Як зробити кіт-кат?

Як зробити кіт-кат?

         Всі ми любимо шоколадки, а особливо популярні бренди, такі як снікерс, кіт-кат, марс та інші. Сьогодні, ми розповімо Вам, як можна зробити смачний кит-кат у себе вдома, причому зробити це простіше простого. Кіт-кат – шоколадка, що складається з двох компонентів, смачних вафель і молочного шоколаду, так що створити її зможуть навіть діти.

Як зробити великий кіт-кат?

    До приготування кіт-ката ми підійдемо трохи з незвичайного боку. Так як ніхто ніколи не наїдався маленькою порцією, ми зробимо її великою, дуже великою. Для створення нам знадобиться:

• Вафлі, 5 пачок.
• Молочний шоколад, 6 великих упаковок.

Так само не обійдеться без величезної ємкості, в якій ми і будемо робити нашу шоколадку.

Як зробити торт кіт-кат?

Почнемо!

1. Щоб кіт-кат був схожий на оригінальний варіант, ми створили букви, щоб вони відбилися зверху на шоколадці. Їх можна вирізати з картону, а краще з пластику. Кладемо їх на дно форми.

Як зробити торт кіт-кат

2. Розтоплюємо частину шоколаду на водяній бані, щоб його шар зайняв не більше 2-3 сантиметрів нашої форми, і заливаємо його в форму. Після цього, нам потрібно дати час йому застигнути. Можемо покласти форму в холодильник, щоб трохи прискорити процес застигання.

Як зробити торт кіт-кат

3. Коли шоколад повністю застигне, можемо продовжувати нашу роботу. Беремо підготовлені вафлі і складаємо їх в середину форми, щоб вони не торкалися її. Висота не повинна бути більш ніж висота форми.

Як зробити торт кіт-кат

Як зробити торт кіт-кат

4. Розтоплюємо на водяній бані весь шоколад, і заливаємо його в нашу форму. Шоколаду має бути достатньо, щоб він повністю покрив усі вафлі. Після того як ми залили все – відправляємо форму в холодильник і дамо шоколаду застигнути, після чого наша шоколадка буде повністю готова!

Як зробити торт кіт-кат

І ось, що ми отримуємо через кілька годин!

Як зробити торт кіт-катВідео.

Дивіться також...