Як зробити декоративні цифри?

Як зробити декоративні цифри

Перед празником своєї дитини хочеться прикрасити кафе або дитячу кімнату як-то особливо. Можна спробувати зробити прикраси самостійно, не обов’язково купувати дорогі декорації у професійних інтер’єрних дизайнерів. Оформлять кафе або кімнату одними шарами вже набридло, і виглядає досить банально. Тут ви можете ознайомитися з декількома ідеями, по створенню декоративної цифри, яка буде відповідати рокам дитини.

Ідея №1. Ми робимо самостійно красиву циферку з картону до свята. Берем ножиці і починаємо!

Вам знадобиться:

1. Картон;
2. Різнокольоровий папір;
3. Ножиці;
4. Клейовий пістолет;
5. Мішура.

Це буде самий легкий варіант виготовлення декоративної картонної цифри. Спочатку потрібно намалювати цифру на шматку картону і вирізаємо її. Після, цифру потрібно намащувати клеєм і обшивати мішкою або наклеювати кольоровий папір. Також можна вирізати трафарет з візерунками або будь-які малюнки, накласти на кольорову картонну конструкцію та намалювати внутрішні частини трафаретної фарби будь-якого іншого кольору.

Щоб зробити цифру з картону об’ємними, потрібно взяти дві однакові картонні деталі цифр, а для бічних сторін наріжте дві однакові довгі картонні смужки потрібної вам товщини.

Для з’єднання деталей конструкції використовуйте клейовий пістолет, для надійності розміщуйте в цифрах ребро жорсткості.

Із залишків картону можна зробити горизонтальну площадку, на якій буде стояти цифра, тоді її можна буде ставити на підлозі або прямо на солодкому столі.

сделать декоративные цифры (1)-min

Ідея №2. Якщо у вас є багато сил і терпіння, можна зробити милу цифру з паперових серветок. Саму цифру потрібно вирізати з шматка пінопласту, щоб серветки, складені в квіточки легко запихалися в каркас і не випадали. Виглядає дуже красиво і пишно.

сделать декоративные цифры (2)-min

Ідея №3. Пошити красиву м’яку цифру з тканини. Всередину потрібно запхати пух, пір’я, синтепон або залишки тканини. Зверху можна задекорувати намистинками, стрічками або квітками з тканини. Потім її можна використовувати як декоративну м’яку подушку.

сделать декоративные цифры (3)-min

Ідея №4. Можна зробити «живі» цифри з матеріалів для флористики (мох, квіти). Тільки конструкцію цифри потрібно робити з піафлор – це вологоємна пориста губка, вона буде підживлювати квіти водою і утримувати вологу.

сделать декоративные цифры (4)-min

Ідея №5. Напевно найпростішим варіантом буде нарізати смужками гофрований папір і внахлест приклеїти їх на каркас пінопласту або картону. Вийде дуже мила цифра для дівчинки.

сделать декоративные цифры (5)-min

Як правильно підібрати розмір?

Ось кілька варіантів розмірів цифр для декорації дитячої фотосесії:

1. Ширина – 35 см / висота – 70 см / товщина – 15 см
2. Ширина – 45 см / висота – 80 см / товщина – 18 см

Для декорації святкового столу можна зробити плоску цифру трохи менше: приблизно 40 х 30 см. Всі виміри спочатку робіть на папері, а тільки потім переносіть на картон або пінопласт.

Не бійтеся творити і фантазувати. Подивіться на всі боки – у вас в квартирі точно має бути щось корисне для цифри: іграшки, ґудзики, стрічки та інше. Головне вірити в себе і у Вас точно все вийде.

Дивіться також...