Як зробити картоплю в мундирі?

Як зробити картоплю в мундирі

Картопля в мундирі – відмінне блюдо для обіду або вечері. Завдяки шкірці, в процесі приготування, картопля не втрачає так багато корисних речовин. Її можна готувати різними способами, запікати, варити, смажити, і кожен з них по-своєму гарний. Ми ж з Вами постараємося запекти картоплю в мундирі в домашніх умовах.

Як приготувати картоплю в мундирі?

Підготуємо потрібні інгредієнти, які потрібні для приготування:

• Картопля, бажано великої і довгастої форми, 4шт.
• Олія маслинова, 4ст.л.
• Сік лимонний, 1ч.л.
• Твердий сир, 100г.
• Зелень.
• Часник, 2 зубчики.
• Сіль перець.

   Як бачимо, блюдо обійдеться нам не дуже дорого, так що дозволити собі його може майже кожен. Давайте почнемо приготування!

1. Беремо нашу картоплю і дуже добре вимиваємо її під проточною водою. Використовуємо щітку, щоб добре очистити її від бруду.

Як приготувати картоплю в мундирі

2. Тепер нам потрібно зробити в картоплі дно, щоб її можна було покласти на одну сторону, і вона не покотилася. Кладемо її на дошку, і починаємо робити надрізи, роблячи тонкі скибочки. Проробляємо цю операцію дуже акуратно, щоб не порізати картоплю на 2 частини, для цього можна покласти 2 дерев’яні палички з боків.

Як приготувати картоплю в мундирі

3. У нас вийшло віяло з картоплі, і щоб часточки не злипалися між собою, їх потрібно промити під холодною водою.

Як приготувати картоплю в мундирі

4. Після того, як ми підготували картопля, беремо зелень і часник і дрібно нарізаємо їх. Так само не забуваємо про соль та перець.

Як приготувати картоплю в мундирі

5. На деку вистилаємо фольгу, і кладемо туди нашу картоплю. Першим ділом поливаємо його оливковою олією. Після масла, посипаємо тертим сиром і з самого верху – спеції, зелень і часник.

Як приготувати картоплю в мундирі

6. Включаємо плиту на 240 градусів і ставимо туди нашу картоплю. За бажанням, можна загорнути її в фольгу. Час приготування – від 40 до 60 хвилин, залежно від розміру. Якщо загортали у фольгу, то через зазначений час, потрібно розгорнути картоплю і дати її трохи підрум’яниться.

Як приготувати картоплю в мундирі

Наша страва готова! Можемо подавати її до столу. Так само при бажанні, в процесі випікання, на картоплю можна покласти шинку або ковбасу.

Як приготувати картоплю в мундирі

ВІДЕО. Як зробити картоплю в мундирі?

Дивіться також...