Як з цукерок зробити букет для початківців?

Як з цукерок зробити букет для початківців

   Всім відомо, що дівчата люблять солодке. Стандартний подарунок на будь-яке свято – це квіти і коробка шоколадних цукерок. А що якщо поєднати і зробити букет з цукерок? В даному майстер – класі докладний опис, як зробити букет з цукерок своїми руками.

Як зробити букет з цукерок своїми руками?

Для виконання солодкого букета знадобляться наступні матеріали та інструменти:

– Невеликий шматочок міцної тканини;
– Ножиці і термопістолет;
– Флористичний дріт;
– Сітка червоного кольору;
– Тюль рожевого кольору;
– Фетр рожевого кольору;
– Прозора упаковка;
– Тюль білого кольору;

Шоколадні цукерки:

– Марки «Осінній вальс»;
– Марки «Ferrero Rocher».
– Марки «Raffaello».

– Квітковий каркас;
– атласні стрічки;
– Степлер і скотч;

Примітка:

-Щоб в процесі створення букет не проткнути цукерки дротом, робимо на кінці дроту петельку, відгинаємо її і в процесі складання ставимо на неї цукерку.

-Чим більше шоколадних цукерок, тим об’ємніше і важче буде букет.

-Для розведення кольору в букеті можна зробити кілька спідничок на цукерки марки «Осінній вальс» і «Ferrero Rocher» інших кольорів.

1.Нарізаємо прозору упаковку на невеликі прямокутники. Беремо шоколадні цукерки марки «Осінній вальс», знизу вставляємо дріт, обертаємо прозорою упаковкою закручуємо і фіксуємо на скотч. Дане кріплення нагадує скрутку на цукерці чупа-чупс.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

2. За таким же принципом скручуємо шоколадні цукерки марки «Ferrero Rocher».

Як зробити букет з цукерок своїми руками

3.До цукеркам «Осінній вальс» робимо спідничку. Нарізаємо матеріал тюль рожевого кольору на квадрати. Одягаємо на дріт і фіксуємо на скотч.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

4. До цукерок марки «Ferrero Rocher» теж робимо спідничку з сітки червоного кольору.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

5. Беремо цукерки марки «Raffaello», знизу наносимо клей, докладаємо дріт.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

6. Солодкий букет будемо розбавляти яскравими елементами. Беремо тонку атласну стрічку жовтого кольору, відрізаємо невеликий шматочок, складаємо два рази, підставляємо дріт і фіксуємо на скотч. Всього 5 штук.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

7. Теж саме робимо з широкою атласною стрічкою рожевого кольору. Всього 7 штук.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

8. Переходимо до складання букета. Беремо квітковий каркас в ліву руку, правою беремо шоколадні цукерки і чергуючи цукерки між собою вставляємо в букет. Потім вставляємо декор «вушка» з атласних стрічок. Ніжку букета складається з дроту загинаємо, щоб на кінці не було кінця дроту. Щоб надати красивий вид ніжці букета, не поранитися дротом, обертаємо ніжку букета шматочком матерії. Фіксуємо на стрічку. Щоб ніжка була пишною, відрізаємо матеріал тюль, згинаємо підставляємо до ніжки букета і зав’язуємо на стрічку.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

9. Упаковуємо букет в рожевий фетр. Відрізаємо від упаковки два невеликих шматочка, складаємо навпіл і прив’язуємо до ніжки букета. Потім відрізаємо фетр більшого розміру й обертаємо квітковий каркас, фіксуємо на стрічку. Щоб верхня частина фетру НЕ відгиналася і прилягала ближче до квіткового каркасу, фіксуємо його на степлер. Щоб надати красивий вид упаковці, ножицями ріжемо по краях у вигляді хвилі. Беремо яскраву широкою атласну стрічку і зав’язуємо букет з цукерок на красивий атласний бант.

Як зробити букет з цукерок своїми руками

Букет з цукерок готовий! Це незвичайний і оригінальний подарунок на будь-яку урочисту подію, це гідна альтернатива квітам, а ще він стоїть довше, ніж звичайні квіти. Можна розкрутити цукерки і попити з ними чай!

Відео. Як зробити букет з цукерок своїми руками?

В процесі запису.

Дивіться також...