Як зробити 2 монітори?

Як-зробити-2-монітори

      Використання другого монітора в комп’ютері дає можливість робити кілька справ одночасно, і значно допомагає тим, хто працює відразу з декількома відкритими вікнами. Користувачі, які ніколи не практикували таку діяльність і не вміють підключати другий монітор, напевно, думають, що це дуже важко, але насправді, в підключенні другого монітора немає нічого складного, і зараз ми з Вами розберемося!

Як зробити два монітори?

   Для користувачів Windows 7, підключити другий монітора не складе особливих труднощів, адже вже в цій версії операційної системи були усунені багато складностей в цій справі. Так само слід зауважити, що на більшості комп’ютерів, є тільки один відеовихід, так що якщо ми бажаємо підключити два монітори, доведеться знайти відеокарту на 2 виходи.

1. Під’єднуємо два монітори до відеокарти.
2. На клавіатурі натискаємо комбінацію «Win + P», і перед собою ми побачимо наступну картинку:

Як зробити два монітори

   Із запропонованих чотирьох варіантів нам потрібно вибрати один. Щоб працювало два екрани одночасно, потрібно вибрати другий чи третій пункт. При виборі другого варіанту, картинка на обох екранах буде однакова, і особливого сенсу від цього немає, так що краще зупинити свій вибір на пункті №3. За допомогою функції «Розширити», два екрани будуть доповнювати один одного.

   Ось так просто на Windows 7 додати другий, активний екран.

ВІДЕО. Як розширити екран?

Дивіться також...