Як заробити на масовках на ТБ?

Як заробити на масовках на ТБ

По телевізору багато каналів з різними передачами. У фільми, на шоу, в рекламу, передачі різного характеру завжди потрібно масовка. Що це? Як заробити в масовці? Скільки можна заробити на зйомці в масовках? Де знайти подібні оголошення?

Участь в масовках.

Масовка – це група людей, які беруть участь в зйомках.

Подивіться будь-яку передачу і ви побачите, що на задньому плані сидять глядачі, іноді вони беруть в руки мікрофон і висловлюють свою думку з приводу ситуації, що склалася.

Що потрібно для участі в масовках?

– знайти оголошення, уважно прочитати його (звернути увагу на дату і час проведення зйомки) і записатися на зйомку програми (по телефону, через чат WhatsApp або Viber, які так популярні серед населення або через електронну пошту). Краще мати спеціальний блокнот – щоденник або встановити нагадування на телефон. Далі приїхати в призначений день заздалегідь і приєднається до групи людей, таких же учасників.
Менеджер – дівчина або чоловік або двоє представників від компанії, зустрічають з табличкою і ведуть списки з іменами учасників. Чекають всіх, потім слідують в студію для запису передачі. Далі відбувається розсадження гостей.

Для участі в масовках не потрібно володіти акторськими даними. Завжди просять взяти з собою воду і бутерброди або шоколад, іноді ще комплект одягу, т.к роблять 2-3 зйомки і глядачі повинні бути в різному одязі. Іноді просять не надягати темні тони одягу, а іноді навпаки необхідні тільки такі тони, наприклад для зйомки в програмі «хто хоче стати мільйонером». Не одягайте одяг в клітку, смужку або з написами на одязі.

Як заробити на масовках на ТБ

Скільки платять за участь у масовках?

Звичайно багато людей не захочуть просто прийти і провести свій особистий час за просто так. За участь в зйомках платять кошти.

Різні проекти і різна оплата. Приблизно 300-400 рублів за 1 зйомку, яка йде приблизно 1-2 години. У день їх буває різна кількість, приблизно близько 3.

За 1 знімальний день в рекламі або кіно оплата набагато вище.
В кінці зйомки вишиковується черга, виходить людина з конвертами і всім людям, які були в залі для глядачів видають гроші за участь в проекті.

Ціна вказана для жителів Москви.

Як заробити на масовках на ТБ

Де знайти оголошення про масовках?

– детальна інформація в інтернеті. На сайтах з пошуку роботи, дошках безкоштовних оголошень, а також на спеціалізованих ресурсах. У пошуковий рядок набираємо інформацію і дивимося сайти, заходимо і там оголошення. Звертайте увагу на дату, т.к деякі оголошення вже втратили актуальність.

Пенсіонерам не потрібно платити за проїзд, він у них безкоштовний. У студентів є проїзні квитки. Можна не витрачати гроші на воду, яка в місті коштує дорого. Взяти з собою напій – це чай в термосі або звичайна вода і бутерброди (шоколад). Виходить, що пенсіонери і студенти тільки в плюсі, а звичайні люди можуть трохи підзаробити поки знаходяться без роботи або їм нудно сидіти вдома.

Записуватися на зйомки можна хоч кожен день – це можливість подивитися як ведеться зйомка, побувати на улюбленій передачі, знімальному майданчику і до того ж отримати кошти.

На зйомках можна познайомитися і розширити своє коло друзів і знайомих. Дізнатися хто де був і яка оплата там.

Як заробити на масовках на ТБ

Зазвичай зйомки ведуться в Останкіно (для жителів Москви), але є й інші майданчики для зйомок. Також можуть зніматися фільми, наприклад про війну і зйомки можуть бути в Пскові, Тулі, Рязані, Смоленську. Для спеціалізованих фільмів потрібний певний типаж людей і тоді таку інформацію можна побачити на безкоштовних дерев’яних дошках в місті.

Іноді, зустрічаються шахраї. Тому набираємо телефон і назва фірми в інтернеті і читаємо інформацію. Чи можна довіряти. Можна обговорювати цю тему на батьківських форумах. Можливо хтось підкаже телефони, сайти перевірених організацій.

Важливо пам’ятати, що вам не потрібно платити ніяких грошових коштів! Грошові кошти платять вам, після закінчення зйомки в цей же день.

Нещодавно менеджер нашого сайту намагався взяти участь в масовці на новий фільм Ялинки в Москві. Не було телефону, назва організації і вже це виглядало підозріло. Запис вівся через електронну пошту і в наступному листі була інформація, що потрібно було оплатити куртки, нібито всі учасники в одних і тих же куртках на вулиці. Хто дивився цей фільм або просто розмірковуємо, що масовка – це просто люди і знімаються вони в своєму одязі, в якій приходять. Рідко їм видають щось і то на час проведення зйомки.

Якщо вас просять перевести суму на рахунок – це шахраї. Після вас ніхто не запросить ні на яке шоу або передачу.

До недоліків можна віднести те, що потрібно постійно сидіти, а як відомо тіло в одному положенні німіє. У студії дуже жарко від світла, безлічі лампочок, прожекторів, тому і одягатися потрібно так, щоб було комфортно і не жарко. Потрібно посміхатися і плескати в долоні. Для цього є спеціальні люди, які показують і говорять, що потрібно робити і в який момент.

Як заробити на масовках на ТБ

Під новий рік можна побачити багато оголошень, що на музичні передачі потрібні дівчата у вечірніх або коктейльних сукнях з невеликими сумочками (клатч). Знімальний процес починаються за кілька місяців до настання Нового року.
Є просто концертні програми і передачі, де виступають артисти. Для них теж набирають звичайних людей в зал для глядачів.
Себе можна побачити в залі для глядачів по телевізору, коли передача з’явиться на екрані, подивитися як йде знімальний процес, заробити трохи коштів. Можна стати головним героєм в програмі, наприклад про здоров’я. Жителям інших міст надають готель, оплачують проїзд і платять як учаснику проекту.

Чи були ви учасником масовки? Де і скільки вам заплатили? Ваше ставлення до масовки? Можна написати в коментарях на цю тему.

Підписуйтесь на новини нашого сайту і ви дізнаєтеся як і де можна підробити, куди вкласти гроші, безкоштовні уроки англійської мови, різні досліди, рецепти, майстер-класи та багато іншого. Інструкції, ілюстрації, відео.

Ви можете задати ваше запитання, ми напишемо статтю і розповімо всі відповіді або плюси і мінуси товару або послуги.

Дивіться також...