Як заробити в інтернеті на відгуках?

Як заробити в інтернеті на відгуках?

Зараз тема по заробітку в Інтернеті без вкладень – обговорювана тема номер один. Багато школярів, студентів, безробітні мами в декреті шукають шляхи заробітку в мережі інтернет. З чого починають багато користувачів? З того, що пишуть відгуки. Розглянемо поетапно всі ключові моменти, які пов’язані з написанням відкликання.

Як заробити в інтернеті на відгуках

 1. Що таке відгуки?
 2. Хто пише відгуки?
 3. Хто читає відгуки?
 4. З чого почати написання відкликання?
 5. Про що писати відгуки?
 6. Що потрібно мати для написання відгуку?
 7. Скільки можна заробити на написанні відгуку?
 8. Де писати відгуки?
 9. Як отримати безкоштовно товар для тестування?
 10. Що таке відгуки?

Відгуки – це думка людини про товар або послугу. Відгук може бути як позитивним, якщо людині сподобався товар або послуга, так і негативним, якщо товар або послуга не сподобалися.

 1. Хто пише відгуки?

Перш за все відгуки пишуть люди у яких є вільний час. Школярі пишуть після занять і домашніх уроків, студенти після навчання, мама в декреті поки спить її маля, а у пенсіонерів і безробітних багато вільного часу.

Писати може хто завгодно, тут немає рамок і кордонів за статевою приналежністю або утворення.

 1. Хто читає відгуки?

Люди, які збираються щось купити. В основному читають відгуки на дорогий товар: фотоепілятор, пральну машинку, машину або послуги. Послуги ламінування волосся, насичення волосся кератином і інші. Людям цікаво дізнатися, що з себе представляє послуга, скільки годин вона займає, а головне яка її вартість.

Читають відгуки передплатники. Люди, які підписалися на певну людину, тому що він детально пише, описуючи всі плюси і мінуси товару або послуги.

Виробники товару відстежують, що пишуть про їх компанію, товар, його якості. Багато користувачів висловлює, що вони хотіли б змінити в товарі. На деяких сайтах є представники фірм, які пишуть коментарі до відгуків. Це створює позитивний образ.

 1. З чого почати написання відкликання?

Знаходимо сайт, де люди пишуть відгуки на товари і послуги за грошові кошти. До проходження реєстрації читаємо відгуки інших користувачів і вирішуємо на якому сайті краще писати вам. Придумуємо нік, проходимо реєстрацію і обов’язково читаємо правила. Щоб не забути дані, записуємо їх в блокнот.

Визначаємося з темою відкликання і починаємо писати.

Як заробити в інтернеті на відгуках

 1. Про що писати відгуки?

Найголовніше питання, яким задаються все початківці копірайтери або блогери – це про що писати свої відгуки?

Чоловіча частина населення часто пише відгуки про телефони, чоловічій лінії косметики, їжі, ноутбуках, техніці та інших гаджетах.

Жіноча частина населення пише відгуки про косметику, способи заробітку, салонних процедурах, сайтах, кольорах, ляльках, одязі, магазинах і іграшках.

На деяких сайтах можна робити детальний процес приготування їжі, тобто платять за фото рецепти.

 1. Що потрібно мати для написання відгуку?

Є речі, які необхідні для написання відгуку. Розглянемо їх більш детально.

 1. Фотоапарат.

Люди люблять читати докладні огляди з фотографіями. Якщо писати про туш для вій, то краще показати фото вій «до» і «після» застосування туші. Багато хто робить фотографії на самий звичайний телефон, інші на напівпрофесійний або професійний фотоапарат.

В Інтернеті є програми редагування фотографій, багато користувачів роблять гарні колажі і яскраві і забавні фотографії.

 1. Програма word.

Писати краще не на самому сайті, тому що іноді ведуться технічні роботи, можуть відключить світло в квартирі і все написане вами пропаде. На деяких сайтах є автозбереження.

Відкриваємо текстовий редактор word і пишемо. Програма покаже помилки в словах, є можливість редагування текса, також можна подивитися скільки символів в тексті.

 1. Комп’ютер або ноутбук.

Найкраще набирати відгук з комп’ютера або ноутбука. Або мати планшет з клавіатурою.

 1. Електронний гаманець.

Сайти в основному працюють з електронними гаманцями: webmoney і яндекс гроші. Мати краще обидва гаманця.

У правилах зазначено в які терміни відбувається грошовий переказ. Зазвичай від 3 – 7 днів.

Мінімальні знання російської мови, ставити пропуски між словами, щоб користувачам було зручно читати інформацію. Ставити коми, де необхідно. Програма word багато в чому підкаже. Якщо сумніваєтеся в написанні правильності слова, то можна знайти відповідь через пошукову систему або просто замінити слово синонімом (близьким за значенням словом).

 1. Скільки можна заробити на написанні відгуку?

Найголовніше питання, яке хвилює всіх користувачів – це оплата за написання відгуків. На різних сайтах вона різна. Є ресурси, які платять за написання відгуку, є ті які платять тільки за перегляди і видають бонуси.

Точної відповіді у вигляді суми ми вам дати не зможемо, тому що це залежить від безлічі факторів. Від того, про що ви розповідаєте на своїх сторінках, на якому ресурсі. У всіх сайтів різні перегляди.

