Як зробити браслет з паракорду?

Як зробити браслет з паракорду

   Паракорд – універсальний трос, який використовується в багатьох сферах. Цей трос має легку вагу та міцну структуру , що робить його дуже міцним і надійним. Зараз дуже популярними стали вироби браслетів з паракорду, так як його в будь-який момент можна розплести і застосувати у справі. Ми так само хочемо поділитися з Вами технологією, яка допоможе Вам створити гарний браслет з цього матеріалу.

Браслет з паракорду.

    Є багато різних видів браслетів, які можна зробити з паракорда, ми ж з Вами спробуємо зробити браслет для годинника. Принцип плетіння підходить навіть у тому випадку, якщо будете робити простий браслет, без годинника. Підготуємо потрібні нам матеріали:

  • Годинник
  • Панакорд, 1,5м.
  • Ножиці
  • Запальничка
  • Пластиковий зажим
  • Рулетка
  • Хірургічний зажим

Плетіння з паракорда

І так, можемо приступати!

Плетіння з паракорда.

1. Насамперед, потрібно виміряти зап’ястя руки, щоб знати якої довжини нам буде потрібно браслет. Далі, беремо панакорд і складаємо вдвічі. У 50 сантиметрах від краю, з’єднуємо з пластиковим зажимом.

Плетіння з паракорда

2. Дві частини зажиму слід роз’єднати, потім проводимо трос через годинник і прикріплюємо його з іншого боку з затискачем. Годинник повинен бути посередині між двома частинами затиску, а загальна довжина троса повинна бути трохи більше ніж зап’ястя руки.

Плетіння з паракорда

3. Ще раз просовуємо трос через годинник і затискаємо, щоб у нас вийшло 4 троса з обох сторін.

Плетіння з паракорда

4. Ось ми і дійшли до самого тяжкого моменту – плетіння браслета. Короткий кінець троса залишаємо і не чіпаємо, а великим починаємо робити наступні рухи. Проводимо його під двома центральними тросами, потім зверху донизу обводимо крайній трос і знову повертаємося до двох середніх, тільки тепер обкручуємо їх зверху.

Плетіння з паракорда

5. Далі продовжуємо плетіння за даною схемою.

Плетіння з паракорда

6. Як тільки дійдемо до годинника, просовуємо трос через спиці і продовжуємо так само плести з іншого боку, поки не дійдемо до самого кінця.

Плетіння з паракорда

7. Як тільки дійдемо до кінця, не потрібно відразу ж відрізати зайвий трос, його потрібно обережно закріпити. Для цього використовуємо хірургічний затиск, або щось подібне цьому інструменту. Витягуємо кінець троса через петлю в пластиковому затиску.

Плетіння з паракорда

8. Надіваємо годинник на руку, і дивимося, чи підходить розмір отриманого ремінця. Якщо занадто короткий, потрібно трохи послабити, якщо довгий – підтягнути. Зайвий трос можна обрізати, залишивши відрізок до 4 сантиметрів.

Плетіння з паракорда

9. Тепер, знову беремо затиск, і протягуємо трос через 3-4 центральні петлі з внутрішньої сторони ремінця. Зайве обрізаємо, а краї опалюємо запальничкою, щоб вони не розплутувались.

Плетіння з паракорда

От і все, ми завершили нашу роботу і отримуємо красивий браслет з панакорда, який в будь-яку хвилину може знову стати тросом.

Плетіння з паракорда

ВІДЕО. Плетіння з панакорда.

Дивіться також...