Як збільшити термін автономної роботи Apple Watch?

Як збільшити термін автономної роботи Apple Watch

   Однією з найбільш ключових проблем в пристроях невеликого розміру є малопотужна батарея, що скорочує термін безперервної роботи пристрою. Однак це легко можна поправити, якщо грамотно підійти до питання. Якщо мова йде про продукти лінійки Apple, то тут інженери потрудилися на славу. Мало хто з власників AppleWatch скаржиться на слабку батарею, однак, звичайно, при активній експлуатації, легко може не дотримати до кінця дня. Як цього уникнути?

Існують режими експлуатації, які дозволять заощадити заряд AppleWatch. Ось кілька корисних порад.

Використання чорних кольорів AppleWatch.

У пристроях AppleWatch встановлений дисплей технології OLED. Те, наскільки сильно він буде споживати енергію, залежить ні від чого іншого, як від відображуваних пікселів. Нескладно здогадатися, що кольорові пікселі вимагають більше енергії. Тому, якщо Ви перейдете на використання темної палітри в оформленні інтерфейсу, це гарантує Вам більше годин роботи пристрою. У цьому випадку відмінно підійдуть такі теми оформлення, як X-Large або Utility.

Використання чорних кольорів AppleWatch

Відмова від додаткових повідомлень AppleWatch.

Коли Вам приходить будь-яке повідомлення, будь-то пошта або смс-ка, це автоматично робить екран активним. Крім того, при цьому автоматично включаються такі енерговитратні служби, як Bluetooth, Wi-Fi. Загалом, очевидно, що чим менше повідомлень, тим довше протримає батарея. Тому, якщо Ви відключите отримання оповіщень, які Вам нецікаві, «розумні годинник» пробудуть з Вами, набагато довше.

Відмова від додаткових повідомлень AppleWatch

Відмова від непотрібних додатків AppleWatch.

Часто буває так, що знайшовши новий цікавий додаток, ми його відразу ж встановлюємо. Але проходить якийсь час і додаток з розряду активно використовуваних переходить в мало використовувані. Тому, щоб не перевантажувати пристрій і заощадити заряд батареї, перейдіть в налаштування AppleWatch і зніміть з використання програми ті, якими Ви не користуєтеся.

Відмова від додаткових повідомлень AppleWatch

Закриття додатків AppleWatch.

Можливо, Ви вже знаєте, що відкриті програми «висять» на пристрої, поїдаючи його пам’ять, тому, їх потрібно закривати після використання. Це трохи зніме навантаження на батарею і збільшить години роботи. Закриття програм відбувається досить легко: відкрийте список програм, які в даний час в пам’яті, тримайте «Power» поки не відкриється меню. Тепер відпустіть цю кнопку і виконайте ще раз теж саме.

Закриття додатків AppleWatch

Відключення анімації AppleWatch.

AppleWatch влаштовані таким чином, що коли Ви натискаєте який-небудь елемент меню, з’являється анімація, яка, як це зрозуміло, забирає заряд. Якщо Ви хочете користуватися Вашим пристроєм довше, просто відключіть цю властивість. Тим більше, що зробити це нескладно.

1. Меню Settings.
2. General.
3. Accessibility.

Відключення анімації AppleWatch

Тепер Ви бачите, що є варіант зміни стану ReduceMotion. Зробіть його неактивним. Зворотні дії алогічні.

Зниження яскравості AppleWatch.

Яскравий екран – це одна з причин, по якій працювати з AppleWatch так зручно. Але якщо Ви хочете збільшити термін роботи батареї, то Вам, можливо, доведеться від цього відмовитися. Яким чином її знизити?

Зниження яскравості AppleWatch

1. Перейдіть у вже знайоме Вам меню Settings.
2. Brightness & Text Size.

Понизьте рівень яскравості і це чудово спрацює.

Активація PowerReserve AppleWatch.

PowerReserve вельми корисний режим і може Вам дуже допомогти. Якщо Ви виберете його і включіть, то це якісно знизить рівень споживання енергії, при цьому вимкнувши всі необхідні функції. Ваші Apple Watch перетвориться дійсно в годинник. Іноді цей режим буває дуже до речі.

Активація PowerReserve AppleWatch

Відключення розпізнавання зап’ястя AppleWatch.

У «Розумні годинник» від Apple вмонтований справжнісінький гіроскоп. Це він включає Ваш екран, коли повертається зап’ясті. Погодьтеся, дуже зручна «фіча»! Але не все в цьому світі ідеально. Ця можливість годин з’їдає великий енергетичний запас. Якщо Ви її відключіть, годинник пропрацюють набагато довше. Щоб це зробити знову зайдіть в Settings, потім – General і на позиції WristRaise переведіть бігунок в протилежну сторону.

Відключення розпізнавання зап'ястя AppleWatch

Перезавантаження AppleWatch.

Іноді можна спостерігати, як заряд AppleWatch знижується без видимої на те причини. Це рідкісний випадок, але все, ж таке виникає. Потрібно просто перезавантажити Ваше пристрій. Як? Затисніть бічну кнопочку і DigitalCrown, пристрій вимкнеться.

Перезавантаження AppleWatch

Ці рекомендації частково можуть Вам допомогти, але ми сподіваємося, що годинник, як і обіцяли творці, добре будуть тримати заряд і без цього, роблячи Ваше життя більш комфортним.

Дивіться також...