Як залити рідину омивача?

Як залити рідину омивача

    Ми розглянемо приклад заливки зимової рідини омивача. Так само цей спосіб підійде і для заливки літньої рідини омивача. Насамперед при покупці рідини треба враховувати кліматичні умови вашого проживання (яка середня температура) в моєму випадку я взяв рідину, яка не замерзає при -25 градусах.

   Цю рідину непотрібно розбавляти з водою це не концентрат. Якщо ж ви купили концентрат, на звороті каністри вказані пропорції, в яких потрібно проводити змішування, і при яких пропорціях буде той чи інший температурний режим. Краще брати концентрат, але щоб не розбавляти, я купив готову рідину для заливки.

Яку рідину заливати в омивач?

Так виглядає концентрат:

Как-залить-жидкость-омывателя0

Так виглядають звичайна рідина омивача:

Яку рідину заливати в омивач

     Перед заливанням рідини в омивач в зимовий період, потрібно повністю спустошити в бачку літню рідину, просто включивши омивач до тих пір, поки не закінчитися вся рідина в бачку. Щоб надалі вона не замерзла. Якщо ви після зими хочете долити літню рідину, просто доливаєте її, і непотрібно випускати зимову рідину, яка залишилася в бачку після зими. При покупці літньої рідини, немає особливих вимог.

Як залити рідину в бачок омивача?

1. Відкриваємо капот (він знаходитися, де водійське сидіння).

2. Для зручності заливки рідини можна зробити лійку. Беремо звичайну пластмасову пляшку і обрізаємо ножем верхівку.

Яку рідину заливати в омивач

Как залить жидкость омывателя2-1

3. Знаходимо бачок омивача і відкриваємо кришку.

Яку рідину заливати в омивач

4. Вставляємо лійку для зручності.

Яку рідину заливати в омивач

5. І заливаємо акуратно рідину в бачок омивача, поки він не буде повний. При цьому наливати потрібно так, щоб каністра була в горизонтальному положенні.

Яку рідину заливати в омивач

6. Закриваємо кришку бачка омивача, і закручуємо кришку каністри омивача, якщо там ще залишилася рідина. Закриваємо капот.

Відео. Як залити рідину омивача?

 

Дивіться також...