Як зробити голос красивим?

Як зробити голос красивим

      Багато людей зіштовхуються з проблемою поганого голосу, що переслідує їх довгі роки життя. Від голосу в нинішній час залежить багато факторів – успішність у проведенні переговорів, у співі та інших сферах життя. Професійні співаки знають, що голос можна поставити, головне знати способи які можуть у цьому допомогти, і ми розповімо Вам декілька секретів, як зробити свій голос більш красивим і приємним.

Як зробити голос красивим?

Дотримуючись таких правил і застосовуючи їх у своєму житті, кожен може добитися красивого голосу, головне не зупинитися на півдорозі. Ці звички повинні увійти до Вас в життя і жити разом з Вами!

Крок №1. Шкідливість куріння.

Крім того що куріння впливає на легені, голос так само страждає. Варто залишити цю звичку, якщо Ви бажаєте щоб голос не знижувався, а зв’язки замикалися щільно. З іншого ж боку, такі люди як Френк Сінатра і Джон Леннон курили багато, і все ж стали відомими на весь світ.

Як зробити голос красивим

Крок №2. Правильне лікування простих хвороб.

Слідкуйте за станом свого здоров’я. Хвороби, пов’язані з горлом, легкими, а так само травною системою безпосередньо впливають на голос. Хвороби можна вилікувати, і це варто зробити до кінця, щоб проблеми не стали ще більшими.

Як зробити голос красивим

Крок №3. Правильне харчування.

Правильне харчування зовсім не означає, що потрібно відмовити від усього жирного, солоного і гострого, головне – в достатній мірі, щодня приймати корисні продукти, які містять вітаміни групи В та С.

Як зробити голос красивим

Крок №4. Вчимося кричати.

Не бійтеся час від часу голосно покричати. Крик допомагає зв’язкам нормалізувати тиск, тим самим ми тренуємо їх, і зірвати голос буде набагато важче під час співу, чи гучного мовлення.

Як зробити голос красивим

Крок №5. Постановка дихання.

Якщо виконавши всі попередні дії, Ви не домоглися бажаного результату, то слід навчитися правильно, дихати. Зараз існує безліч методик, які можуть допомогти поставити голос. Ось декілька простих вправ:

  • Робимо 4-5 великих вдихів носом, неначе ми нюхаємо щось приємне, потім стільки ж видихів ротом.
  • Робимо глибокий вдих, а потім різкий видих, неначе ми гасимо свічку. Після того намагаємося задути три свічки короткими видихами, потім п’ять, і так тренуємося щодня.

Як зробити голос красивим

Крок №6. Робота над артикуляцією.

Хороша артикуляція так само сприяє хорошому голосу, адже Ви більше не будете ковтати слова, а будете чітко вимовити кожне закінчення і слово в цілому. Щоб натренувати артикуляцію, стаємо біля дзеркала і виконуємо наступні завдання:

  • Перша вправа для мови, уявляємо, що це малярський валик, і нам потрібно зафарбувати стіну. Рухаємо мовою вниз-вгору, з однієї сторони в іншу.
  • Витягуємо губи вперед, і починаємо образно малювати ними, тільки не потрібно рухати головою при цьому.
  • Так само хорошим способом вироблення артикуляції, є пирхання. Замикаємо зуби, розслаблюємо губи і починаємо фиркати.

Як зробити голос красивим

ВІДЕО. Як зробити голос красивим?

Дивіться також...