Як записати вебінар на комп’ютер?

Вебінар – це онлайн-лекція. Ведучий проводить семінар по Інтернету, а учасники дивляться лекцію за своїми комп’ютерами. Для участі в онлайн-семінарі потрібно зареєструватися та перейти за посиланням. Іноді лектори зберігають відео виступу, і його можна подивитися протягом дня. Але деякі не викладають запис після виступів – такі вебінари можна подивитися тільки онлайн. Як правило, вони платні.

Якщо ви не можете подивитися лекцію в певний час, збережіть її за допомогою Movavi Screen Recorder – проста програма для захоплення екрану.

Можливості програми:

● Записати екран комп’ютера
● Зберегти онлайн-трансляцію в Full HD
● Зробити скріншот
● Зберегти відео з вебкамери
● Захопити звук з мікрофона

Інструкція нижче допоможе зберегти трансляцію. Потренуйтеся на звичайних кліпах, перш ніж зберігати вебінар.

Крок 1. Встановіть програму

Завантажуйте Movavi Screen Recorder тільки з офіційного сайту. Піратські копії можуть пошкодити комп’ютер. До того ж, якщо програма припинить працювати, ви не зможете звернутися в техпідтримку. Установка займає пару хвилин, після можна відразу почати роботу.

Крок 2. Змініть настройки

Помаранчева рамка – це область запису. Вибирайте з декількох варіантів захоплення:

● Повний екран. Вибирайте цей режим, якщо зберігаєте фільм або кліп у високій якості. Рамка розгорнеться автоматично
● Частина екрану. Підійде для запису вебінару або розмови в Skype. Ви можете намалювати область захоплення за розміром вікна або потягнути за краї помаранчевої рамки. Наведіть її стрілками в центрі.

Не забувайте про звук. Якщо записуєте вебкамеру або додаєте коментарі, включите Мікрофон. Для збереження онлайн-відео включіть тільки Системний звук, щоб на запис не потрапили шуми.

Крок 3. Запишіть відео

На початку семінару лектор зазвичай перевіряє гучність. Якщо чутно погано, учасники пишуть про це в чат. Не хвилюйтеся, що підготовка потрапить на запис: в Screen Recorder ви відріже зайві фрагменти. А ось початок лекції краще не пропускати. Коли налаштуєте додаток, натисніть Rec. З’явиться секундний відлік, після якого почнеться запис екрану.

Як записати вебінар на комп'ютер

Не відкривайте інші програми, але не перемикайте вкладки в браузері, поки йде вебінар. Все, що потрапляє в рамку захоплення, залишається на відео.

Коли вебінар закінчиться, натисніть Стоп. Проект збережеться в форматі MKV, ви відразу можете відкрити його в папці. Якщо потрібно обрізати зайві фрагменти, переходьте до наступного кроку. Якщо немає – зберігайте (крок 5).

Крок 4. Відредагуйте проект

Програма перейде у вбудований редактор, де ви переглянуто кліп і зробите скріншоти. Щоб вирізати непотрібні секунди, натисніть на початок зайвого фрагмента і виберіть Ножиці. Потім натисніть на кінець уривка і знову – на Ножиці. Виберіть частину, яку хочете видалити, і натисніть на іконку кошика. Додаток видалить фрагмент і склеїть відео автоматично. Коли проект буде завершений, збережіть його.

Як записати вебінар на комп'ютер
Крок 5. Збережіть відео

Натисніть Зберегти як. Виберіть папку для файлу і формат: MP4, AVI, MKV, MOV або GIF. Додаток зберігає проекти відразу для iPhone, iPad і Android – це зручно, коли дивитеся ролики на телефоні. Перейдіть на вкладку Пристрої і виберіть потрібне.

Вам навіть не потрібно сидіти за комп’ютером і чекати трансляції. У програму вбудований Планувальник: встановіть дату запису, і програма захопить екран в потрібний час. Після комп’ютер вимкнеться або піде в сплячий режим. Якщо шукаєте простий і зручний додаток для захоплення екрану, спробуйте Movavi Screen Recorder.

Дивіться також...