Як зробити фільтр для води?

Як зробити фільтр для води

    Без води людина не може жити довго, щодня потрібно випивати по кілька літрів води, щоб організм був здоровий і відкидав всякі хвороби. Але існує проблема – потрібна чиста вода, яку дістати не так, то просто, якщо ти живеш в місті. Є кілька варіантів – купувати воду, або ж використовувати фільтр, щоб можна було пити воду з крана. Ми хочемо поділитися з Вами інформацією, як своїми руками можна зробити хороший фільтр, щоб пити чисту воду.

Як зробити фільтр?

Є кілька способів, як зробити фільтр для води, з використанням уже готового, купленого фільтра, або ж зробими його своїми руками. Давайте розглянемо ці два варіанти.

Як зробити фільтр для води

І так, для першого способу, нам знадобиться покупний фільтр для води, і пластикова пляшка.

Такий фільтр дуже зручно використовувати в походах або поїздках кудись. Почнемо!

1. Беремо ніж і розрізаємо пляшку на дві частини. Різати слід в тому місці, де верхня частина пляшки (конусоподібна) переходить в середню частину (циліндричну).

Як зробити фільтр для води

2. Тепер беремо фільтр, і вставляємо його нижньою частиною в відрізану частину з шийкою. Таким чином, ми визначимо, де потрібно відрізати шийку від пляшки.

Як зробити фільтр для води

Разом у нас виходить розрізана пляшка на 3 частини і фільтр.

Як зробити фільтр для води

3. Всі частини для фільтра готові, залишилося лише зібрати його. Беремо фільтр і просовуємо його в відрізану верхню частину пляшки, як показано на фото.

Як зробити фільтр для води

4. Цю конструкцію, поміщаємо в пляшку, і наш фільтр буде готовий. Чи можемо залити воду і перевірити, як він працює.

Як зробити фільтр для води

Як зробити фільтр своїми руками?

   Другий спосіб, більш цікавий, так як фільтр ми будемо створювати самі! Це справа не важка, але постаратися доведеться. Для фільтра знадобляться наступні матеріали:

• Ємність для фільтра.
• Річковий пісок.
•Деревне вугілля.
• Вата (можна замінити марлею або тканиною).

Наочна схема фільтра.

Як зробити фільтр для води

Принцип фільтра дуже простий – вода проходить через матеріали, які здатні її фільтрувати, і на виході ми отримуємо очищену воду.

Щоб зробити такий фільтр, ми використовували вище перерахований матеріали, як ємність – пляшка на 5 літрів.

1. Відрізаємо в пляшці дно. У кришці від пляшки так само робимо невеликий отвір, діаметрів 1 сантиметр.

2. Перевертаємо пляшку і починаємо заповнювати її нашим наповнювачем. Спочатку укладаємо тканину (можна замінити марлею або ватою), після тканини слідує деревне вугілля і на верхній шар – пісок.

Як зробити фільтр для водим

3. Ставимо нашу перевернуту пляшку на банку і заповнюємо водою. Через деякий час, вода пройде всі рівні фільтрації і буде в банці, тоді її і можна вживати!

Як зробити фільтр для води

ВІДЕО. Як зробити фільтр для води?

Дивіться також...