Як зробити антисептик в домашніх умовах без гліцерину?

У світі бушує коронавірус. Всі ЗМІ тільки й пишуть про кількість хворих, лікарні, а також про те, що відбувається навколо. Люди купують, шиють або роблять своїми руками маски від коронавируса, а також купують продукти в магазині.
Зірки і лікарі з екрану телевізора говорять: «ретельно мийте руки». Мити руки не завжди є можливість, тому люди використовують антибактеріальні спреї і гелі. Але на даний момент і їх немає в аптеках міста або ж на них завищена ціна. Наприклад, шкірний антисептик коштує 500 рублів за 300 мл, а 160 рублів за 50 мл. Руки треба дезінфікувати часто, тому гель швидко закінчиться. Чи є у вас гроші, щоб купувати його постійно? Адже багато людей залишилися зараз без роботи. На сторінках нашого журналу kak-sdelat-vse.com підкажемо, як зробити антисептик в домашніх умовах своїми руками.

На просторах інтернету можна знайти рецепт антисептика із застосуванням гліцерину. А може можна його замінити?
Гліцерин додають до складу для пом’якшення шкіри рук. Він пом’якшує дію спирту (який сушить шкіру). При приготуванні антисептика можна додати ефірну олію, наприклад масло чайного дерева. Деяких людей може збентежити його специфічний запах.

 

Рецепт антисептика в домашніх умовах без гліцерину.
Купуємо масло чайного дерева в аптеці (ціна близько 100 рублів за пляшечку в 10 мл). У невелику ємність з розпилювачем додаємо спирт і воду. У співвідношенні 1 до 2. Далі додаємо 4 краплі ефірного масла. До речі, можна використовувати ємність від спрею для волосся. Закриваємо кришкою, струшуємо і наполягаємо 2 години. А що ви знаєте про це масло? Як застосовують масло чайного дерева?


Чайне масло широко застосовують у народній медицині, також додають в косметику. Воно має бактерицидну дію. Масло можна наносити на проблемні нігті, наприклад якщо вдарилися, і виявився синець під нігтьової пластиною. Якщо на шкірі не проходить синяк, то масло освітлить його. Масло допоможе при грибку на ногах. Для боротьби з лупою можна додати 3 краплі олії в шампунь.

Фармацевтичні компанії зараз випускають багато продукції, і їх антибактеріальна продукція користується попитом у населення. Але навіщо платити кошти, коли можна зробити домашній антисептик! Користуйтеся рецептом з сайту і діліться корисною посиланням з друзями.

Відео. Як зробити антисептик в домашніх умовах без гліцерину?

Дивіться також...