Як зробити іриски?

Як зробити домашні іриски

    Старші люди добре пам’ятають, які раніше були іриски, цукерки, які іноді навіть пломби забирали з собою. Їх і зараз можна зустріти на прилавках магазинів, але це вже будуть зовсім не ті іриски, і ми пропонуємо Вам згадати смак дитинства або ж молодості, і зробити дуже смачні іриски у себе вдома.

РЕЦЕПТ. Домашні іриски.

Наш рецепт дуже простий і швидкий, впоратися з ним може кожна господиня. І для початку – давайте приготуємо всі потрібні інгредієнти:

  • Топлене молоко, 200мл.
  • Цукор, 150-200г.
  • Мед, 2ст.л.
  • Масло вершкове, 30г.
  • Ванілін, 1пач.

Як бачимо, інгредієнтів зовсім небагато, так що проблем з великими витратами не виникне.

Почнемо!

Як зробити домашні іриски?

1. Візьмемо невелику каструлю і помістимо туди всі підготовлені інгредієнти. Перемішуємо їх і ставимо на середній вогонь.

Як зробити домашні іриски

2. Нашу масу варимо приблизно півгодини, майже весь час її потрібно помішувати, щоб вона не пригоріла. Через зазначений час, вона повинна стати густою, і мати насичений карамельний колір.

Як зробити домашні іриски

3. Беремо формочки для ірисок, якщо їх немає, можемо використовувати форми для льоду, вони ідеально підходять. Змащуємо їх рослинною олією, після чого заливаємо отриману масу. Перекладаємо форму в морозилку на 30 хвилин. Після чого отримуємо готові та дуже смачні іриски!

Як зробити домашні іриски

ВІДЕО. Як зробити іриски?

Дивіться також...