Як зробити фотобуфаторію?

Як зробити фотобуфаторію

 

     Фотобутафорія – саме таку назву було придумано для цікавих аксесуарів, які використовуються на фотосесії. З такими виробами і задоволеними обличчями людей всі фотографії виходять дуже забавними, веселими і цікавими. Сьогодні, ми розповімо, як можна зробити фотобуфаторіі своїми руками, тим більше що зробити їх – простіше простого.

Як зробити фотобуфаторію своїми руками?

    Такі аксесуари підійдуть як для вечірки, так і для весільної фотосесії. Різниця їх дуже велике, ми можемо зробити окуляри, вуса, губи, метелики, краватки, капелюхи та інші речі, головне – креативно мислити і підбирати щось веселе і в той же час красиве. Давайте розберемося, як можна зробити аксесуари для фотосесії.

Нам потрібні такі матеріали:

• Шаблони аксесуарів.
• Клей.
• Бамбукові шпажки.

Тож почнемо!

1. Першим же ділом, нам потрібно визначитися які аксесуари ми хочемо отримати і знайти їх шаблони. Як тільки ми визначилися, роздруковуємо їх на картоні і вирізаємо.

Як зробити фотобуфаторію

2. Перевертаємо заготовки лицьовою стороною вниз і на задню сторону наливаємо клей в декількох місцях, де ми будемо закріплювати паличку. Можна використовувати супер-клей, або ж гарячий клей.

Як зробити фотобуфаторію

3. Прикріплюємо бамбукову паличку.

Як зробити фотобуфаторію

4. Чекаємо, доки засохне клей, після чого отримуємо красиву краватку для фотосесії.

Як зробити фотобуфаторію

   Таким чином, ми можемо робити й інші речі, які тільки захочемо. Слід пам’ятати одне – що бамбукова паличка не повинна закривати обличчя людини, так що якщо ми робимо вуса, губи, окуляри або капелюх, то приклеювати її збоку.

Як зробити фотобуфаторію

Як зробити фотобуфаторію

Як зробити фотобуфаторію

ВІДЕО. Як зробити аксесуари для фотосесії?

Дивіться також...