Як з скатертини зробити папку для великих листів?

У житті бувають ситуації, коли необхідно зробити рентгенівський знімок колінного суглоба, спини, руки, хребта, грудної клітини або знімок МРТ різних частин тіла.
Знімки МРТ мають велику площу і в звичайний файл (конверт, органайзер формату А 4) вони не вміщаються.
Де і як зберігати такі знімки? На нашому сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua даємо докладний опис, як зробити папку-органайзер для рентгенівських знімків? Як варіант можна також використовувати даний органайзер для великих художніх малюнків.

Матеріали і інструменти:
– прозорий клей «Момент» і гарячий клей;
– кнопки пришивних;
– великі листи;
– ножиці;
– скатертину;

Примітка: найкраще використовувати прозору скатертину з дрібними елементами.
Вартість витрат: скатертину = 250 рублів, фурнітура пришивних кнопки 1 пара = 20 рублів, 2 х 20 = 40 рублів. Колір будь-який або в тон до виробу. Клей «Момент» = 80 рублів. Разом на створення папки – органайзера було витрачено 370 рублів.
Пришивати кнопки можна до скатертини, т.к матеріал крихкий, тонкий і буде рватися. Наносимо на одну частину кнопки гарячий клей, приклеюємо. Таким чином приклеюємо всі інші кнопки.

1. Згинаємо скатертину навпіл таким чином, щоб вийшло 4-е відділення. Всередину вставляємо найбільший знімок, щоб перевірити чи поміщається він весь туди. В даному прикладі ще навіть залишається місце.

2. Відриваємо мереживні краю з бічних сторін. На верхній частині залишаємо мереживо для краси вироби.

3. Відкриваємо тюбик з клеєм і наносимо його на скатертину в різних місцях для того, щоб з’єднати частини.

4. пригладжує матеріал рукою. Далі залишилися мереживні краю розрізаємо навпіл і кожну половину приклеюємо до краю скатертини.

5. Із залишків скатертини робимо ще відділення. В даному прикладі спеціально менше, для знімків меншого формату і приклеюємо. Потім приклеюємо красиві мереживні краю по всій площі нашого органайзера.

6. У магазині тканини купуємо фурнітуру – кнопки.

7. Наносимо гарячий клей і приклеюємо до верхнього краю папці з внутрішньої сторони. Тепер наша папка може закриватися!

Маленькі відділення для невеликих знімків, в великі поміщаються великі знімки.
Тепер все рентгенівські знімки зберігаються в одному місці. Сюди ж можна покласти укладення, виписки лікаря по захворюванню.
Можна приклеїти наклейку і підписати назву і дату зберігається в відділенні знімка. Збоку можна приклеїти маленькі кнопки або зав’язати красиву стрічку, але знімки і без цього не випадають.

Document case – в перекладі з англійської мови означає папка. Більше безкоштовних уроків англійської мови на сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua, а також рецепти, інструкції, майстер-класи, статті про правила економії сімейного бюджету, примноженні коштів і багато іншого.

Залишайтеся з нами, підписуйтесь на наш канал і коментуйте статті! Нам важлива ваша думка!

Дивіться також...