Як зробити антену?

Як-зробити-антену

      У магазинах ми можемо знайти безліч різних антен, і, звичайно ж, вибираємо ту, яка найбільше нам сподобалась. Але бувають випадки, коли немає часу йти за антеною, а вона потрібна. Саме в такі моменти, Ви можете змайструвати антену своїми руками! Давайте навчимося робити цю нескладну конструкцію з речей, які можемо знайти у себе вдома.

Як зробити антену для телевізора своїми руками?

         Один з найпростіших варіантів – це антена з банок з-під напоїв (алюмінієвих). Саме її найчастіше і роблять любителі зробити щось своїми руками. І 10-ти хвилин вистачить, щоб змайструвати це чудо-техніки, та до того ж, за словами майстрів, така антена ловить набагато більше каналів.

Приступимо, але для початку підготуємо матеріали:

• Кабель телевізійний
• Алюмінієві банки з-під напоїв або пива
• Саморізи, 2шт
• Штекер
• Ізоляційна стрічка

1. Як основу антени, ми будемо використовувати невелику палицю або дерев’яну вішалку. Кріпимо до неї алюмінієві банки. Відстань між банками має бути приблизно 7 см. Але треба поекспериментувати,  так як різні банки, різна і дистанція.

Як-зробити-антену-для-телевізора-своїми-руками1

2. Прикріплюємо кожній банці зачищені кінці кабелю. Якщо на банці залишилися кільця, то до них, якщо ж ні, то можна вкрутити саморізи, і на них накрутити кабель.

Як зробити антену для телевізора своїми руками

3. Щоб кабель не відірвався, його слід прив’язати до основи (палиці). З іншого боку кабелю, підключаємо штекер, і наша антенна готова!

Як зробити антену для телевізора своїми руками

ВІДЕО. Як зробити антену своїми руками?

Дивіться також...