Як зняти з флешки захист від запису?

Карта-памяти-защищена-от-записи

       У наш час, ми все частіше і частіше стикаємося з різними видами техніки. В основному техніка працює з накопичувачами, які зберігають інформацію будь-якого типу (відео, картинки, музику). Основна маса техніки працює з картами пам’ять. При роботі з ними, у вас може з’явитися повідомлення наступного типу «Карта пам’яті захищена від запису». Ми розповімо Вам, як просто вирішити цю проблему.

Що означає, карта пам’яті захищена від запису?

     У даній статті ми розглянемо вирішення питання, на прикладі відеокамери. Побачивши запис на екрані відеокамери, яка пише «Карта пам’яті захищена від запису» виглядає так:

Що означає, карта пам'яті захищена від запису

Що означає, карта пам'яті захищена від запису

Вирішити цю проблему можна двома способами:

1. Переключити засувку карти пам’яті в правильне положення. Змінюємо положення засувки з «LOCK» переводячи повзунок вгору.

Як зняти з флешки захист від запису

Переключаючи повзунок вгору, ми дозволяємо проводити запис на карту пам’яті.

Карта памяти защищена от записи1-1

2. У разі поломки засувки карти пам’яті, замотати її скотчем. Просто обмотуємо скотчем по колу один раз наша карту, щоб закрити область, де знаходитися повзунок.

Карта-памяти-защищена-от-записи2

Такою дією ми обманюємо пристрій, і карта пам’яті завжди буде доступна для запису.

Після виконання першого або другого способу на екрані напис «Карта пам’яті захищена від запису» більше Вас не потривожить.

Інструкція універсальна для всіх типів пристроїв. В основному перемикання засувки відбувається випадково при вилученні або вставці карти пам’яті.

Відео. Карта пам’яті захищена від запису.

Дивіться також...