Як зробити газон?

Як зробити газон?

    Красивий і зелений газон – мрія багатьох людей, але не все так просто в цій справі як здається на перший погляд. При створенні газону потрібно враховувати багато факторів, і сьогодні ми розповімо про них. Так само ми розповімо про те, як потрібно доглядати за газоном, щоб він зберігав свою красу і насичений колір.

Як зробити газон своїми руками?

Перед посадкою газону, ми повинні з’ясувати наступні питання:

1. Який газон ми бажаємо зробити?

Є кілька видів газонів, давайте коротко розберемося в них.

Партерний газон – призначений для естетичного вигляду місцевості. Трава не більше одного сантиметра у висоту, і має дуже насичений колір і по ньому можна ходити. Такий тип газону використовується лише з декоративною метою.

Як зробити газон своїми руками

Звичайний газон – найпоширеніший вид, що не дуже примхливий, і дуже гарний. По ньому приємно ходити, і тому його часто застосовують на дитячих майданчиках або в місцях відпочинку.

Як зробити газон своїми руками

Луговий і квітучий газон – цей газон створить красиву галявину у Вашому дворі! Найчастіше саджають різні трави, які красиво прикрашають інтер’єр ділянки.

Як зробити газон своїми руками

Більшість людей вибирають звичайний газон, так як він максимально підійде на будь-якій ділянці. Саме про нього ми і будемо говорити далі.

2. Місцезнаходження газону?

Важливим фактором є місце розташування нашого газону. Залежно від рівня освітлення сонцем, траву потрібно вибирати різну. Якщо у нас місцевість, де сильно палить сонце, то слід підібрати спеціальну суміш трав, яка не прийде в непридатність через кілька днів.

Як зробити газон своїми руками

3. Коли потрібно засівати газон?

Газон краще всього починати засівати в кінці літа, коли клімат стає більш сприятливим для трави. Так само можна засіяти його на початку літа, але тоді потрібно бути готовим до безлічі бур’янів, які почнуть сходити у великій кількості.

Перед зимою, нещодавно посіяний газон слід очистити від сміття і випавшого листя.

Як зробити газон своїми руками

Тепер давайте трохи розглянемо, як потрібно доглядати за газоном.

1. Поливати газон слід ввечері, щодня. У такому випадку, волога не буде випаровуватися, а вбереться в грунт. Для кращого результату, траву можна поливати двічі на день, вранці і ввечері. Для поливу слід використовувати розбризкувачі, щоб на газоні не утворювалися калюжі. Вони дуже шкідливі для газону.

Як зробити газон своїми руками

2. Підстригати траву слід не більше ніж на третю частину довжини. Якщо зістригти більше, трава пошкоджується. Так само не варто стригти мокру траву.

Як зробити газон своїми руками

3. Не потрібно думати, що якщо ми посадили газон – то бур’яни пропадуть раз і назавжди. Вони будуть, і тепер над ними доведеться потрудитися ще більше.

Як зробити газон своїми руками

ВІДЕО. Як зробити газон?

Дивіться також...