Як зберегти зображення в Фотошопі?

Як зберегти зображення в Фотошопі

    В світі цифрових технологій є багато інструментів, які роблять наше життя простіше. Останніх років 10, з початку використання цифрових фотоапаратів, постало питання в обробці зображень за допомогою комп’ютера.

     І головними азами є збереження зображень і їх обробка. Всі ці обробки зображень відбуваються в популярній програмі Фотошоп. Для багатьох вона здасться складною і не зрозумілою, але ми зробили цей процес максимально простим і зрозумілим.

Як зберегти фотографію в Фотошопі?

У даній інструкції ми розглянемо три варіанти збереження зображень за допомогою програми Фотошоп:

1. Звичайне збереження у форматі png, jpg і т.і.
2. Збереження у форматі PSD (формат збереження проекту, з яким надалі можемо продовжити роботу).
3. Збереження для веб-пристроїв (спосіб, який дозволяє зменшити розмір зображення).

Трохи розповім перед варіантами збереження зображень важливу інформацію, яка стане в нагоді Вам надалі:

– Різниця між png і jpg полягає в тому, що png дозволяє зберігати зображення з прозорим фоном. Jpg формат зберігає прозорі області фону білим кольором. Приклад. Якщо ви хочете зберегти зображення без фону Jpg формат не підійде.

– PSD – формат в якому ми можемо працювати зі слоями, текстами і т.і. Якщо ви працюєте з проектами (PSD) Ви завжди можете зберегти зображення в будь-якому форматі.

– Зберігати зображення для Веб-пристроїв потрібно обдумано. Будь-яке зменшення якості відображається на зображенні. Без необхідності, раджу не використовувати цей варіант збереження.

Приступимо до роботи по збереженню зображень.

1. Відкриваємо програму Фотошоп.
2. Натискаємо File (Файл) -> Open (Відкрити). Вибираємо потрібне нам зображення на комп’ютері і натискаємо Open (Відкрити).

Як зберегти фотографію в Фотошопі

Варіант 1. Звичайне збереження у форматі jpg, png і т.д.

1.Нажимаємо File (Файл) -> Save As .. (Зберегти як). Вибираємо місце, куди ми хочемо зберегти зображення, пишемо назву, з випадаючого списку вибираємо формат (JPEG – найбільш зручний або інший, необхідний Вам). Натискаємо Save (Зберегти).

Як зберегти фотографію в Фотошопі

2. Вибираємо якість повзунком, чим вище якість, тим більше розмір. І натискаємо «ОК».

Як зберегти фотографію в Фотошопі

Варіант 2. Збереження проекту у форматі PSD.

Натискаємо File (Файл) -> Save As .. (Зберегти як). Вибираємо місце, куди ми хочемо зберегти зображення, пишемо назву, з випадаючого списку і вибираємо формат PSD. Натискаємо Save (Зберегти).

Як зберегти фотографію в Фотошопі

Тепер в будь-який зручний нам час ми можемо продовжити роботу з нашим проектом.

Варіант 3.Збереження для Веб-пристроїв.

1. Натискаємо File (Файл) -> Save for Web & Devices (Зберегти для Веб-пристроїв). З випадаючого списку вибираємо формат JPEG, GIF або PNG. Вибираємо Quality (рівень якості) за допомогою повзунка.

Як зберегти фотографію в Фотошопі

2. Натискаємо Save (Зберегти), пишемо назва файлу, вибираємо місце, куди хочемо зберегти зображення, і натискаємо Save (Зберегти) ще раз.

Як зберегти фотографію в Фотошопі

Відео. Як зберегти зображення в Фотошопі?

Дивіться також...