Як зробити електрошокер?

Як зробити електрошокер?

      На жаль, не кожен може похвалитися міцною статурою і ступенем в будь-яких бойових мистецтвах. Тому рано чи пізно доводиться замислюватися про альтернативні засоби забезпечення власної безпеки. Звичайно, це може бути вогнепальна або травматична зброя, проте подібні засоби захисту не завжди доступні і вже тим більше не безпечні навіть для їх власника. Тому найбільш практичним і в той же час безпечним засобом для задоволення «другого ступеня» потреб людини вже багато років вважаються електрошокові пристрої.

Електрошокер: кишеньковий захисник своїми руками.

   На даний момент існують сотні різних схем і способів створення електрошокера, включаючи прості «лякалки», здатні тільки збентежити нападника і більш потужні альтернативи, які можуть на деякий час знешкодити і паралізувати. При цьому деякі моделі мають досить високі ціни.

Особиста безпека – понад усе!

Як зробити електрошокер в домашніх умовах?

Найпростіший електрошокер своїми руками.

    Звичайно, починати завжди слід з малого, тому першим ділом розглянемо самий найпростіший і нешкідливий електрошокер з тих, які можна зробити в домашніх умовах.

  Відразу варто обмовитися, що даний шокер слабо підходить для самооборони (вірніше сказати – зовсім не підходить) і годиться тільки для невинних жартів над знайомими.

Отже, як зробити електрошокер із запальнички.

Матеріали, необхідні для створення міні-шокера:

• Електрична запальничка;
• Металева скоба або скріпка;
• Силіконовий клей.

Інструменти, які будуть використовуватися:

• Викрутка;
• Ножівка або пилка;
• Бокорізи (або пасатижі);
• Паяльник;
• Флюс і олово.

Тепер можна перейти безпосередньо до створення самого шокера.

1. Для початку необхідно розібрати запальничку:

 як зробити електрошокер із запальнички

2. Провід, що тягнуться від схеми, варто загнути в сторони, після чого – акуратно відпиляти непотрібні ділянки пластикового корпусу:

 як зробити електрошокер із запальнички

3. Верхню частину запальнички варто відпиляти також:

 як зробити електрошокер із запальнички

4. Далі пасатижами варто відкусити від проводів зайву довжину, щоб через відпиляний край запальнички було видно тільки 1-2 см:

 як зробити електрошокер із запальнички

5. Акуратно оголивши дроти їх необхідно обробити флюсом:

 як зробити електрошокер із запальнички

6. Після цього варто взяти скріпку і відкусити від неї нижню частину:

 як зробити електрошокер із запальнички

7. Потім скріпку варто розділити навпіл:

 як зробити електрошокер із запальнички

8. Далі слід припаяти отримані шматочки скріпки до проводів (перед цим скріпку теж варто обробити флюсом, як і оголені проводки):

 як зробити електрошокер із запальнички

9. Тепер слід акуратно затиснути «вусики» і зафіксувати їх клеєм:

 як зробити електрошокер із запальнички

10. Тепер можна закривати кришку шокера і ретельно проклеїти лицьову поверхню силіконовим клеєм:

 як зробити електрошокер із запальнички

На цьому створення простого електрошокера із запальнички закінчено, для більшої наочності можна подивитися відео з процесом його створення:

Від простого електрошокера до складного.

   Вище було розглянуто найпримітивніший і нешкідливий шокер, який ніяк не підходить для самооборони. В силу того, що він був зроблений на основі іншого пристрою, там не було потрібно навіть надання схеми. На прикладі ж наступного пристрою буде показано, як зробити електрошокер своїми руками, справжній електрошокер, який зможе стати реальним захисником зубів в темному провулку.

як зробити електрошокер своїми руками

Для виготовлення шокера будуть необхідні:

• Перетворювач;
• Трансформатор;
• Разрядник;
• Конденсатор.

Принцип пристрою вкрай простий: конденсатор подає розряд на в’язку розрядник-трансформатор, внаслідок чого утворюється досить відчутний електричний імпульс.

1. Для початку знадобиться феритовий сердечник Б22 2000HM, на який намотується тонкий дріт діаметром близько 0,1 мм. Дріт слід намотувати доти, поки до краю не залишиться приблизно півтора мм. Слід зробити акцент на тому, що подібна котушка повинна бути дуже щільно обмотана, що вдається далеко не кожному (зазвичай подібні котушки виробляються на промислових пристроях).

як зробити електрошокер своїми руками

2. Далі все повністю обмотується ізоляційною стрічкою в пару шарів, після чого робиться друга обмотка з більш товстого дроту (з діаметром 0,9 мм).

як зробити електрошокер своїми руками

3. Приблизно на третьому шарі варто зробити відводку, після чого домотати залишені витки.

