Як зробити гугл диск?

Як зробити гугл диск?

   Хмарне сховище починає набувати все більше і більше популярності, і це не дивно, так як це дуже зручно мати шматочок жорсткого диска в Інтернеті. Ця програма спрощує життя, і тепер, де б Ви не були, є можливість переглянути потрібні Вам файли і відредагувати їх через Інтернет, і неважливо з якого комп’ютера буде зроблений вхід на диск. Давайте розберемося, як підключити та налаштувати гугл диск.

Як встановити гугл диск на комп’ютер?

   За допомогою нашої інструкції, Ви встановити гугл диск без всяких проблем, адже в цьому завданні немає нічого важкого і дуже заумного. Почнемо!

1. Першим же ділом, нам потрібно зареєструватися на Гугл.

2. При вході на свій аккаунт пошти, на головній сторінці, ми бачимо кнопку «Перейти в Google Диск», саме її нам і потрібно натиснути.

Як зробити гугл диск

3. Наступним кроком – нам потрібно встановити програму Google диска на свій комп’ютер, і для цього натискаємо клавішу «Завантаження».

Як зробити гугл диск

4. Перед нами відкривається вікно, де нам потрібно вказати яку саме версію, ми бажаємо отримати. Відмінність у них в тому, що різні версії встановлюються на різні операційні системи. Вибираємо саму відповідну і натискаємо «Завантажити».

Як зробити гугл диск

5. Далі спливає вікно, де нам нудно прочитати умови використання, а потім прийняти умови і продовжити установку програми.

Як зробити гугл диск

6. Відразу ж після попереднього кроку почнеться завантаження програми, а потім її установка.

Як зробити гугл диск

7. У кінці установки, нам потрібно натиснути кнопку «Закрити».

Як зробити гугл диск

От і все, ми успішно встановили Гугл диск на свій персональний комп’ютер, але давайте розглянемо ще кілька кроків.

8. Після завершення установки, перед нами відкриється ще одне вікно, де ми повинні авторизуватися в програмі, тут нам потрібно ввести свою пошту гугл і пароль від неї, потім натискаємо «Увійти».

Як зробити гугл диск

9. У наступному спливаючому вікні натискаємо «Вперед».

Як зробити гугл диск

10. На наступному кроці, програма повідомляє, що всі файли на гугл диску будуть синхронізовані з певною папкою на нашому комп’ютері. Натискаємо «Синхронізувати».

Як зробити гугл диск

От і все, процес установки гугл диска завершений! Тепер ми можемо впевнено користуватися цією програмою. Все що Ви завантажити в спеціальну папку Гугл диска на Вашому комп’ютері – з’явитися в інтернеті, і Ви зможете користуватися цими файлами, де б ви не були!

ВІДЕО. Як створити гугл диск?

Дивіться також...