Як заробити мамі в декреті?

Як заробити мамі в декреті

Зараз багато жінок заробляють гроші в декреті, поки малюк спить або час з ним проводить тато чи дідусь з бабусею.

При пошуку даного виду заробітку, потрібно керуватися наступними критеріями:

– заробіток без вкладень; Не потрібно платити свої грошові кошти, їх платити повинні вам.
– заробіток на своїх уміннях;
– швидкий заробіток;
– Інтернет робота;
– робота на дому;

На нашому сайті ми розповімо про різні методи заробітку для мам. Чим зайнятися в декреті щоб заробити:

1. Відгуки, анкети.
2. Статті.
3. Майстер-класи.
4. Вирощувати квіти.
5. Графічні програми.
6. Відео презентації.
7. Послуги краси на дому.
8. Продаж товару.
9. Фокус-групи.
10. Участь в масовці.

Як заробити в декреті?

1. Відгуки, анкети. 

Найпростіше – це заробіток на відгуках, коментарях і анкетних опитуваннях, де потрібно висловити свою думку.

Існує безліч сайтів, де можна писати відгуки на товари, послуги, сайти, магазини, організації і отримувати за це грошову винагороду.

Чим довше, більше писати відгуки, вставляти ключові слова, тим більше грошей можна на цьому заробити.

Зазвичай грошові кошти переводять на електронну систему webmoney, також можливий вивід коштів на мобільний телефон або банківську картку.

Бонусом є те, що на багатьох сайтах є оплата за перегляди. Різні сайти мають свої правила, їх обов’язково варто вивчити до процесу реєстрації, а також прочитати відгуки на сайти.
Є сайти, де платять за заповнення анкет, є сайти, де потрібно писати коментарі до статей, є форуми, де за «спілкування» йде невелика оплата, також є заробіток, де потрібно ставити питання і відповідати на них.

Оплата.

Якщо писати відгуки, то в середньому за місяць можна заробити від 200 рублів (близько 5 доларів) і вище.

2. Статті.

Коли рука на відгуки вже набита, то можна переходити до того, щоб писати статті.

В якій темі ви маєте сильні сторони? Розбираєтеся ви в вихованні дітей, можна писати на жіночі теми, теми по освіті, медицині, психології.

Коли визначилися з темами, шукайте сайти і пропонуйте їм співпрацю. На сайтах для фрілансерів багато подібних пропозицій.

На перших порах краще зібрати портфоліо робіт і погоджуватися писати статті безкоштовно.

Оплата.

Приблизно 50 рублів за 1000 знаків (без пробілів або з пробілами, потрібно уточнювати у замовника).

Як заробити мамі в декреті

3. Майстер-класи.

Творчі люди – це цінні люди для багатьох сайтів. Листівки своїми руками, букети з цукерок, вироби для дітей, вироби з паперу, мило своїми руками, одяг для Барбі – у творчих людей завжди багато ідей, вони зроблять те, що не буде на інших сайтах, їх роботи індивідуальні.

Багато сайтів мають рубрику «декор», «рукоділля», «своїми руками», «творчість». Шукайте такі сайти і пропонуйте співпрацю.

Також можна робити кулінарні майстер-класи, займатися улюбленою справою – приготуванням їжі, робити поетапні фото, описувати процес і отримувати за це грошові кошти.

Оплата.

Приблизно за 1 майстер-клас з покроковими фотографіями від 200 рублів і вище. Відео майстер-класи коштують дорожче.

Как заработать в декрете (2)

4. Вирощувати квіти.

У будь-якому місті є магазини квітів. Крім квітів в зрізку (з якими роблять букети), магазини іноді продають квіти в горщиках.

Не всі магазини витрачають кошти на закупівлю квітів, т.к їм потрібні певні умови: світло, температурний режим, вологість. Від поганих умов утримання квітів часто йдуть на списання, а це втрата коштів салону.

Тому салони і магазини квітів зацікавлені у співпраці з приватними особами. Квіткові магазини беруть квіти на реалізацію, а після продажу квітів виплачують гроші.

Є просто любителі, які шукають певні кімнатні рослини, розсаду для дачної ділянки.

Для продажу квітів оголошення виставляють на безкоштовних дошках, спеціалізованих форумах, групах в соціальних мережах, а також звичайних дерев’яних дошках в місті.

Які вирощувати квіти?

Кущ шипшини, троянди, сортові або звичайні фіалки, алое, колеус, чорнобривці, розсада суниці або полуниці та інші рослини.

Оплата.

Для прикладу, листочки фіалки від 50 рублів, дітки 120 рублів, фіалка з квітами від 200 рублів.

Как заработать в декрете (3)

5. Графічні програми.

