Як зробити французький манікюр (френч)?

Як зробити французький манікюр (френч)?

У всі часи класика на жіночих нігтях – це френч. Французький манікюр – це манікюр при якому кінчики нігтів фарбуються білим кольором. Це Natural Look – практично натуральний вигляд нігтів. Слово практично не випадково, так як вид нігтів зазвичай і виглядає таким чином, але край нігтьової пластини не має такої насичено білий колір.

Винахідником в цій індустрії став американець Джеф Пінк, президент компанії марки «Orly». Чому тоді французький? Тому що вперше френч побачили на показі мод в Парижі.

Чим фарбувати френч?

Зазвичай використовують гель-лак (шилак, як називають його в народі), іноді фарбують кінчики нігтів звичайним лаком, але доводиться довго чекати, коли лак висохне, до того ж цей вид дня на три, потім знову потрібно буде перефарбовувати все нігті. У наш час звичайний лак замінили на гель-лак, тому що у дівчат немає часу, щоб чекати поки він висохне.

Для кого підходить такий манікюр?

Є ряд професій, де графа про манікюр прописується в договорі окремим рядком і не можна фарбувати нігті яскравими кольорами, а також для всіх кому він просто подобається. Якраз френч в такому випадку дуже підійде, щоб руки виглядали охайними і доглянутими. Наприклад, стюардеси, касир в банку або на касі, лікарі, вчителі, а більшу перевагу віддають йому наречені.

Як робити французький манікюр за допомогою гель-лаку?

У магазині потрібно купити все для того, щоб зробити французький манікюр: білий, бежевий або ніжно рожевий гель-лак для основного кольору, УФ-лампу, базу і топ для гель-лаку. У продажу також є готові набори.

Наносимо прозору базу на нігтики, сушимо в УФ лампі 2 хвилини, потім наносимо основу на весь нігтик. Сушимо 2 хвилини в ультрафіолетовій лампі. При бажанні можна нанести ще один шар.

Якщо ви застосовуєте звичайний лак, то все те ж саме, а УФ лампу можна використовувати, щоб лак швидше висох.

Пропонуємо наступні варіанти. Спочатку прочитайте, подивіться, який варіант вам краще підходить і зручний у виконанні.

  1. Французький манікюр з допомогою кісточки від лаку.

Відкриваємо, дістаємо пензлик і притуляємо до лінії «усмішки». Спочатку виводимо посмішку з лівого боку на праву сторону, потім навпаки.

недоліки:

Недоліки цього методу в тому, що звичайний лак має властивість засихати і поки виводиш лінію посмішки, можна отримати нерівності, хвилі. При роботі з гель-лаком такої проблеми немає. Пензликом від лаку не дуже зручно малювати, вона маленька і має товсте підставу.

Як зробити французький манікюр (френч)

  1. Французький манікюр за допомогою пензлика.

Найкраще застосовувати кисть № 0 або № 1. Купити її можна в магазині, де продають все для нігтьової індустрії.

У магазинах для художників теж є тонкі кисті, але вони інші і виконуються з іншого матеріалу.

Набираємо на кисть білий лак і малюємо лінію посмішки. Через те, що пензлик тонкий, простіше малювати.

недоліки:

Не завжди може виходить рівно і красиво, але в процесі буде виходити краще.

  1. Французький манікюр за допомогою трафаретів.

У продажу є спеціальні наклейки-трафарети для того, щоб зробити французький манікюр. Беремо одну наклейку, приклеюємо на нігтик, зафарбовує край нігтя лаком. Чекаємо, поки шар добре висохне. Потім знімаємо трафарет.

Один трафарет використовується на 1 нігтик. Коштують вони недорого.

недоліки:

Обов’язково потрібно чекати поки шар добре висохне, щоб трафарет не прилип до лаку.

Як зробити французький манікюр (френч)

  1. Стемпінг.

Стемпінг – це спеціальна пластина зі штампами. Вибираємо штамп, де посмішка. Заповнюємо штамп лаком і переносимо за допомогою спеціального елемента на нігтик.

  1. Пластир.

Цікава техніка – це пластир, тільки не звичайний м’який, а з міцною основою. Приклеюємо на нігтик, зафарбовує вільний край. Чекаємо, коли шар висохне і знімаємо пластир.

Завершуємо манікюр шаром топа. Якщо це звичайний лак, то просто чекаємо, коли шар висохне. Якщо це гель лак, то сушимо в УФ-лампі 2 хвилини. Слід знати, що є топ без липкого шару і тоді нічого більше робити не потрібно. Якщо топ з липким шаром, то необхідно змочити ватний диск в спеціальному розчині і провести по нігтику, щоб прибрати липкість (липкий шар) з поверхні нігтики.

недоліки:

Необхідний спеціальний пластир, а не простий.

Як зробити французький манікюр (френч)

Якщо в процесі нанесення лаку виникли помарки, лак виявився на шкірі або кутикулі, то можна взяти ватну паличку або тонкий пензлик і змочити в засобі для зняття лаку і видалити нерівності.

Як прикрасити французький манікюр?

Манікюр може бути не просто класичний, а варто лише додати трохи елементів і вже зовсім інший вид нігтів. Що можна додати для різноманітності манікюру? Ось наші варіанти.

  1. Стрази.

Стрази – це маленькі камінчики, які з одного боку мають пласку сторону, а з іншого опуклу. Щоб нанести їх на нігті, наносимо лак (шілак), акрил або гель. Беремо пінцет і акуратно беремо стразик і поміщаємо на нігтик. Зазвичай стрази ставлять в центр квітів або біля кутикули (звідки починається ріст нігтя).

  1. Витки, вензелі.

Беремо тонкий пензлик, занурюємо в гель-лак і малюємо вензелі. Можна один елемент, а можна кілька в різних частинах нігтика.

  1. Фольга.

У продажу спеціальна фольга для дизайну нігтів. Різний колір, фактура, дизайн.

  1. Наклейки.

Квіти ідеально впишуться в будь-який дизайн. Можна наклеїти фрукти, тварин, написи – у продажу багато різних наклейок і є з чого вибрати.

  1. Малюнки.

Ті, хто не хоче зупинятися на класичному варіанті, доповнюють його малюнками. Квіти наклейки і квіти малюнки – це різні речі.

Як зробити французький манікюр (френч)

Також можна їх між собою комбінувати.

Минуло вже багато років, а френч досі користується популярністю у дівчат і жінок усього світу. Секретарі, лікарі, студентки, начальниці – все віддають перевагу такому манікюру, байдужих немає. Замість білої основи можна застосовувати будь-який колір, який вам подобається. Упевнені в собі жінки, жінки у яких є свій бізнес краще для дизайну використовувати червоний колір. На відпочинку і в подорожах можна дозволити собі блакитний – колір неба. На різних конкурсах, святі Halloween можна дозволити собі чорний колір нігтів. Для осінньої фотосесії підійде помаранчевий.

Дивіться також...