Як здобути золото?

Як здобути золото

   В кожному будинку напевно є багато не потрібних електроприладів, старих і які вийшли з ладу. Виявляється, що з них можна отримати користь. Можна добути справжнісіньке золото. Тому перш, ніж викинути старий мобільний телефон, ноутбук, сканер, принтер або камеру, трохи попрацюйте над ним. Приступимо до вирішення питання, як здобути золото з радіодеталей.

Як здобути золото з радіодеталей?

      План дій видобутку золота вельми простий:

1. Розберіть пристрій і відокремте всі деталі, що містять золото. Збагніть, якщо Ви це зробите, за кілька місяців Ви назбираєте чимало таких деталей. Окремо видаліть деталі з позолоченої сталі. Зробити це допоможе звичайний магніт.

Як здобути золото з радіодеталей

2. Ретельно очистіть плати від бруду і сміття і опустіть їх в розчин, що складається з соляної кислоти і перекису водню. Розчин готується таким чином: 2 частини кислоти і 1 частина перекису. Кожен день перемішуйте посудину з елементами які знаходяться в ній.

Як здобути золото з радіодеталей

3. Через 7 днів Ви помітите, що розчин став темніше, і в ньому знаходяться шматочки золота. Пропустіть їх через звичайний фільтр для кави і промийте етиловим спиртом.

Як здобути золото з радіодеталейЯк здобути золото з радіодеталей

4. Наступне, що необхідно зробити, це з’єднати шматочки золота в один цілісний злиток. Нагадаємо, що температура, при якій плавиться золото, становить 1063 ° C, тому Ви розумієте, що паяльник не впорається з цим завданням. Підемо на маленьку хитрість. Обробимо золото бораксом, він же тетраборат натрію. Він знизить температуру плавлення.

Як здобути золото з радіодеталей

5.Отримане золото зважте.

Як здобути золото з радіодеталей

6.Тепер можна взятися за плавлення.Як здобути золото з радіодеталейЯк здобути золото з радіодеталей

7. Так, наш злиток вийшов вагою близько 30 г. На ринку його вартість коливається від 600 до 1500 у.о.

Як здобути золото з радіодеталей

Спробуйте самі і у Вас вийде здобути золото з радіодеталей в домашніх умовах!

Відео. Як здобути золото з радіодеталей.

Дивіться також...