Техніка, сучасні гаджети, новинки, готелі принесуть більше коштів, ніж огляди про квіти, журнали і сайти.

Чи є фотографії в відкликання? Багато їх і якої вони якості? Чи шукаєте ви ключові слова (слова, які набирають люди при пошуку інформації в інтернеті) по темі і вводите ви їх в відгук?

Як заробити в інтернеті на відгуках

Редактор нашого сайту вирішила перевірити, скільки можна заробити на написанні відгуків.

«Кілька років назад я дізналася, що можна заробити в інтернеті на написанні відгуків. Були різні сайти, деякі блокували мене, закривалися, що не перераховували грошові кошти. На інших все було нормально, писала і заробляла небагато.

На одному відомому сайті набрала мінімальну суму для виведення в 150 рублів за 3 місяці, потім за 3 місяці, а через деякий час за місяць.

Час минав і вже за місяць змогла заробити 300 рублів, а зараз виходить 700 рублів на місяць. На сайті перебуваю рік.

Деякі користувачі заробляють і 1000 рублів на місяць, фінанси залежать від того на які теми ви пишете, з фотографіями або без, яка кількість символів. Краще писати об’ємний інформаційний текст.

Звичайно, моя сума маленька і багато людей і не будуть пробувати починати, але значить у них є інші джерела заробітку.

На даний момент багато фірм мені висилають косметику, для того, щоб я написала відгук на неї. Для мене це величезний плюс, тому що вже економія сімейного бюджету на косметичних товарах, а ті кошти, що не витрачаю на косметику відкладаю. Другий момент я оплачую сама собі 2-а мобільних телефони. Третя позитивна сторона – це те, що я вчуся виражати свої думки в письмовій формі, маю посилання, які можу показати при пошуку роботи копірайтером ».

 1. Де писати відгуки?

Сайт № 1 де люди пишуть відгуки на товари і послуги і переглядають – це сайт irecommend. Найчастіше його можна побачити на 1-му місці при пошуку відкликання на товар або послугу. У його формі можна виділяти текст, додавати посилання, наприклад на офіційний сайт або відео. Подібних сайтів багато, наприклад otzovik, otzyvy, SpasiboVsem, флап і інші.

 1. Як отримати безкоштовно товар для тестування?

Коли ви написали багато відгуків, у вас є досвід, стаж перебування на сайті, посилання на роботи, ви можете попросити товар у виробника на безкоштовне тестування з метою написання відгуку.

Як заробити в інтернеті на відгуках

Як скласти текст для товара на тестування?

Приблизний текст:

“Доброго дня!

Мене звуть Ганна, я є користувачем сайту (вказуємо сайт). Посилання на мій профіль.

Мною написано понад 300 відгуків, пишу більше 2000 символів, вказую вартість, офіційний сайт і посилання на замовлення товару, описую позитивні і негативні сторони товару, додаю багато красивих фотографій. Приклади як я пишу відгуки (вказуємо кілька посилань з докладними відгуками).

Чи можливе надання вашої пробної продукції з метою написання відгуку на товар?

Проживаю в (вказати місто) ..

Передача посилки можлива через (вказати через що) пошту Росії, а також відділення boxberry, СДЕК.

З повагою

Ганна”

Чому фірми безкоштовно висилають товар?

Тому що фірмі потрібна реклама, популяризація бренду, товару або послуги. Щоб про компанію, бренд, сайт говорили, писали, виставляли фотографії користування товаром.

Дану безкоштовну акцію можна порівняти з роботою промоутера в магазині. Промоутер розповідає про сир (ковбасу), покупці підходять і пробують, тобто товар показують і дають спробувати.

Зараз вік технологій і багато людей сидять в мобільних телефонах і планшетах, тому люди вірять інформації в мережі Інтернет.

У кого просити товар на тестування?

Пишемо в інтернет-магазини, виробникам. Можна взяти товар, який є у вас вдома: шампунь, чай, зубна паста, крем і шукати інформацію, де вказано сайт і електронна пошта.

Підписуйтесь на тих користувачів, які отримують товар на безкоштовне тестування. Заходьте на офіційний сайт і надсилайте пропозицію.

Іноді, фірми самі пишуть з пропозиціями через повідомлення на сайті.

Як висилають товар?

Багато фірм висилають товар поштою Росії. Відстежити переміщення товару можна в мобільному додатку «пошта Россі» або через офіційний сайт за номером треку. У чеку це № РПО що складається з 14 цифр. Інший варіант відправки товару – це відомі транспортні компаніями.

Посилку зазвичай оплачує компанія, в рідкісних випадках просять оплатити доставку товару.

Як заробити в інтернеті на відгуках

Рекомендуємо вам завести таблицю, краще в форматі excel і вести нарахування з усіх сайтів, щоб бачити яку суму ви заробляєте в місяць і як вона змінюється.

Можна писати на 2-3 сайтах, тільки фотографії потрібно надавати унікальні, а це значить, що фотографувати товар потрібно з різних сторін. Якщо сайт побачить такі ж фотографії на сторонньому ресурсі, то можуть заблокувати і людина залишиться без оплати за свою працю і витрачений час. Але це правило не на всіх сайтах. Є ресурси, де можна вставляти фото з інтернету.

Дивіться також...