Як зняти гель-лак (шелак) в домашніх умовах.

Зараз багато дівчат віддають перевагу гель-лаку (інша його назва шелак). Реклама говорить, що носиться він тижні 2. Потім нігтик відростає (разом лаком), вид манікюру вже не той, і необхідно наносити покриття знову. Постає питання, як зняти шелак? Старий спосіб – це шматочок ватки зі спеціальним просоченням, а зверху намотується фольга (так, звичайнісінька, яка використовується для приготування їжі). Також є пластмасові або силіконові ковпачки або можна просто взяти пилку і спиляти гель-лак.

У салонах краси для швидкості дії знімають за допомогою апаратної машинки спеціальною фрезою, але його багато жінок бояться. Він шумить, а шум нагадує звук машинки у стоматолога в кабінеті. При невмілої роботи майстра ніготь клієнтки буде дуже сильно горіти. На зміну всього цього прийшло щось нове. А ви знали про серветки для зняття гель-лаку? Даємо докладну інструкцію на сайті jak-zrobiti-samomu.com.ua, як зняти гель лак серветками?

Супутні матеріали та інструменти:

– апельсинова паличка або пушер;
– пилка (або бафік);

Примітка: при знятті гель-лаку виробники рекомендують користуватися апельсинової паличкою. Але не у всіх виходить з її допомогою знімати шелак. Можна використовувати пушер (шабер), але акуратно. При невмілому використанні (якщо сильно натискати на нігтик) можна травмувати нігтьову пластину, і нігтик буде рости горбками. І краще їм користуватися, коли на ваших нігтях зміцнення гелем.
Можна наносити гель-лак з нігтів по черзі. Спочатку одну руку, потім другу. Якщо у вас в будинку є помічники, то можна нанести серветки на всі нігті.

1. Ось так виглядає коробочка для серветок. Виробник: Китай. Вона має невеликий розмір. Різні фірми її випускають, тому інформація може бути написана на різних мовах, але збоку є інформація в картинках.

2. Усередині 200 пакетиків – саше. Відкладемо поки їх в сторону.

3. Спочатку спилюємо верхній шар нігтьової пластини за допомогою бафіка. Ми знімаємо таким чином топ (верхній шар). Тепер у нас шари з гель-лаку.


4. Розрізаємо саше на 2 половинки. З упаковки знімаємо захисний шар. Він напівпрозорий. На цьому місці клейова поверхню. Розриваємо або розрізаємо край. Усередині лежить невелика серветка просочена спеціальним складом. Запах нагадує ацетон.


5. Кладемо нігтик в саше, волога серветка повинна покривати нігтьову пластину. На 1 стороні є розмітка у вигляді овалу, тут повинен бути палець. Тепер загинаємо один край. Потім загинаємо другий край.

6. І таким способом наносимо на все нігтики.

7. Час витримки серветок для зняття шелаку становить 15-20 хвилин. У цей час може трохи йти тепло, т.к створюється «парниковий ефект». Багато блогерів рекомендує додатково одягнути на руки рукавиці (наприклад, використовувати ті, що для гарячої посуду на кухні) або покласти руки під подушку. Через деякий час знімаємо саше і дивимося. Лак «здувся» і легко знімається з нігтики.

8. Якщо десь лак зійшов не весь, то знімаємо залишки пушер (шабером) або пилкою. Потім змахуємо пил щіткою або обполіскувати руки.

 

9. Коли зняли весь гель-лак, виходить ось такий результат.

11 Тепер наносимо звичайний лак, лікувальний лак або знову шелак.


Розглянемо ряд питань, які пов’язані з серветками або процедурою зняття шелаку з нігтів.

Чому не завжди лак повністю відходить?
Причин цього кілька:
– маленьке час витримки;
– великий шар (2-3 шари) шелаку;
– неякісний товар;
– погана просочення;

Майстри нігтьового сервісу радять наносити гель-лак за допомогою пензлика для гелю. Перший шар буде напівпрозорий, другий темніше, а третій ще темніше. При такому нанесенні гель-лак виглядає акуратніше на нігтики, а також знімається швидше, за рахунок того, що на нігті невеликий шар (а не сендвіч з шелаку).

Чи мають серветки запах?
Звичайно, вони не пахнуть трояндами. При відкритті серветки мають запах ацетону.
Деякі виробники випустили серветки з ароматом, наприклад мандарина.

Яка вартість упаковки?
Приблизна вартість 1 упаковки серветок для зняття гель-лаку в кількості 200 саше становить 350 – 400 рублів (до 7 $).

Де їх можна купити?
На жаль, серветки для зняття гель-лаку продаються ще не скрізь. Про них мало хто знає, пише і закуповує. Замовити їх можна в інтернет-магазині, а також в спеціалізованих місцях. Щоб не забути місце покупки, радимо завжди брати візитки в магазині.

Чи можна використовувати одне саше двічі?
Економні господині запитають, а чи можна зняти пакетик з однієї руки і застосувати на другий? З одного боку там просочення залишилася, якщо висохла, то можна долити ацетон, а чому б і ні? З іншого боку їх дуже багато всередині коробочки, і ціна за них не така велика. Вирішувати тільки вам.

Які виробники продають серветки?
Огляд популярних марок серветок для зняття шелаку. На даний момент вибір не такий великий. Серветки Milv, Кrimle, Jess Nаils, InGarden, Bluesky. Додаткову інформацію про ціну, як і де купити можна подивитися на офіційному сайті або знайти через пошукові системи. Також можна замовити серветки на сайті китайських товарів AliExpress.

Зняття шелаку за допомогою серветок зручніше і приємніше. Ніколи процедура зняття не була такою простою. Далі робимо нігтики красивими, як нанести шелак в домашніх умовах?

Відео. Як зняти гельлак (шелак) в домашніх умовах.

Дивіться також...