Як зробити барну стійку?

Як зробити барну стійку

   Барна стійка це не обов’язковий елемент Вашого будинку, але як красиво вона може прикрасити один з кутів приміщення, в якому Ви проживаєте. Така споруда ідеально підійде для вечірок, або ж просто, щоб добре посидіти з друзями і провести приємний вечір. Так само барною стійкою можна відокремити зону кухні і зону відпочинку, якщо у Вас квартира-студія. Зробити барну стійку своїми руками можна, головне знати правильну послідовність дій, що ми Вам і покажемо!

Як зробити барну стійку вдома?

Для барної стійки будуть потрібні багато матеріалів, а так же час, так що будьте готові до цього. Список матеріалів, які ми будемо використовувати:

• Дерев’яні бруси, 5х10см.
• Дошки, 2,5х10см.
• Лист фанери.
• Лист ДВП.
• Цвяхи.
• Саморізи.
• Декоративні плінтуса.
• Морилка.
• Лак по дереву.

Почнемо!

1. Насамперед потрібно визначитися з місцем і накреслити ескіз майбутньої барної стійки, щоб знати, що і куди слід прикріплювати. Після цього можна починати збирати каркас. З брусів робимо нижню частину каркаса, надавши форму майбутньої барної стійки. Закріплювати між собою бруси будемо за допомогою цвяхів 80мм.

Як зробити барну стійку вдомаМіцність конструкції залежить від того, як щільно і рівно лягають один до одного бруски.

2. Наступним кроком – буде установка дощок, до яких згодом і буде кріпитися вся конструкція і всі елементи. Встановити їх слід строго вертикально, щоб вся конструкція була рівною в кінцевому результаті. Так само і основу слід закрити фанерою, щоб у нас утворилася так звана «підлога», на яку можна буде поставити якісь речі.

Як зробити барну стійку вдома

3. Коли дошки встановлені, можемо зробити нижню стільницю. Як ми знаємо, барна стійка має два рівні стільниці. З листа ДВП вирізаємо стільницю і встановлюємо її на каркас. Встановити стільницю слід не на самому верху дощок, а нижче, на 15-30 сантиметрів.

Як зробити барну стійку вдома

4. Знову використовуємо ДВП щоб зробити верхню стільницю. Бічні сторони стійки слід зашити фанерою, а на всі стики встановити декоративні плінтуса. Так само плінтуса слід встановити і на всі кути, щоб стійка була красивішою.

Як зробити барну стійку вдома

5. І останні кроки у створенні стійки – це обробка морилкою та покриття лаком. Для початку всю стійку потрібно покрити морилкою, щоб дерево прослужило довше. Після морилки, можемо покрити лаком в декілька шарів.

Як-зробити-барну-стійку-вдома5

Барна стійка готова!

ВІДЕО. Як зробити барну стійку?

Дивіться також...