’ютерах слотів для підключення карт пам’яті немає. Тому, щоб підключити нестандартні карти до ноутбука, або будь-які інші до комп’ютера, потрібно придбати спеціальний пристрій під назвою картрідер. З одного боку у нього слоти для підключення різних карт пам’яті, а з іншого USB роз’єм.

Як вставити карту памяті

Для підключення карти пам’яті до стаціонарного комп’ютера чи який не має слота на ноутбуці, потрібно вставити картку пам’яті у відповідний їй слот в картрідер, потім USB роз’єм картридера підключити до комп’ютера через вхід USB.

При підключенні карти пам’яті комп’ютер видає характерний сигнал, а на панелі задач монітора з’являється значок флешка.

Після чого потрібно відкрити вікно мій комп’ютер. Для цього необхідно клікнути два рази поспіль лівою кнопкою миші на іконку мій комп’ютер. Знайти у вікні значок карти пам’яті. Карта пам’яті має в своїй назві англійські букви SD. Тепер потрібно знову клікнути по ньому 2 рази лівою кнопкою миші. У вікні має бути 3 папки. Як правило, папка з назвою “DCIM” містить фото, папка з назвою “МР_ROOT” містить відео, папка з назвою “PRIVATE” містить робочі файли і вас не повинна цікавити.

Як вставити карту памяті

Клацніть по першій папці 2 рази лівою кнопкою миші, по папці, потрібно знову натиснути 2 рази лівою кнопкою миші. У вікні відкриваються фотографії. Затискаєте клавішу “Ctrl” на клавіатурі і клацніть 1 раз лівою клавішею миші по необхідним для переносу фотографіям. Фотографії виділяються синім підсвічуванням. Закінчивши вибір, відпускаєте клавішу “Ctrl”, за однією з виділених фото кликнете 1 раз правою клавішею миші і в випадаючому меню, вибираєте пункт “Копіювати”. Якщо ви хочете, щоб фото були видалені з карти пам’яті після перенесення, потрібно вибрати пункт “Вирізати”.

Як вставити карту памяті

Відео. Як виділити файл. Як виділити всі файли або кілька.

Потім вибираєте місце, куди ви бажаєте перенести фото. Це може бути робочий стіл або один з дисків комп’ютера. Припустимо, ви вибрали “Робочий стіл”. Якщо в обраному місці немає папки для фото, тоді створюєте її. Для цього на робочому столі, клацніть 1 раз правою кнопкою миші, і в меню вибираєте пункт “Створити” → “Папку”. Даєте назву папці, наприклад “Фото”. Потім клацніть по цій папці 2 рази лівою кнопкою миші, вона відкривається. Клацніть у вікні 1 раз правою кнопкою миші і вибираєте пункт меню “Вставити”. Всі фотографії скопійовані на комп’ютер, а також залишилися на карті пам’яті.

Відкривши наступну папку з видео на карті пам’яті, за допомогою таких самих дій можна перенести їх теж на комп’ютер.

Для перенесення файлів на карту пам’яті з комп’ютера, потрібно повторити ті самі дії, тільки почавши з необхідною папки на комп’ютері.

Відео. Як вставити карту пам’яті?

Дивіться також...