4. В кінці з’єднуємо кришки шпульки, після чого все слід ще раз обмотати ізоляційною стрічкою.

5. Для виготовлення вихідного трансформатора знадобиться поліпропіленова труба діаметром 20 мм, яку можна придбати в будь-якому сантехнічному магазині. Спочатку варто відрізати ділянку завдовжки приблизно 5 см.

6. Для того, щоб зробити з нього каркас, можна вставити болт необхідного діаметра в дриль, намотати на нього шар ізолюючої стрічки і насадити в трубку.

як зробити електрошокер своїми руками

7. Далі слід проточити «канавки» глибиною і шириною приблизно близько 2 мм, головне – акуратно, щоб не прорізати саму трубку.

8. Уздовж всієї труби прорізати ножем канавку приблизно 2-3 мм.

як зробити електрошокер своїми руками

9. Взявши провід діаметром 0,2 мм до його основи слід припаяти маленький багатожильний провід, який потім намотується на секції трубки (при цьому бажано не виходити за верх ребер).

10. Далі беремо феритовий стрижень 10 мм в діаметрі і довжиною близько 50 мм. Такий, як використовується в трансформаторі рядкової розгортки в старих ЕПТ-телевізорах. Від нього відколюються шматочки, які потім склеюються для отримання стержня необхідної довжини. Після цього варто обробити отриманий стрижень наждаком, однак, феритові кільця можна придбати і в магазині, після чого склеїти їх між собою суперклеєм.

11. Стержень обмотується шаром ізоляційної стрічки, після чого на нього намотується провід 0,9 мм в діаметрі, відступаючи від кордонів приблизно 5-10 мм. Обмотка повинна бути в тому ж напрямку, що і секції трубки.

як зробити електрошокер своїми руками

12. Необхідна ізоляція стержня, тим не менш, він повинен легко входити в трубку.

13. Обидві обмотки з’єднуються разом, стержень вставляється в трубку з боку, протилежного проводу.

Отже, повинно вийти 3 виведення:

• Кінець першої обмотки;
• HV-вихід;
• Загальний з’єднувальний кінець.

14. Тепер трансформатор можна вкласти в коробок і залити парафіном або силіконовим клеєм.

як зробити електрошокер своїми руками

Схема електрошокера.

Схема-электрошокера

   Всі використовувані деталі можна придбати в магазині, сама схема може бути розміщена на платі 40×45 мм.

У збірці знадобляться:

• Резистори;
• Конденсатор на 3300 пФ;
• Транзистори IRFZ24; IRL2505;
• Акумулятори 6 x NicD 1/2 АА.

Схема-электрошокера

    Нарешті, процес складання шокера. Корпус для електрошокера можна зробити з картону або пластику. Туди варто вставити схему, і залити все епоксидним або силіконовим клеєм. На цьому можна вважати роботу закінченою і чекати, поки клей застигне в щільну ізолюючу масу.

Другий варіант схеми електрошокера.

електрошокер

Як зробити електрошокер з батарейки?

Вище було розглянуто два способи створення шокера – простий і більш складний на основі досить проробленої схеми. Тепер залишилося відповісти на питання, як зробити електрошокер, використовуючи батарейку.

Головне, що варто розуміти – фраза «електрошокер з батарейки» ніяк не має на увазі те, що пристрій складається виключно з батарейки. Крім джерела енергії в схемі присутні й інші елементи, що грають не меншу роль в загальній роботі.

Більше того, треба врахувати, що потужності звичайної АА-батарейки просто не вистачить для того, щоб видати достатній заряд. Більше підійде малогабаритний літій-іонний акумулятор.
Конструкція подібного шокера – діелектричний корпус, в якому розміщується акумулятор, заряджаючий конденсатори, після чого подає струм на електричну котушку, що збільшує і перетворює змінний струм. Далі електрика подається на електроди.

Більш докладно створення електрошокера з батарейки розглядається в цих відео:

«Доросла» потужність.

Проблема більшості електрошокерів в тому, що у них є обмеження. Так, для використання пересічними громадянами абсолютно офіційно дозволяється використовувати тільки шокери потужністю до 3 Ватт. Іншими словами, шокер, який може собі дозволити звичайна людина не перевищуватиме по потужність 3 Вт, що насправді дуже слабенький заряд, здатний максимум відлякати дворових собак, але ніяк не людини, що має перед очима конкретну мету. У такому випадку може знадобитися більш потужний пристрій, ніж те, що можуть запропонувати «офіційно». У відео нижче докладно описаний процес створення потужного електрошокера, з яким буде не страшно в будь-який час доби.

Однак, з наведених у даній статті інструкцій, схема зборки подібного пристрою є найскладнішою і навряд чи підійде для багатьох користувачів, які не вміють самостійно працювати з паяльником.

Відео. Як зробити електрошокер?

Дивіться також...