Той хто знає графічні програми, ті будуть завжди при замовленнях. За допомогою графічних програм можна обробити весільні фотографії, зображення з фотосесії, зробити майбутній дизайн кухні, кімнати, вітрини, магазину, ділянки і т.д.

На сайті для фрілансерів багато пропозицій для дизайнерів.

Оплата.

Залежно від складності роботи, витраченого часу і досвіду.

6. Відео – презентації.

Відео-презентації часто роблять на весілля, виписку з пологового будинку, день народження, ювілей, відео з подорожей, з випускного вечора, бізнес-презентації товару або послуги.

Оплата.

Залежно від складності роботи, в середньому від 1500 рублів і вище.

7. Послуги краси на дому.

Багато дівчат стежать за своєю зовнішністю, тому звертаються до послуг приватних осіб, щоб прибрати небажані волосся на тілі, наростити вії, волосся або нігті, зробити манікюр чи педикюр, записуються на масаж і інші послуги.

Спочатку потрібно закінчити спеціальні курси або подивитися відео або фото в Інтернеті, прочитати статті. На нашому сайті як зробити все велике розмаїття тем. Потім закупити необхідні для роботи матеріали, дати оголошення про пошук моделей, щоб набити руку і працювати безкоштовно або брати мінімальну ціну за витрачені матеріали, а потім вже надавати послугу якісно за хорошу оплату своєї праці.

Оплата.

Різна, залежно від наданої послуги.

Как заработать в декрете (4)

8. Продаж товару.

Насамперед варто розібратися в квартирі і подивитися чи є речі, які вам вже не потрібні? Не варто складувати непотріб, старі зламані іграшки на балконі або на дачі.

У багатьох сім’ях такі речі є: книги, журнали, крем, одяг, дитячі товари (іграшки, одяг, аксесуари для малюка), спортивний інвентар різні гаджети та аксесуари.

Продаємо непотрібний товар на сайтах безкоштовних оголошень, через групи і форуми.

Багато дівчат знаходять постачальників з одягом і продають її з націнкою.

У мами є час поки малюк спить і вона може в’язати, вишивати, робити творчі майстер-класи або писати відгуки, статті. На нашому сайті (як зробити все) ми розповіли, як може заробити мама в декреті і приблизну оплату за працю.

Шукайте те, в чому ви розбираєтеся, що ви можете робити добре і те, що вам буде приносити дохід.

9. Фокус-групи.

У великих містах: Москва, Санкт-Петербург є фірми, які проводять опитування за гроші. Їм дані послуги замовляють фірми, які хочуть випустити товар і не знають чи буде він користуватися попитом у населення.

Наприклад, кілька років тому не було чаю в пластиковій пляшці. Щоб його випустити, збирали групу людей і опитували, чи хотіли б вони, щоб такий товар був у наявності чи ні.

Зазвичай фокус-групи збирають в спеціальних місцях. У призначений день і час під’їжджають кілька людей, певної статі, статусу або вікової категорії, більше ніж повинно брати участь в групі. Т.к у багатьох можуть з’явиться справи і можуть не під’їхати.

Далі учасники заповнюють анкету, а потім відбирають тих, хто буде приймати участь в фокус-групі.

Якщо людина не підійшла, то йому виплачується грошова компенсація і він повертається додому.

Решта учасників сідають за стіл, на якому є пляшки з водою, стаканчики, солодощі  і починають обговорювати продукцію.

Оплата. 

Оплата залежить від того, який товар обговорюють і скільки коштів виділив замовник. Приблизно від 500 рублів і вище за 1-1,5 години.

Как заработать в декрете (5)

10. Участь в масовці.

Масовка – це люди другого плану. Вони потрібні для зйомок в кліпі, кіно, для новорічних програм або рекламного ролика, учасники реаліті шоу, а також глядачі в будь-якій програмі.

Зйомки можуть відбуватися в будь-якому місті, іноді в містах, де будинки старої споруди або знімальний процес відбувається в селі.

Как заработать в декрете-main (2)

Оголошення про масовці розвішуються в місті або на спеціальних ресурсах.

Оплата.

Приблизно від 300 рублів глядачам в залі, для інших зйомок оплата вище.

Гроші ніколи не бувають зайвими. Мами в декреті легко можуть заробляти від 3000 рублів на місяць, при бажанні ще більше. Заробіток підходить також для школярів, студентів, пенсіонерів і безробітних людей.

Головне правило ви не повинні ні за що платити, платити повинні вам.

Додавайте наш цікавий і корисний сайт в закладку, розповідайте друзям і знайомим, будьте разом з нами!

Розширюйте свої знання, кругозір і збільшуйте свої фінанси!

Дивіться також...