Як зробити бургер?

Як зробити бургер

    Всі ми вже не раз їли гамбургери з Макдональс, і можливо навіть намагалися зробити їх самі, але все це не те! Нам завжди хочеться чогось більшого, і сьогодні ми пропонуємо зробити Вам бургер! Це саме та їжа, про яку ми мріяли, смачні булочки, з величезною котлетою і великою кількістю різної начинки, перед таким влаштують деякі.

Як зробити домашній бургер?

   Щоб зробити смачний і великий бургер, нам доведеться гарненько витратитися, але ж це того варто. Для приготування бургера нам знадобиться:

• Свіжий яловичий фарш, 400г.
• Булочки для бургерів, 3-4шт.
• Великий помідор, 1шт.
• Бекон, 100г.
• Лук (червоний, солодкий), 1 шт.
• Сир чеддер, 100г.
• Салат айсберг, 80г.
• Солоний огірок, 50г.
• Майонез, 50г.
• Соус-чилі, 60г.
• Сіль, перець за смаком.
•Соняшникова олія.

Як зробити бургер

Отже, приступимо!

1. І першим же ділом, ми пропускаємо фарш через м’ясорубку, щоб підготувати його до приготування.

Як зробити бургер

2. Відставляємо фарш в сторону, а самі візьмемо сковорідку і поставимо її на вогонь. Як тільки вона нагріється, кладемо туди нарізаний шматочками бекон і підсмажуємо його до хрусткої скоринки, після чого викладаємо його на серветки.

Як зробити бургер

3. Тепер з готового фаршу, нам потрібно зробити котлети. Щоб вони були рівними, ми використовуємо спеціальне кулінарне кільце, невеликого розміру. Кладемо порцію фаршу в форму котлети, серединці потрібно надати увігнуту в середину форму, так як при смаженні, вона буде рости.

Як зробити бургер

4. Смажимо наші котлети на добре розігрітій сковорідці. Якщо яловичина хорошої якості досить обсмажити її пару хвилин з кожного боку.

Як зробити бургер

5. Після цього готові котлети викладаємо в тарілку і накриваємо їх фольгою. Це необхідно для того щоб вони зберегли в собі свою температуру, а так само не втратили свою соковитість.

Як зробити бургер

6. Помідор, цибуля, огірок і сир нарізаємо тонкими шматочками. Салат айсберг найкраще порвати руками на невеликі шматочки. Відкладаємо інгредієнти в сторону, а самі займемося соусом. У нашому випадку – це буде суміш майонезу з соусом чилі. Ретельно перемішуємо ці два інгредієнти, і отримуємо смачний, готовий соус.

Як зробити бургер

7. Розрізаємо наші булочки, і щоб довести їх до повної готовності – підсмажуємо їх на сухій сковорідці. Як тільки з’явитися невелика рум’яність, так відразу ж знімаємо їх з вогню.

Як зробити бургер

Тепер починаємо збирати наш бургер. Тут важливо пам’ятати одне правило: найніжніші інгредієнти повинні знаходитися якнайдалі від теплої котлети. Це необхідно для того щоб вони не нагрівалися остигає котлетою і зберігали свою свіжість. Правило це, однак не стосується сиру – для нього навпаки, буде краще трохи підплавитися від гарячої котлети. На нижню частину булочки кладемо трохи соусу.

8. Далі ложем котлету, і знову на неї трохи соусу.

Як зробити бургер

9. Після цього кладемо тонко нарізані скибочки сиру.

Як зробити бургер

10. Потім шматочок помідора.

Як зробити бургер

11. Поверх помідора кладемо кілька кілець цибулі.

Як зробити бургер

12. Наступний інгредієнт бекон. Бекон ми спеціально кладемо подалі від котлети, щоб їхні смаки не змішуються.

Як зробити бургер

13. Далі йдуть шматочки солоного огірка, а поверх салат айсберг.

Як зробити бургер

14. Завершує нашу конструкцію верхня частина булочки, також змащена соусом з внутрішньої сторони.

Як зробити бургер

Вітаємо! Наш бургер з натуральних продуктів готовий. Смачного! Подавати його найкраще з картоплею фрі та соусом!

ВІДЕО. Як зробити бургер?

Дивіться також...